Filmy z gatunku "Horror" (951)

Alone

2020 | Horror
Młody mężczyzna barykaduje się w mieszkaniu próbując przetrwać epidemię tajemniczego wirusa.
6 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Mortuarium / The Mortuary Collection

2019 | Horror
Historia młodej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w kostnicy i wkrótce okazuje się, że nie znalazła się tam przypadkiem.
56 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dirty Fears

2020 | Horror
Po tym, jak uciekający chory psychicznie pacjent przejmuje w opiekę tajemniczy górski motele, to, co kiedyś było miejscem odpoczynku i relaksu, staje się miejscem koszmarów.
38 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Z

2019 | Horror , Thriller
Małżeństwo jest terroryzowane przez wymyślonego przyjaciela ich ośmioletniego syna.
191 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Monstrum / Animal

2014 | Horror
Grupa przyjaciół udaje się na wakacje. W trakcie podróży mylą drogi i trafiają na nieznany teren, na którym mieszka krwiożercza bestia. Przerażeni przyjezdni ukrywają się w pobliskiej chatce, próbując walczyć o przetrwanie.
86 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Thirst / Þorsti

2019 | Horror , Komedia
Narkomanka Hulda wychodzi z więzienia i spotyka tysiącletniego wampira-geja. Razem muszą stoczyć walkę z sektą równocześnie będąc śledzonymi przez prywatnego detektywa.
35 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

The Rope Curse 2

2020 | Horror
Po rytuale oczyszczenia dręczony przez wewnętrzne konflikty mistrz taoista próbuje pomóc młodej kobiecie-medium, której krewną opętał demon.
55 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

'It's Alive!'

1969 | Horror , Sci-Fi
Przejeżdżając przez Ozarks, Norman i Leslie Stearns zatrzymują się u rolnika Grevy. On oprowadza ich po swoim gospodarstwie. Nagle zamyka małżeństwo w swoich pieczarach. Okazuje się, że chce złożyć ich w ofierze dla prehistorycznego masosaurusa.
35 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Chodź do tatusia / Come To Daddy

2019 | Horror , Komedia
Ojciec porzucił Norvala oraz jego matkę, gdy ten miał zaledwie pięć lat. Teraz do swojego syna śle listy z prośbą o szybkie spotkanie. Dorosły już chłopak postanawia przybyć do chatki znajdującej się gdzieś na odludziu, by spotkać się ze swoim rodzicem. Liczy na to, że na miejscu czekają na niego wyjaśnienia, przeprosiny i odrobina skruchy. Tymczasem w domku w lesie spotyka oschłego faceta, a wraz z nim chłodne przyjęcie, wyzwiska i kolejne upokorzenia. Gdy narastające napięcie wreszcie zostaje uwolnione w kulminacyjnej kłótni, starszy mężczyzna pada trupem. Przerażony Norval otrzymuje radę od pani koroner - może teraz na spokojnie porozmawiać z martwym ojcem, wyrzucić z siebie całą nienawiść i zamknąć ten rozdział swojego życia. Chłopak nie chce mieć z nim jednak do czynienia. Okazuje się, że ojciec ma inne stanowisko w tej sprawie - ściany zaczynają trzeszczeć, w rurach coś stuka, a po domu roznoszą się przytłumione głosy. Wszystko wskazuje na to, że ktoś jednak chce porozmawiać. Chłopak zaczyna odkrywać kolejne tajemnice dotyczące jego rodziny, które okazują się coraz bardziej zaskakujące, wstrząsające i... dziwne. Natomiast prawda o wydarzeniach mających miejsce w chatce jest po prostu zdrowo... [email protected]#$%ona.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Feed the Gods

2014 | Horror
Will i jego przyrodni brat, Kris, poszukując rodziców, docierają do małej górskiej miejscowości, Tendale.
53 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Flay

2019 | Horror
Po śmierci matki, dziewczyna stara się uratować swojego brata i bliskich przed złym duchem.
121 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Furie / The Furies

2019 | Horror
Młoda kobieta zostaje porwana i wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry, której stawką będzie jej życie.
166 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Durgamati

2020 | Horror , Thriller
In the skullduggery world of politics and crime, an innocent Chanchal has to pull all on the line to prove her innocence and bring justice to Shakti and the people that he loved so much. As she gets embroiled deep in a web of deceit, Chanchal must face powers both natural and supernatural to fulfill her destiny.
26 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Twój największy koszmar / Halloween Party

2019 | Horror
Koleżanka Grace ginie w przerażających okolicznościach, dziewczyna podejrzewa, że ma to związek z aplikacją infekującą komputery jak złośliwy wirus.
105 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

The Phantom from 10,000 Leagues

1955 | Horror , Sci-Fi
Małe nadmorskie miasteczko jest terroryzowane przez ohydnego potwora morskiego, który został stworzony przez eksperymenty z promieniowaniem atomowym.
20 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Killer High

