Filmy z gatunku "Familijny" (1019)

Abe gotuje / Abe

2019 | Familijny
Dwunastoletni Abe chce zostać szefem kuchni i łączyć ludzi poprzez gotowanie. Chłopiec porzuca więc letni obóz i zaczyna pracować z Chico - ulicznym kucharzem, który zachęca go do wychodzenia poza kulinarne przyzwyczajenia.
20 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Hotel na cztery łapy / Natale a 4 zampe

2012 | Familijny , Komedia
Sara i Luca postanawiają otworzyć w Piemoncie hotel dla czworonogów. Wkrótce ich szalony pomysł odnosi ogromny sukces, a hotel przeżywa inwazję psów, kotów, królików, fretek i papug... Wszystko to niezdarnie sabotować będą rodzice pary!
46 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mała Szara Fergie: Najlepszy przyjaciel zwierząt / Little Grey Fergie: The Animals' Best Friend

Złomiarze porwali małego, czarnego prosiaka Daisy. Fergie i jego najlepszy przyjaciel, Clunky (mechaniczny strach na wroble), muszą uratować prosiaka, i zrobić to tak, aby nikt nie odkrył, że Fergie żyje. Tego samego dnia na farmę wkrada się lis. Fergie musi złapać lisa, uratować kury i wrócić na swoje miejsce na podwórku, zanim ktokolwiek odkryje prawdę o nim.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Świąteczne przeznaczenie / A Godwink Christmas

2018 | Familijny
Zbliża się Boże Narodzenie. Paula (Kimberly Sustad) przyjmuje oświadczyny swojego narzeczonego choć z pewnymi oporami. Postanawia wyjechać z miasta na jakiś czas i odwiedzić na wsi swoją ciotkę. Tam poznaje Gerry'ego (Paul Campbell), przystojnego właściciela niewielkiego pensjonatu.
47 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Smak zwycięstwa / McKenna Shoots for the Stars

2012 | Familijny , Sportowy
McKenny Brooks (Jade Pettyjohn) kocha gimnastykę. Wraz z przyjaciółką Toulane (Ysa Penarejo) ma nadzieję, że zostanie zakwalifikowana do występów w regionalnych zawodach gimnastycznych. Instruktora Isabelle Manning (Cathy Rigby) udziela dziewczynom lekcji, ale niestety treningi doprowadzają do tego, że Brooks zaniedbuje naukę. Dyrekcja szkoły sugeruje, że dziewczynka powinna mieć korepetytora. Podczas ćwiczeń McKenna spada z równoważni i nabawia się kontuzji.
31 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Fikmik / Sipsik

Kończy się lato, Marcin idzie do szkoły, a jego młodsza siostra Ania czuje się samotna. Brat daje jej w prezencie samodzielnie zrobioną, szmacianą lalkę o imieniu Fikmik. 6-latka spędza z nią mnóstwo czasu i odkrywa, że lalka żyje! Relacja dziewczynki z zabawką zacieśnia się, a z bratem osłabia. Mądry i dobroduszny Fikmik zauważa zmiany w więzi między rodzeństwem i postanawia zadziałać.
48 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Evliya Çelebi: The Fountain of Youth / Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu

Hundreds of years ago, Explorer Evliya Celebi drinks the youth elixir with his best friend Goose, to live long enough to travel all around the world. However, when the evil queen learns about it, she punishes them with a very long and deep sleep. After centuries, Evliya and the Goose wake up in Istanbul and encounter a bad surprise. Now, the bad queen set her mind on annoying them in Istanbul!
44 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Listy do Pana Boga / Letters to God

2010 | Dramat , Familijny
Tyler to chory na raka ośmioletni chłopiec, który pisze listy do Boga. Wpływa na ludzi w swojej okolicy siejąc nadzieję w każdym, kogo spotka. Niespodziewający się niczego listonosz, który ma problemy we własnym życiu, czyta listy chłopca. Inspirują go one do zmiany własnego życia na lepsze. Pragnie także odzyskać syna, którego stracił przez alkoholizm.
48 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Będziemy bohaterami / We Can Be Heroes

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.
118 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Anastazja: Dawno, dawno temu / Anastasia: Once Upon a Time

Uciekła do przyszłości aby uratować swoją rodzinę w przeszłości . Ale czy księżniczka da sobie radę w Ameryce lat 80.
102 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Shaun the Sheep: The Farmer's Llamas

