Filmy (17958)

Alone

2020 | Horror
Młody mężczyzna barykaduje się w mieszkaniu próbując przetrwać epidemię tajemniczego wirusa.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ujrzałem diabła / Ak-ma-leul Bo-ass-da

2010 | Kryminał , Thriller
Młody agent koreańskich służb specjalnych postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość mordercy swojej narzeczonej.
5 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Rakkauden rasvaprosentti / Body Fat Index of Love

2012 | Komedia
Ella proponuje przypadkowo spotkanemu mężczyźnie seks bez zobowiązań. Początkowo Stigu twierdzi, że taki układ nie jest dla niego, jednak postanawia odwiedzić kobietę.
10 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Smaki miłości / Feast of Love

Kronika miłości - szalonej, złej, a także i takiej, która trwa kiedy wszystko inne przemija. Bradley, właściciel kawiarni, Chloe - młoda kelnerka, sąsiad, profesor filozofii i jego żona Esther opowiadają swoje historie i komentują historie innych. Manifest niezwykłej miłości pośród zwykłych ludzi.
2 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

A jednak miłość! / Love's Last Resort

2017 | Romans
Po 15 latach w nieformalnym związku, Chloe postanawia zerwać z Erikiem. Zawiodła się na chłopaku. Odchodzi w dniu ich rocznicy, licząc, że on pod wpływem wstrząsu zmieni się. Ale gdy go spotyka po pół roku, Eric oznajmia, że się żeni.
14 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Yung Lean: In My Head

2020 | Dokumentalny
When a Swedish teen rapper finds a rabid fanbase via the internet, international superstar Yung Lean is born. But as his fame grows, darkness settles in, blurring the line between reality and his own vivid imagination.
12 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Wojowniczka / Pompon Girl

Ava is a clown. She’s funny. Free. Confident. One night, as she walks home from her burlesque show with her friends, a man provokes and insults them. Tired of always looking down, Ava talks back and gets beaten up. Ava pretends she isn’t affected but finds out that she was pregnant when she got attacked.
23 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Detektyw małolat / The Kid Detective

2020 | Dramat , Komedia
Niegdyś detektyw dziecięcy, obecnie 31-letni Abe, nadal rozwiązuje te same trywialne tajemnice między kacami i użalaniem się nad sobą, dopóki naiwna klientka nie przynosi mu swojej pierwszej "dorosłej" sprawy - chce się dowiedzieć, kto brutalnie zamordował jej chłopaka.
11 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pod górkę / The Climb

2019 | Dramat , Komedia
Kyle i Mike są najlepszymi przyjaciółmi, których łączy bliska więź - dopóki Mike nie przespał się z narzeczoną Kyle'a. Film opowiada o burzliwej, ale trwałej relacji między dwoma mężczyznami, na którą składa się wiele lat śmiechu, złamane serce i wściekłości.
9 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Deli deli olma / Piano Girl

2009 | Dramat
The story of an exile man who came from Russia. He is the last descended of his family.
13 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Phoenix w Oregonie / Phoenix, Oregon

2019 | Komedia
Twórca powieści graficznych (James Le Gros) oraz szef kuchni (Jesse Borrego) są starymi przyjaciółmi, którzy przechodzą kryzys wieku średniego. Pewnego dnia mężczyźni postanawiają zaryzykować i rzucają wszystko, aby odnowić wspólnie starą kręgielnie i serwować w niej „najlepszą pizzę na świecie”.Komediowe spojrzenie na kryzys egzystencjalny, z jakim zmaga się wiele osób w połowie życia. Główni bohaterowie muszą obudzić w sobie odwagę i siłę, aby zdobyć się na podjęcie ryzyka i spełniać marzenia. W ich role wcielają się James Le Gros (serial Ally McBeal) oraz Jesse Borrego (serial Dexter). Reżyserii podjął się Gary Lundgren (Calvin Marshall). Nagroda Jury na Klamath Independent Film Festival.
16 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Biała gorączka / White Rush

2003 | Thriller
Grupa przyjaciół spędza weekend w leśnej głuszy. Zaalarmowani odgłosami strzelaniny, trafiają na miejsce gdzie przed chwilą doszło do nieudanej transakcji narkotykowej. oprócz kilku ciał przyjaciele znajdują walizkę pieniędzy i kokainy. Postanawiają skorzystać z okazji i zabierają znalezisko. Nie wiedzą, że ktoś ich widział. Podczas, gdy organizują sprzedaż narkotyków dealerowi z Kalifornii, na ich trop trafia zawodowy morderca wysłany przez właściciela zaginionej kokainy.
22 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Human Capital

2019 | Dramat
Życie dwóch rodzin z przeciwnych krańców drabiny społecznej losowo splata się wskutek impulsywnej transakcji biznesowej i tragicznego wypadku.
59 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Taylor Swift America's Sweetheart

Taylor Swift America's Sweetheart is a video starring Taylor Swift. The country/pop superstar has taken the music scene by storm, going multi-platinum on her first album, earning four Grammy Awards for her second and being listed in...
47 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Życie w wojennych Niemczech / Living In Germany at War

Dwuczęściowy dokument zmontowany z materiałów archiwalnych, pochodzących z lat 1939-45. Zdjęcia z rodzinnych albumów, fragmenty kronik propagandowych, filmów amatorskich, listów i pamiętników pokazują życie codzienne niemieckich cywilów i żołnierzy, w kraju i na froncie. Od marzeń o potężnej, tysiącletniej Rzeszy po walkę do ostatniego naboju i kapitulację.
39 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Biały dom od kuchni / White House Revealed

