Filmy z gatunku "Fantasy" (626)

Super Me / Chao Ji De Wo

2019 | Fantasy , Przygodowy
Cienko przędący scenarzysta odkrywa, że potrafi przenosić cenne przedmioty ze swoich snów do rzeczywistości. To lukratywne zajęcie wkrótce przysparza mu kłopotów.
910 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Green Knight

2021 | Fantasy
Epicka przygoda fantasy oparta na ponadczasowej legendzie arturiańskiej opowiada historię Sir Gawaina (Dev Patel), lekkomyślnego i upartego siostrzeńca króla Artura, który podejmuje śmiałą misję zmierzenia się z tytułowym Zielonym Rycerzem, gigantycznym zielono-skórnym nieznajomym. Gawain walczy z duchami, gigantami, złodziejami i intrygantami, co staje się głębszą podróżą, aby określić swoją postać i udowodnić swoją wartość w oczach rodziny i królestwa, stawiając czoła ostatecznemu przeciwnikowi. David Lowery, twórca-wizjoner, przedstawia świeżą i odważną wersję klasycznej opowieści rycerzy okrągłego stołu.
773 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Za kulisami / Making of Zack Snyder's Justice League

Zajrzyj za kulisy długo oczekiwanej Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera.
1329 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Opowieść Zacka Snydera / Zack Snyder's Justice League

Zajrzyj za kulisy długo wyczekiwanego filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera.
830 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Xin Shen Bang: Ne Zha Chongsheng

2021 | Akcja , Animacja , Fantasy
Zwyczajny dostawca i fan wyścigów motocyklowych trafia na dawnych wrogów. Musi na nowo odkryć w sobie boskie moce, aby uratować bliskich.
604 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Xanadu

1980 | Fantasy , Komedia , Musical , Romans
Czarująca grecka muza inspiruje malarza i muzyka do połączenia sił i przerobienia pustego budynku w fantastyczny klub disco na wrotkach.
588 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Yin Yang Master / Shi Shen Ling

Mistrz yin-yang Qing Ming i okryty hańbą strażnik Yuan Boya łączą siły, żeby rozprawić się z demonicznym zagrożeniem i ujawnić spisek w zwaśnionych królestwach.
735 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Niewidzialny / Den Osynlige

2002 | Dramat , Fantasy , Thriller
Krytycznie ranny po brutalnym pobiciu nastolatek, ambitny poeta, zostaje zawieszony między życiem a śmiercią i staje się niewidzialny dla innych.
653 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - zwiastun / Zack Snyder's Justice League Trailer

Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami. Premiera filmu 18 marca.
1139 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ktoś jak Hodder / En som Hodder / Ktoś taki jak Hodder

2003 | Dramat , Familijny , Fantasy
Obdarzony bujną wyobraźnią trzecioklasista otrzymuje misję uratowania świata. Postanawia rozpocząć od niewielkiej wyspy u wybrzeża Afryki.
514 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Orfeusz / Orphée

1950 | Dramat , Fantasy , Romans
W filmie „Orfeusz” Jean Cocteau przekłada słynny mit na język współczesnego świata. Orfeusz jest znanym francuskim poetą, który spotyka na swej drodze Śmierć w postaci wytwornej, tajemniczej Księżniczki. Zafascynowany nią, zaniedbuje swą kochającą i wierną żonę, Eurydykę. Ale Księżniczka, rozumiejąc, że ich miłość nie jest możliwa, zwraca Orfeusza Eurydyce...
259 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kopciuszek: Po tym, jak żyli długo i szczęśliwie / After Ever After

2019 | Fantasy
Kopciuszek poślubia swojego księcia z bajki, ale okazuje się, że życie małżeńskie to nie wszystko, na co wygląda.
579 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Mortal Kombat

1995 | Akcja , Fantasy
Podstępne siły ciemności pod wodzą tajemniczego Impertora pragną przejąć całkowitą władzę nad ludzkością. Są blisko celu, wystarczy im zwycięstwo w ostatniej, dziesiątej edycji turnieju Mortal Kombat. Do walki z siłami zła staje trójka wybrańców: Johnny Cage (Linden Ashby), aktor występujący w filmach akcji, Sonia Blade (Bridgette Wilson), policjantka pragnąca pomścić śmierć swego partnera oraz potomek słynnego wojownika Kung Lao, Liu Kang (Robin Shou). Ich sprzymierzeńcem w ostatecznej rozgrywce o przyszłość Ziemi jest tajemniczy Lord Raiden (Christopher Lambert), przedstawiający się jako bóg piorunów.
1008 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Evliya Çelebi: The Fountain of Youth / Evliya Çelebi Ölümsüzlük Suyu

Hundreds of years ago, Explorer Evliya Celebi drinks the youth elixir with his best friend Goose, to live long enough to travel all around the world. However, when the evil queen learns about it, she punishes them with a very long and deep sleep. After centuries, Evliya and the Goose wake up in Istanbul and encounter a bad surprise. Now, the bad queen set her mind on annoying them in Istanbul!
248 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Duch Bożego Narodzenia / Ghosting: The Spirit of Christmas