2018 | Horror , Komedia
10-letni zjazd w liceum nie przebiega zgodnie z planem, gdy gigantyczne monstrum z nienasyconym apetytem wpada na imprezę.
169 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Nie słuchaj ich / Don’t Listen / Voces

2020 | Horror
Po tragicznych wydarzeniach w domu, który remontuje, Daniel słyszy upiorne wołanie o pomoc. Kontaktuje się więc ze znanym ekspertem w dziedzinie zjawisk paranormalnych.
317 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

W objęciach wampira / Embrace of the Vampire

1995 | Erotyczny , Horror
Alyssa Milano gra Charlottę, uczuciową i niewinną studentkę pierwszego roku, która jest uwodzona przez obsesyjnego ukochanego. Ukochany, który przychodzi do niej tylko w snach: ciemny, przystojny wampir, który dotyka jej nie omijając miejsc zakazanych, co budzi jej namiętność. Jest ona wciągana coraz bardziej i głębiej przez wampira w erotyczny świat cielesnej przyjemności, Charlotte jest zmuszona dokonać wyboru między chłopakiem z uczelni a jej nocnym ukochanym, między słodkim romansem i nieposkromioną żądzą, między miłością jasnego dnia a potęgą ciemności, między prawdziwą miłością a wiecznym posiadaniem.
114 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dreszcze / Shivers

1975 | Horror
Naukowiec mieszkający w kompleksie apartamentowym zabija dziewczynę, używając kwasu niszczy jej organy wewnętrzne, a potem popełnia samobójstwo. Podczas śledztwa okazuje się, że pracował on nad transplantacją pasożytniczych organów ludzkich. Wkrótce okazuje się, że większość mieszkańców kompleksu ma już takie pasożyty w sobie...
137 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Critters 4

1992 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Walka z Crittami w części 1,2 i 3 doprowadziła do tego, że stały się one ginącym gatunkiem w galaktyce. Rada inter-galaktyczna podejmuję próbę ratowania ostatnich przedstawicieli tych krwiożerczych stworzeń. Nie wszystko jednak potoczy się tak jak zaplanowano.
117 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters 3

1991 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Clifford (John Calvin) wraz ze swoją córką Annie (Aimee Brooks) i synem Johnnym (Christian Cousins i Joseph Cousins) przeprowadzają się do nowego miasta. W czasie podróży łapią gumę w samochodzie i są zmuszeni do nieplanowanego postoju. Wykorzystuje to Critters i składa pod ich samochodem jaja, które rodzina nieświadomie zabiera ze sobą. Wkrótce po przybyciu na miejsce z jaj wykluwają się wygłodniałe Critty i zaczynają siać spustoszenie w bloku, do którego właśnie sprowadziła się cała familia. Z pomocą mieszkańcom przychodzi Charlie McFadden (Don Keith Opper).
40 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters 2 / Critters 2: The Main Course

1988 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Odkryte przez jednego z mieszkańców jaja crittersów w stodole zostają przez niego zabrane. W Grover Bend obchodzona jest właśnie Wielkanoc, a jaja mają być szukane przez dzieci. Tym razem critty atakują całe miasto.
65 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Critters

1986 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Kosmiczne stwory, Crittersy kierują się ku Ziemi. Są bardzo niebezpieczne, zagrażają istnieniu wszystkiego, co się rusza. Tymczasem na małej farmie rodzina Brownów zaczyna spokojnie kolejny dzień. Ojca i matkę czeka jak zwykle mnóstwo pracy. Mały Brad stara się uniknąć pójścia do szkoły. Jego starsza siostra jest niezwykle podekscytowana perspektywą czekającej ją randki z nowym chłopakiem. Ten zapowiadający się tak zwyczajnie dzień przyniesie jednak rodzinie Brownów wiele niespodzianek.
83 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Crittersi atakują / Critters Attack!

2020 | Horror , Komedia , Sci-Fi
Dwudziestoletnia Drea (Tashiana Washington) niechętnie przyjmuje pracę opiekunki do dzieci w domu profesora college'u, w którym ma nadzieję studiować. Starając się zapewnić rozrywkę Trissy (Ava Preston) i Jake'owi (Jack Fulton) oraz swojemu młodszemu bratu Phillipowi (Jaeden Noel), dziewczyna zabiera dzieciaki na wycieczkę. Nie wie jednak, że w pobliżu pojawiły się tajemnicze istoty, które pożerają każdą napotkaną na swojej drodze żywą istotę. Drea i dzieci, śledzeni przez wygłodniałe Crittersy, spotykają uroczą i pozornie nieszkodliwą Biancę, wygnaną królewnę Crittersów, uciekającą przed przedstawicielami swojej rasy. Gdy stworzenia te zbierają się na kampusie akademickim, Drea i dzieci ruszają na pomoc.
113 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.