Filmy z gatunku "Komedia rom." (376)

Po prostu powiedz TAK / Just Say Yes

Lotte to romantyczka, której plany na wesele jak z bajki niespodziewanie biorą w łeb. Za to jej samolubna siostra właśnie się zaręczyła.
1251 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zakochany do szaleństwa / Loco por ella

2021 | Komedia rom.
Po namiętnej nocy Adri odkrywa, że jeśli chce znowu zobaczyć Carlę, musi zostać pacjentem szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa jego ukochana.
543 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cud / Mirakel

Cztery lata po stracie ukochanej, samotny Karsten poznaje Victorię - kobietę biznesu, która skłania go do ponownego przemyślenia wszystkiego, co wiedział o miłości.
642 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ten wielki dzień / Den Store dag

Organizatorka ślubów niecierpliwie czeka na własną uroczystość, która ma być reklamą jej firmy. W tym celu zaprasza do siebie znakomitych gości.
433 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lato z Göranem / Sommaren med Göran - En midsommarnattskomedi

Szalona komedia romantyczna. Pewien mężczyzna nade wszystko pragnie znaleźć miłość, ale na swojej drodze spotyka tylko intrygi.
228 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Manchester United / United

2003 | Komedia rom.
Kåre i Anna mieszkają w małym miasteczku na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Są razem od dzieciństwa. Tak długo, jak żywią do siebie gorące uczucia, czynią to także względem piłki nożnej - kochają Manchester United. Nie mają dzieci, żadnego psa, kota, złotej rybki czy chomika, lecz mają United. Anna pracuje w lokalnej restauracji, Kåre zrezygnował ze swoich marzeń o graniu w piłkę, by pracować w magazynie. Nie są w stanie otrzymać kredytu, który pozwoliłby im na kupienie upragnionego dużego domu. Jednak wkrótce odwiedza ich Stian - stary przyjaciel Kåre z dzieciństwa, który teraz jest wielkim biznesmenem.
445 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Namaste Wahala

2020 | Komedia rom.
Pełna wzruszających i zabawnych perypetii historia dwojga zakochanych z zupełnie różnych kultur, których rodzice pragną rozpadu ich związku.
234 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Podróż poślubna / Echad BaLev

2020 | Komedia rom.
Para nowożeńców przybywa do luksusowego apartamentu i zamiast cieszyć się romantyczną nocą, wdaje się w sprzeczkę, która wkrótce przekształca się w surrealistyczną odyseję ulicami Jerozolimy.
432 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłość do kwadratu

2021 | Komedia rom.
Komedia romantyczna o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia (podczas sesji zdjęciowej jako modelka Klaudia), poznaje ona popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.
528 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Skazani na siebie / Locked Down

2021 | Komedia rom.
Kiedy decydują się na separację, Linda i Paxton odkrywają, że życie ma inne plany, kiedy utknęli w domu w obowiązkowej izolacji. Wspólne zamieszkanie okazuje się wyzwaniem, ale napędzane poezją i obfitymi ilościami wina, zbliży ich do siebie w najbardziej zaskakujący sposób.
444 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lulli

Ambitna studentka medycyny zostaje porażona prądem przez aparat do rezonansu magnetycznego i zaczyna słyszeć myśli innych. W roli głównej Larissa Manoela.
1250 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Stars Fell On Alabama

2021 | Komedia rom.
Successful Hollywood agent Bryce Dixon is returning to Alabama for the first time in 15 years for his high school reunion. When he learns he's the only one of his friends who isn't married with children, he convinces his client, starlet Madison Belle, to pretend to be his girlfriend. But he soon learns that success has different meanings, and romance may be closer than he thinks.
483 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

More Than Only

2017 | Komedia rom.
Justin Johnson wiedział, że jest gejem od najmłodszych lat, ale nie pozwolono mu na to. W końcu na studiach i wolny od oglądania każdego jego ruchu, szuka tego, czego chce, dopóki nie odkryje, czego potrzebuje
322 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wymarzone święta / Christmas Perfection

2018 | Komedia rom.
Projektantka kartek okolicznościowych przenosi się do świata idealnych świąt, o jakich od zawsze marzyła.
725 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Świąteczny szok / Happiest Season

2020 | Komedia rom.
Spotkanie z rodziną swojej dziewczyny po raz pierwszy może być trudne. Planowanie oświadczyn na corocznym świątecznym obiedzie jej rodziny - dopóki nie zdasz sobie sprawy, że nawet nie wiedzą, że jest lesbijką - jest jeszcze trudniejsze. Kiedy Abby (Kristen Stewart) dowiaduje się, że Harper (Mackenzie Davis) utrzymywała ich związek w tajemnicy przed rodziną, zaczyna kwestionować uczucia partnerki, co do których była dotychczas pewna. "Happiest Season" to świąteczna komedia romantyczna, która w zabawny sposób oddaje szereg emocji związanych z chęcią akceptacji rodziny, byciem sobą i staraniem się nie zepsuć Świąt.
761 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Twój wybór / L'embarras du choix

