Filmy z gatunku "Kryminał" (742)

Jestem wszystkimi dziewczynami / I Am All Girls

2021 | Kryminał , Thriller
Nieustraszona detektyw znajduje wspólny język z zabójczynią, która bezlitośnie poluje na przestępców prowadzących handel dziećmi.
870 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kobieta w oknie / The Woman in the Window

2021 | Dramat , Kryminał
Cierpiąca na agorafobię kobieta zaczyna szpiegować swoich nowych sąsiadów i staje się świadkiem aktu przemocy.
503 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przekręciarze / Get the Grift

2021 | Komedia , Kryminał
Po nieudanym przekręcie Clóvis wpada na swoją dawno niewidzianą przybraną siostrę, Lohane. Skoro obydwoje są w tarapatach, postanawiają pomóc sobie nawzajem.
568 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zabójczy kochankowie / Infamous

2020 | Kryminał
Dwoje młodych kochanków podróżuje po kraju dokonując napadów. Swoje wyczyny publikują w mediach społecznościowych, zyskując w ten sposób sławę i fanów.
239 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wyścig po włosku / Poliziotto sprint

1977 | Akcja , Kryminał
Detektyw Marco Palma (Maurizio Merli) jest uznawany za najlepszego policyjnego kierowcę. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko odpowiedzialnemu za serię zuchwałych kradzieży gangowi, do którego należą mistrzowie kierownicy. Chcąc złapać złodziei, Palma stosuje nieoczywiste metody, które spotykają się ze zdecydowanym sprzeciwem jego przełożonych. Jednak gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, detektyw otrzymuje zadanie infiltracji gangu.[hbo.pl]
259 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Panna Marple: Nemezis / Marple: Nemesis

2007 | Dramat , Kryminał
Panna Marple otrzymuje list od przyjaciela. Wkrótce dowiaduje się o jego śmierci.
398 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dusza / The Soul / Ji Hun

2021 | Kryminał
Cierpiący na nieuleczalną chorobę prokurator i jego żona podczas śledztwa w sprawie śmierci biznesmena trafiają na trop mrocznej, związanej z okultyzmem tajemnicy.
569 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pod osłoną mgły / I dimma dold

1953 | Kryminał
Gdy jej bogaty mąż zostaje zastrzelony, Lora odjeżdża w ciemną noc. Ale nie tylko ona miała motyw, by go zabić.
510 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Detektiv Downs

2013 | Dramat , Komedia , Kryminał
Robert prowadzi biuro detektywistyczne, jednak nikt nie korzysta z jego usług, a sam ojciec go wyśmiewa. Tymczasem zjawia się tajemnicza kobieta i prosi o pomoc.
299 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wolny duch / Friday's Child

2018 | Kryminał
Miasteczko Waco w stanie Teksas. Richie Wincott (Tye Sheridan) zostaje zmuszony do opuszczenia rodziny zastępczej w wieku 18 lat. Chłopak szybko zderza się z niebezpieczeństwami i pokusami życia na własny rachunek. Staje się głównym podejrzanym o nieudany napad i odkrywa z pozoru niemożliwą miłość u nieoczekiwanego przyjaciela.Pełen pasji portret współczesnej młodzieży w reżyserii A.J. Edwardsa (Świętsze od aniołów). Będąca opowieścią o miłości, stracie, złym postępowaniu i poszukiwaniu odkupienia produkcja zdobyła dwie nagrody na MFF w Szanghaju.
298 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Halali / Hallali

2019 | Kryminał
Liberalny polityk zostaje nowym burmistrzem małego miasteczka i rozpoczyna walkę z wielkim lokalnym przestępcą. Jego misja szybko okazuje się być znacznie trudniejsza niż to się mogło na początku wydawać.
266 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Tax Collector

2020 | Dramat , Kryminał
Syn potężnego mafijnego bossa oraz bezwzględny morderca, współpracują jako egzekutorzy długów, nie mając sobie równych w mieście i siejąc postrach, do momentu gdy pojawia się Conejo, który przejmuje władzę.
338 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Poza podejrzeniem / Above Suspicion

