Filmy z gatunku "Akcja" (1407)

Nieustraszeni / Lazarat

2019 | Akcja , Thriller
W albańskim miasteczku znanym z produkcji narkotyków i handlu ludźmi, elitarna grupa policjantów musi zaprowadzić porządek.
23 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Agent w Paryżu / Belleville story

2010 | Akcja , Thriller
Paryż nigdy nie zasypia. W dzielnicy Belleville dwóch mężczyzn będzie musiało zmierzyć się w starciu, z którego tylko jeden z nich wyjdzie cało.
22 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Banita / Outcast

2014 | Akcja
Kiedy następca tronu staje się celem zamachu starszego brata, do pomocy rusza legendarny wojownik.
100 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kobieta-Kot / Catwoman / Kobieta - Kot / Kobieta Kot

2004 | Akcja , Fantasy
Kobieta-Kot jest historią o nieśmiałej, wrażliwej kobiecie Patience Prince, która nie potrafi zaakceptować samej siebie. Pewnego razu jej życie zmienia się diametralnie. Patience zostaje przetransformowana w kobietę ze zdolnościami kota - szybkością, zwinnością i innymi zmysłami. Od tej pory balansuje na granicy dobra i zła. Poznaje również policjanta imieniem Tom Lone, który zakochuje się w niej.
195 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Exit / Ek-si-teu

2019 | Akcja , Komedia
Yong-Nam to typowy, życiowy nieudacznik mieszkający kątem u swoich rodziców. Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów teraz, jedyne czym mógłby się pochwalić to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutacyjną. W dniu 70-tych urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w "Dream Garden", gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo, piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Niespodziewanie tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz w okolicznej dzielnicy Seulu – Yong z Eui współpracując starają się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.
68 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wonder Woman 1984

2020 | Akcja , Sci-Fi
Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej wielkoekranowej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah.
260 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Piąty element / The Fifth Element

1997 | Akcja , Sci-Fi
Korben Dallas to były komandos, a obecnie taksówkarz w NY w XXIII wieku. Wplątany zostaje w misję ratowania świata przed siłami zła pojawiającymi się raz na pięć tysięcy lat, a reprezentowanymi tym razem przez multimiliardera Zorga. Do jej zrealizowania potrzebuje mitycznych pięciu elementów. Wskutek zbiegu przypadków pomaga mu w tym ojciec Cornelius oraz piękna i tajemnicza Leeloo. Wyruszają w niebezpieczną misję do pozaziemskiego kurortu. Niestety nie wiadomo, czym jest i gdzie jest Piąty Element potrzebny do złączenia wszystkich w jedno i pokonania pędzącego w kierunku Ziemi Zła.
96 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Torpedo

2019 | Akcja
II wojna światowa. Grupa bojowników ruchu oporu otrzymuje samobójczą misję, polegającą na dostarczeniu skradzionej nazistowskiej łodzi podwodnej. Ścigani przez armię Hitlera, muszą przechytrzyć nieustępliwe niemieckie niszczyciele.
53 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

V / Telugu

2020 | Akcja , Thriller
Pojedynek między sławnym policjantem a seryjnym mordercą.
95 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Eksperyment Belko / The Belko Experiment

2016 | Akcja , Thriller
Dla grupy osiemdziesięciu trzech amerykańskich ekspatriantów miejsce pracy w São Paulo staje się pułapką. Głos emitowany z systemu audio zmusza ich do podejmowania krańcowych decyzji.
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Spis drani / The Hit List

2011 | Akcja , Thriller
Nie marzyłeś kiedyś, by odegrać się na szefie, który cię nie doceniał… kobiecie, która Cię zdradzała… lub przyjacielu, który Cię oszukał? Pewnej nocy, pechowy biznesmen, Allan Campbell (Cole Hauser), spotyka na swojej drodze Jonasa Arbora (Cuba Gooding Jr.), tajemniczego nieznajomego, który twierdzi, że jest mordercą na zlecenie. Co więcej, oferuje, że za darmo pozbędzie się pięciu nieprzyjaciół Allana. Myśląc, że to żart, Campbell przekazuje mężczyźnie swój prywatny spis drani. Następnego dnia osoby, które wskazał zaczynają umierać, a wszystkie dowody wskazują na niego. Ścigany przez policję i poczucie winy, Allan robi co może, by zatrzymać falę zleconych przez siebie morderstw. Zemsta jeszcze nigdy tak wiele nie kosztowała…
136 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Freaks / Freaks - Du bist eine von uns