2017 | Komedia rom.
Juliette (Alexandra Lamy) ma ogromne problemy z podejmowaniem decyzji. Nawet w wieku czterdziestu lat musi często prosić o pomoc w dokonaniu najprostszego wyboru ojca lub dwóch najlepszych przyjaciół. Pewnego dnia kobieta poznaje czarującego Paula (Jamie Bamber). Chwilę później wpada na przystojnego Étienne'a (Arnaud Ducret). Jej życie coraz bardziej się komplikuje. Kobieta szybko uświadamia sobie, że będzie zmuszona podjąć ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.
285 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Skazany na miłość / Bezva ženská na krku

2016 | Komedia rom.
Eliska jest atrakcyjną kobietą po czterdziestce. Bezdzietna, zostawiona przez męża i finansowego wsparcia musi odnaleźć się w nowej sytuacji. Próbując ułożyć swoje życie na nowo, rozpoczyna pracę w lokalnej szkole. Ze względu na trudności ze znalezieniem zakwaterowania wprowadza się do małego domu, służącego niegdyś za kostnicę i i mającego już nieco zdziwaczałego lokatora - dozorcę cmentarza, Bozicka. Wspólne mieszkanie rodzi wiele komicznych sytuacji i szeregu absurdalnych konfliktów. Jednak osobowość kobiety sprawia, że charakter mężczyzny w średnim wieku powoli łagodnieje i z czasem pomiędzy obojgiem rodzi się romantyczne uczucie.
430 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kalifornijskie święta / A California Christmas

2020 | Komedia rom.
Jego beztroski styl życia jest zagrożony, więc ten uroczy bogacz udaje robotnika, aby przekonać właścicielkę rancza do sprzedaży rodzinnej ziemi przed Bożym Narodzeniem.
404 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Akaash Vani

2013 | Komedia rom.
Akaash Vani is a romance film directed by Luv Ranjan, and produced by Kumar Mangat Pathak and Abhishek Pathak under the banner Wide Frame Pictures. After the cult hit Pyaar Ka Punchnama, AkaashVani is the second film from this producer-director duo.
460 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Zabójczy urok / Looks That Kill

2020 | Komedia rom.
Urok Maxa od zawsze był zabójczy. Dosłownie. Alexandra nie może odczuwać silnych emocji, bo zabije ją własne serce. Gdy los ich ze sobą zetknie, poczują niezwykłą wieź, ale czy z takimi przypadłościami mogą liczyć na coś więcej?
1118 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Uziemieni na Gwiazdkę / Grounded for Christmas

2019 | Komedia rom.
Śnieżna burza sprawia, że loty dwójki nieszczególnie lubiących się pilotów – Niny (Julianna Guill) i Brady'ego (Corey Sevier) – zostają odwołane. Hotele szybko się zapełniają i kobieta niechętnie zgadza się zaprosić kolegę do znajdującego się niedaleko domu jej rodziców. Kiedy dowiadują, że rodzina organizuje imprezę świąteczną, na której będzie były chłopak Niny, Brady zgadza się udawać, że są parą.
443 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miłość od pierwszego dziecka / Ange et Gabrielle

2015 | Komedia rom.
Gabrielle jest farmaceutką, samotnie wychowuje 17-letnią córkę, Claire. Gdy córka zachodzi w ciążę z Simonem, studentem, który nie za bardzo ma ochotę na trwały związek, Gabrielle kontaktuje się z jego ojcem w nadziei, że ten wpłynie na decyzję syna. Kłopot w tym, że Ange Pagani, właściciel pracowni architektonicznej, nie ma pojęcia o istnieniu syna, owocu bardzo przelotnego związku.
418 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Miłosne rozgrywki / Zakochane święta / Christmas in Love

Górski kurort, a w nim ...Fabrizio (Christian de Sica) spotyka po pięciu latach od rozwodu swoją eksżonę Lisę (Sabrina Ferrilli). Cierpiący na kryzys wieku średniego Guido (Massimo Boldi) wdaje się w romans z młodziutką Sofią (Alena Seredova). Jego córka zakochuje się w dużo od niej starszym biznesmenie (DeVito). A Concetta (Anna Maria Barbera) w ramach nagrody w konkursie spędza tydzień z aktorem oper mydlanych Ronem (Ron Moss).
283 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sposób na teściową / Monster-in-Law

Nieszczęśliwa w miłości, piękna Charlotte Charlie Cantilini wreszcie spotkała mężczyznę swoich marzeń, doktora Kevina Fieldsa. Na swojej drodze napotyka tylko jeden problem - jego matkę. Apodyktyczna i kontrolująca wszystko, nie do wytrzymania, zmienna Viola Fields. Strach o to, że straci syna zaczyna odbijać się na jej karierze, toteż postanawia rozbić szczęśliwą parę stając się najgorsza na świecie teściową. Pomocą Violi w zwariowanych intrygach jest jej asystentka, Ruby. Rękawica zostaje rzucona, kiedy Charlie wreszcie decyduje się na walkę z teściową, i wygląda na to, że Viola spotkała wreszcie godnego przeciwnika.
638 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.