2009 | Dokumentalny
Film dokumentalny o Białym Domu – jednym z symboli Stanów Zjednoczonych. To wyjątkowy budynek. Co dzień zapadają w nim decyzje, które wpływają na losy milionów Amerykanów. W czasie wojny zaś ważą się losy świata. Biały Dom jednak to coś więcej niż rezydencja. To miejsce, gdzie prezydent i jego rodzina mogą uciec od ciężaru władzy i po prostu żyć. Odpowiada za to dziewięćdziesięciopięcioosobowy personel, który podporządkowuje swoje życie kolejnym prezydentom. Nie kieruje się sympatiami politycznymi. Pracownicy Białego Domu znają prezydentów na co dzień i dlatego, a może mimo to, kochają ich i szanują.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Fidel Castro: Zaginione taśmy / The Fidel Castro Tapes

Film dokumentalny prezentujący niepublikowane dotąd materiały archiwalne z udziałem Fidela Castro, komunistycznego przywódcy Kuby. Wg różnych szacunków rządy Castro to tysiące ofiar. Ich dokładna liczba nie jest znana. Był dyktatorem i tyranem. Władzę na Kubie objął w 1959 roku. W filmie historia Fidela Castro została opowiedziana przez media, unikatowe zdjęcia i nagrania. Film nominowany do nagrody Emmy w kategorii Oustanding Research.
25 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kobiety Kennedy'ego / JFK’s Women: The Scandals Revealed

2006 | Dokumentalny
Film odsłania sekrety życia Johna F. Kennedy’ego - prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nowe dokumenty z FBI ujawniły wiele skandali z jego życia, które związane były głównie z licznymi romansami, aferami szpiegowskimi i układami politycznymi. Niektórzy twierdzą nawet, iż zabójstwo w 1963 roku uratowało Kennedy’emu reputację. John Fitzgerald Kennedy to najbardziej charyzmatyczny prezydent Stanów Zjednoczonych w dwudziestym wieku. Obiecywał nową erę w polityce, ale - uwielbiał kobiety. Co najmniej pięć kochanek stwarzało zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Prezydent to ignorował. Piętnaście tysięcy ludzi patrzyło, jak Marilyn Monroe występowała z okazji 45. urodzin Kennedy'ego. Był najpotężniejszym człowiekiem na świecie, ale Monroe mogła go zniszczyć. W oczach ludzi Kennedy był bohaterem i osobą szlachetną. W życiu prywatnym łamał wszystkie zasady. Tuż przed śmiercią groziło mu, że zostanie zdemaskowany. Co by się stało, gdyby żył?
20 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Oczy Atakamy / Eyes of Atacama

2013 | Dokumentalny
Jeden z najwyższych płaskowyżów na pustyni Atakama wybrano na lokalizację największego obserwatorium na świecie. Oto ALMA – Atakama Large Millimiter Array. Zajrzy w kosmiczne mgławice. Będzie obserwować narodziny i śmierć gwiazd oraz planet. To właśnie są Oczy Atakamy badające pochodzenie Wszechświata.
19 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemnice ptasiego mózgu / Bird Brain. Niezwykły mózg ptaków

2012 | Dokumentalny
Ten film dokumentalny pokazuje, że mózg ptaków jest tak dobrze rozwinięty, że ich spryt i inteligencja może przewyższać umiejętności małp. Ptaki potrafią korzystać z narzędzi i mają samoświadomość. Będziemy mogli obserwować zachowania ptaków w trakcie wielu, specjalnie dla nich przygotowanych testów.
24 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Friend of a Friend

2020 | Animacja
Młody chłopiec jest ofiarą napaści seksualnej. Więzi swojego oprawcę, karze go, a później nawiązuje z nim przyjaźń, zmagając się ze swoją przeszłością i niejednoznaczną preferencją seksualną. Pomiędzy snem a rzeczywistością „Friend of a friend” zastanawia się nad problemem maltretowania, jego przyczynami i skutkami.
20 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Buddyjskie karaoke / Sing me a Song

2019 | Dokumentalny
Po tym jak do malutkiego Bhutanu dociera internet młody mnich, który początkowo jest bardzo nieufny wobec nowych technologii ostatecznie głęboko się w nie angażuje.
12 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Beauty Boys

2020 | Dramat
W małej wiosce dziewiętnastoletni Leo i jego koledzy pasjonują się makijażem. Jules, starszy brat Leo, jest przeciwny tym upodobaniom, obawiając się, że Leo stanie się pośmiewiskiem jego kolegów. W czasie zorganizowanego w wiosce teatralnego wieczoru, tzw. otwartej sceny, wbrew radom brata, Leo wchodzi na scenę, wcielając się w drag queen.
25 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miss Chazelles

Clara i Marie to rywalki. Clara jest I wicemiss, a Marie zdobyła słynną nagrodę miss Chazelles-sur-Lyon. Podczas gdy w miasteczku rośnie napięcie między przyjaciółmi Clary a rodziną Marie, między dziewczynami rozwija się niejednoznaczna relacja. Poprzez pełną emocji opowieść i precyzyjną reżyserię film „Miss Chazelles”, nakręcony w formacie 4:3, stawia w centrum uwagi wiejską młodzież walczącą o wydostanie się spod ogólnie panującej dominacji mężczyzn.
18 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.