2019 | Fantasy
Nie czas na wieczny spoczynek – najpierw trzeba uporządkować swój doczesny bałagan! Jess ginie w wypadku samochodowym podczas powrotu z randki. Ponieważ nie załatwiła wszystkich ziemskich spraw, pozostaje pośród żywych jako zjawa. Pytanie tylko, co jest ową niedokończoną sprawą – relacja z dopiero co poznanym chłopakiem czy może coś zupełnie innego?
471 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Anastazja: Dawno, dawno temu / Anastasia: Once Upon a Time

Uciekła do przyszłości aby uratować swoją rodzinę w przeszłości . Ale czy księżniczka da sobie radę w Ameryce lat 80.
443 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Muminki w pogoni za kometą / Muumi ja punainen pyrstötähti

Pewnego ranka Muminek odkrywa, że coś dziwnego dzieje się w Dolinie Muminków. Wszystko dookoła pokrył szary pył. Szare są drzewa, trawa, a nawet jego dom. Zaintrygowany tym zjawiskiem Muminek zwraca się do wszystkowiedzącego Piżmowca z prośbą o wyjaśnienie. Jego zdaniem straszny los czeka Ziemię, z nieba może spłynąć ogromne zagrożenie. Przerażony Muminek postanawia działać. Z pomocą Taty Muminka oraz równie przestraszonych przyjaciół postanawia zbudować tratwę i popłynąć do obserwatorium w Samotnych Górach. Mądrzy profesorowie muszą znać odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę zagraża Ziemi.
323 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Wish Upon a Unicorn

Wish Upon a Unicorn is a movie starring Ryan Kiera Armstrong, Anthony Backman, and Steve Bencich. After the loss of 8 yr old Mia's mother, her family moves to Grandma's Montana ranch. In the woods, Mia discovers a unicorn colt- a...
354 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Klucz Czasu

2019 | Fantasy , Przygodowy
Fascynująca mistyczna opowieść osadzona w Petersburgu. Bezdzietna para, pisarz Andriej (Paweł Trubiner) i artystka Olga (Marina Kazankowa) adoptują ośmioletnią Ksiuszę (Ksenia Aleksiejewa). W końcu miała szczęście. Tymczasem Andriej pisze fantastyczna powieść o ciemnej stronie Petersburga. Na stronach jego książki miasto nad Newą zamienia się w fantasmagoryczny świat, w którym czas się zatrzymał, a ulice zamieszkują mroczne istoty. Nagle, po wypadku samochodowym dziewczynka trafia do Mrocznego Miasta z powieści Andrieja, gdzie spotyka tajemniczego przyjaciela, Paramona (Artem Tkaczenko). Wraz ze swoim magicznym towarzyszem Ksiusza musi pokonać złe mocy i uruchomić zegar na wieży, aby powstrzymać Czarownicę i jej czarną armię przed przejęciem miasta. Na bohaterów czeka wiele niebezpiecznych przygód…
288 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Wendy

2020 | Dramat , Fantasy
Opowieść o przygodzie i walce z dorastaniem. Wendy, która zagubiła się na tajemniczej wyspie, na której czas płynie zupełnie inaczej, musi walczyć o ocalenie swojej rodziny, wolności i radosnego ducha młodości przed niebezpieczeństwem dorastania.
568 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wieża siedmiu garbatych / La Torre de los siete jorobados

1944 | Fantasy , Komedia
Bohater filmu, dobroduszny i przesądny Basilio, za pośrednictwem ducha profesora Mantúa, odkrywa istnienie podziemnego miasta zamieszkiwanego przez garbatych przestępców. Duch zamordowanego archeologa powierza mu opiekę nad swoją siostrzenicą, Inés, na którą czyha złowieszczy doktor Sabatino… "Wieża siedmiu garbatych" to najbardziej ekstrawagancka produkcja Edgara Neville'a – zapomnianego przez lata reżysera, bliskiego przyjaciela Charliego Chaplina, autora ponad 22 filmów, który dopiero z końcem XX wieku zaczął odzyskiwać swoje miejsce w panteonie kina hiszpańskiego. Nawiązujący do poetyki niemieckiego ekspresjonizmu i amerykańskiego kina terroru lat 30. thriller fantastyczny jest zarazem sugestywnym portretem obyczajowości dawnego Madrytu.
298 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Pinokio / Pinocchio

2019 | Fantasy
Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.
663 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Legenda Tajnego Przejścia / The Legend of Secret Pass

Chłopiec odkrywa swoje magiczne moce i dowiaduje się, że tylko on może ocalić mityczną krainę i swoją rodzinę przed zakusami potężnego nikczemnego wuja.
348 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Come Away

Po śmierci najstarszego brata, Piotr i Alicja starają się uratować rodziców przed rozpaczą, dopóki nie zostają zmuszeni do wyboru między domem a wyobraźnią. Film nawiązuje do kultowych magicznych krain - Krainy Czarów i Nibylandii.
501 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.