Do gospodarstwa przybywają trzy psotne lamy, które sieją nie lada zamęt. Shaun i jego stadko muszą wykombinować, jak pozbyć się nieproszonych gości.
91 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Miś Bamse i supermiód / Bamse och dunderklockan

2018 | Animacja , Familijny
Nadchodzi kolejna przygoda dzielnego Misia i jego przyjaciół! Tym razem Bamsiemu zabrakło magicznego miodu, dzięki któremu może być najsilniejszym zwierzakiem w wiosce. Jego przyjaciele wyruszają więc w niebezpieczną podróż, by odnaleźć sekretny składnik konieczny do wyprodukowania tej niezwykłej mikstury. Tymczasem Lis Reinard opracowuje sprytny plan, aby zająć miejsce Bamsiego jako bohatera. Jak Bamse poradzi sobie bez magicznego miodu? Czy jego przyjaciele zdążą wrócić z wyprawy zanim będzie za późno? Podczas tej przygody Bamse nauczy się, że bohaterstwo jest możliwe nawet bez magii bo wystarczy pozostać sobą i być gotowym, by nieść pomoc wszystkim mieszkańcom wioski.
27 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Barbie jako Księżniczka i Żebraczka / Barbie as the Princess and the Pauper

Tym razem Barbie™ występuje w swoim pierwszym animowanym musicalu, zawierającym 7 oryginalnych utworów. Barbie™ powraca w tej współczesnej wersji klasycznej opowieści na temat zamienionej tożsamości i potędze przyjaźni. Film oparty na opowieści Marka Twaina Książę i żebrak, Barbie™ Jako Księżniczka i Żebraczka, w którym występuje w podwójnej roli -księżniczki i biednej wieśniaczki – bohaterek, które wbrew pozorom podobne są do siebie niczym dwie krople wody. Przeznaczenie sprawia, że ścieżki ich życia się krzyżują, obie dziewczyny spotykają się, kiedy Księżniczka Anna Luiza zostaje uprowadzona a Eryka, jej lustrzane odbicie, musi spróbować ja uratować. Pełne magii muzyczne przedstawienie o dwóch przepięknych dziewczętach, które zdobyły się na odwagę by podążać za swoimi marzeniami i które odkrywają, że los zapisany jest w bardzo szczególnym miejscu: w Twoim sercu!
78 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Świąteczny anioł / My Angel

2011 | Familijny
15-letni Eddie (Joseph Phillips) podczas świątecznych zakupów jest świadkiem wypadku – nieznany sprawca potrąca samochodem jego matkę i ucieka, zostawiając ją w krytycznym stanie. Od tej pory Eddie i jego brat są zmuszeni sami o siebie zadbać. Pewnej nocy, kiedy kończy im się jedzenie, a prąd zostaje odcięty z powodu zadłużenia, Eddie ma sen, w którym matka prosi go, aby znalazł aureolę anioła, dzięki której zostanie uratowana. Brat chłopca niestety drwi z jego "dziecinnego" snu, więc jedyną osobą, do której Eddie może się zwrócić, jest zrzędliwy pan Lambert (Spall). Czy Eddie będzie w stanie uratować swoją matkę przed świętami Bożego Narodzenia?
78 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Muminki w pogoni za kometą / Muumi ja punainen pyrstötähti

Pewnego ranka Muminek odkrywa, że coś dziwnego dzieje się w Dolinie Muminków. Wszystko dookoła pokrył szary pył. Szare są drzewa, trawa, a nawet jego dom. Zaintrygowany tym zjawiskiem Muminek zwraca się do wszystkowiedzącego Piżmowca z prośbą o wyjaśnienie. Jego zdaniem straszny los czeka Ziemię, z nieba może spłynąć ogromne zagrożenie. Przerażony Muminek postanawia działać. Z pomocą Taty Muminka oraz równie przestraszonych przyjaciół postanawia zbudować tratwę i popłynąć do obserwatorium w Samotnych Górach. Mądrzy profesorowie muszą znać odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę zagraża Ziemi.
62 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Okruszek i wyścig do kopalni złota / Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn

2020 | Familijny
Urwis Okruszek powraca! Gdy jego rodzice, właściciele kopalni złota, osiadają w pięknej posiadłości na wsi, żądny przygód chłopiec wymyka się do miasta, by odzyskać wolność i szybko stać się… sprawcą wielu niefortunnych wypadków. Prawdziwe kłopoty zaczynają się jednak, gdy Okruszek zostaje uprowadzony przez grupę rzezimieszków, którzy chcą go wymienić na akt własności kopalni. Czy mały psotnik znajdzie sposób, by się wyswobodzić i ocalić rodzinę? Będzie się działo!
58 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wish Upon a Unicorn