2020 | Akcja , Dramat , Fantasy , Sci-Fi
Dzięki tajemniczemu włóczędze pewna kobieta dowiaduje się, że ma supermoce — oraz bratnie dusze — i odkrywa wielki spisek.
115 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Get the Girl

2017 | Akcja
Zamożny młodzieniec zostaje nakłoniony do zainscenizowania fałszywego porwania, aby zostać bohaterem i zdobyć sympatię dziewczyny, w której jest szaleńczo zakochany. Ale kiedy jeden z wynajętych porywaczy zostaje przypadkowo zabity podczas szarady, jest on zmuszony, aby faktycznie uratować jej życie, nie ujawniając, że to był podstęp przez cały czas.
49 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Parszywa dwunastka / The Dirty Dozen

1967 | Akcja , Wojenny
Anglia, 1944 rok. Amerykanin, major Reisman ma przygotować do samobójczej misji oddział dwunastu żołnierzy, wybranych spośród aresztantów oczekujących na egzekucję lub skazanych na długoletnie więzienie. Celem ataku ma być zamek we Francji, gdzie przyjeżdżają na urlop wysocy rangą oficerowie niemieccy. W razie powodzenia akcji żołnierzy ma objąć amnestia.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Devil's Night: Dawn of the Nain Rouge

2020 | Akcja , Horror , Kryminał
Weteranka wojenna podejmuje pracę w organach ścigania, gdzie zajmuje się nadprzyrodzoną sprawą, która jest miejską legendą.
78 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Santana

2020 | Akcja , Kryminał
Dwaj bracia – policjant z wydziału antynarkotykowego i generał – w końcu odkrywają tożsamość przestępcy, który kilkadziesiąt lat wcześniej zamordował ich rodziców
73 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tajemnicze początki / Orígenes secretos

2020 | Akcja , Dramat , Kryminał
Detektyw z mroczną przeszłością szuka seryjnego mordercy zostawiającego wskazówki, które może rozszyfrować tylko uwielbiający komiksy syn jego mentora.
157 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Marvel Spider-Man: Wkręcony w Venoma / Lego Marvel Spider-Man: Vexed by Venom

Człowiek-pająk musi powstrzymać złego Zielonego Goblina i Venoma zanim ukradną kluczowe elementy technologii, która może doprowadzić do zagłady Nowego Jorku.
85 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

The Batman

2021 | Akcja , Sci-Fi
Kolejna część historii Batmana, która nie ma powiązania z DC Extended Universe. Ta część jest mocno skupiona na jego pracy w roli detektywa i głęboko osadzona w estetyce noir.
264 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Sanitatum

2018 | Akcja
Cztery osoby, które doświadczyły przemocy w dzieciństwie, są podejrzane w sprawie serii morderstw.
72 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Nicky Larson / Nicky Larson i perfumy Kupidyna / Nicky Larson et le parfum de Cupidon

2018 | Akcja
Wybitny prywatny detektyw Nicky Larson musi odzyskać perfumy Kupidyna, które sprawiają, że korzystającej z nich osobie nie można się oprzeć.
61 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Miami Bici

2020 | Akcja , Komedia
Dwóch kumpli ucieka przed rumuńską zimą do Miami Beach. Przeprowadzka do raju robi się jednak mniej bajkowa, gdy okazuje się, że ich nowy szef jest gangsterem.
234 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Misja w czasie / Retrograde

2004 | Akcja , Sci-Fi
W niedalekiej przyszłości, grupa zmodyfikowanych genetycznie ludzi, której przewodzi John Foster (Dolph Lundgren), postanawia przeprowadzić niebezpieczny eksperyment. Chcą cofnąć się w czasie, aby zapobiec odkryciu meteorytów zawierających bakterie śmiertelnego wirusa, który doprowadza ludzkość do krawędzi zagłady.
135 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Czarny płomień / Fuego negro

2020 | Akcja , Horror , Thriller
Poszukujący siostry kryminalista prowadzi śledztwo w obskurnym hotelu, w którym spotyka niebezpiecznego gościa i romansuje z tajemniczą kelnerką.
120 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.