Wish Upon a Unicorn is a movie starring Ryan Kiera Armstrong, Anthony Backman, and Steve Bencich. After the loss of 8 yr old Mia's mother, her family moves to Grandma's Montana ranch. In the woods, Mia discovers a unicorn colt- a...
69 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Jedyny i niepowtarzalny Ivan / The One And Only Ivan

Ivan to potężny goryl, który razem ze słonicą Stellą i psem Bobem żyje w podmiejskiej galerii handlowej. Jego wspomnienia z dżungli, gdzie go schwytano, są bardzo mgliste. Ale zostają wydobyte z odmętów pamięci, kiedy do grupy dołącza słoniątko Ruby. Nowa postać w tym nietypowym miejskim siedlisku została niedawno odebrana rodzinie przebywającej na wolności. Kiedy Ivan się o tym dowiaduje, zaczyna kwestionować swoje obecne życie, swoją przeszłość oraz przyszłość...
62 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Barbie i Diamentowy Pałac / Barbie and the Diamond Castle

W krainie muzyki i magii żyły dwie piękne dziewczyny Liliana i Alexa. To najlepsze przyjaciółki, które dzielą się wszystkim. Obie bardzo kochają muzykę i uwielbiają śpiewać. Pewnego dnia, podczas przechadzki przez las dziewczynki znalazły zaczarowane lustro. Gdy tylko je wyczyściły i zaśpiewały, stało się coś niezwykłego: w tafli lustra pojawiła się dziewczyna o imieniu Melody. Opowiedziała im ona o Diamentowym Pałacu, który został opanowany przez złą kobietę. Aby odzyskać Pałac i uwolnić nową koleżankę uwięzioną w lustrze, przyjaciółki udają się w niebezpieczną wyprawę.
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Wyspa skarbów / Treasure Island

Jim Hawkins (Kevin Zegers), młody chłopak, marzy o ogromnym bogactwie. Niespodziewanie nadarza się szansa na spełnienie jego pragnień. Pewien umierający kapitan przekazuje mu tajemniczą mapę. Okazuje się, że wskazuje ona miejsce ukrycia pirackich skarbów na jednej z karaibskich wysp. Kilkunastolatek wyrusza na niebezpieczną wyprawę, by zagarnąć legendarne kosztowności. Nie tylko on jednak planuje je zdobyć. Mapę usiłują przejąć złowrodzy piraci oraz doktor Livesey (David Robb). Fabuła na podstawie słynnej powieści Roberta Louisa Stevensona o tym samym tytule.
42 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami / Barbie & Her Sisters in The Great Puppy Adventure

W nowym filmie Barbie, jej trzy siostry Skipper, Stacie, Chelsea oraz ich urocze szczeniaczki ruszą tropem ekscytującej tajemnicy. Dziewczynki wracają do swojego rodzinnego miasta, gdzie w domu babci na strychu znajdują starą mapę. Wierzą, że mapa skrywa wielką tajemnicę i doprowadzi je do zaginionego skarbu ukrytego gdzieś w okolicy. W poszukiwaniach pomagają im ich dzielne, niezawodne szczeniaczki. Wspólna wyprawa po skarby uświadomi dziewczynkom, że prawdziwy skarb to siła siostrzanej miłości i przyjaźni, jaką darzą się nawzajem.
67 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Płótno / Canvas

Po utracie bliskiej osoby starszy mężczyzna pogrąża się w żałobie, a jego pasja do malowania ulatuje. Pewnego dnia znajduje inspirację na nowo.
46 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Święta Śmieciarki / A Trash Truck Christmas

2020 | Animacja , Familijny
W Wigilię Święty Mikołaj rozbija się na wysypisku. Staś, Śmietek i ich czworonożni przyjaciele łączą siły, aby mimo problemów wszyscy dostali prezenty.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

7 Hours on Earth

2020 | Familijny
7 Hours on Earth is a movie starring Rufiat Awolope, Byron Easmon, and Gus Flind-Henry. Aliens download into a school - into the bodies of the Head and the Deputy Head and some naughty kids. They're confused as they've never had...
23 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.