2019 | Akcja , Kryminał , Thriller
Historia, która doprowadziła do pierwszego skazania za zabójstwo agenta FBI.
925 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kryptonim Curveball / Curveball

Curveball to kryptonim operacji wywiadowczej związanej z irakijskim uchodźcą, Rafidem Alwanem, który ubiegał się w 1999 roku o azyl w Niemczech. Podczas przesłuchań podaje się za inżyniera chemika i w zamian za przyznanie mu obywatelstwa oferuje informacje dotyczące broni biologicznej, będącej rzekomo w posiadaniu Saddama Husseina. Tajemniczym przybyszem z Bilskiego Wschodu natychmiast zainteresowała się Federalna Agencja Wywiadowcza. Jej współpracownik, biolog Arndt Wolf, wrócił niedawno z Iraku, z misji wywiadowczej, podczas której wraz z amerykańskimi agentami szukał dowodów na istnienie fabryk produkujących Anthrax, śmiertelną substancję paraliżującą układ oddechowy. Kiedy wiec podczas nieformalnego spotkania inżynier Alwan rysuje na serwetce plan mobilnego zakładu wytwarzającego broń biologiczną w jego kraju, Wolf świętuje sukces. Film Johannesa Nabera nie jest dokumentem, ale oparty został na bardzo dokładnej kwerendzie oraz licznych rozmowach z uczestnikami i świadkami tamtych wydarzeń. W kadry filmu wpleciony jest materiał dokumentalny, który łączy się z fabułą tej nieprawdopodobnej wręcz historii: podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ amerykański minister spraw zagranicznych Colin Powell wygłasza mowę mającą przekonać słuchaczy, że Saddam Hussein produkuje tajną broń biologiczną i ilustruje ją rysunkiem wykonanym przez irakijskiego inżyniera. Niecały miesiąc później zaczyna się wojna z Irakiem.
306 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Rajdersi / Riders

Czwórka przyjaciół planuje w ciągu kilku dni obrabować pięć wielkich banków.
744 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Uwikłany / Entangled

1993 | Dramat , Kryminał
David, mieszkający w Paryżu amerykański pisarz, poznaje foto modelkę Annabelle i oboje zakochują się w sobie. Jego powieść trafia na konkurs literacki, otrzymuje nagrodę i staje się komercjalnym hitem. David odkrywa, że Annabelle pozuje do zdjęć porno. Rozmawia o tym z Markim, fotografem homoseksualistą, jego rzekomym konkurentem i dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Mark zostaje zastrzelony.
285 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

W odwecie / Retfærdighedens ryttere

2020 | Akcja , Kryminał
Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.
850 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dzikus / Savage

2019 | Dramat , Kryminał
Danny (Jake Ryan) jest jednym z założycieli gangu ulicznego. W filmie śledzimy jego losy na przestrzeni 30 lat, koncentrując się na trzech najważniejszych momentach jego życia. Mężczyzna rozdarty jest między swoimi najbliższymi a gangiem, którego przedstawicieli również traktuje jak rodzinę. W końcu musi dokonać wyboru. Zainspirowany prawdziwą historią nowozelandzkich gangów ulicznych dramat kryminalny w reżyserii Sama Kelly’ego (Lambs). Historia została opowiedziana z perspektywy bohatera, który z niewinnego chłopca zamienia się w brutalnego członka gangu. W postać głównego bohatera wciela się Jake Ryan (Wielki Gatsby).
318 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Podejrzenia / Klec

Starsza pani czuje się samotna i nikomu niepotrzebna. Nagle poznaje młodego człowieka, który twierdzi, że jest jej dalekim krewnym. Im lepiej się poznają, tym więcej wątpliwości rodzi się w głowie Kvety.
647 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Milczenie śmierci / Un soupçon d'innocence / Silence of Death

2010 | Dramat , Kryminał
Julie mieszka w odosobnionym domku razem ze swoją matką Marie. Samotna dziewczynka wymyśla sobie przyjaciół, których rysuje w niepokojących komiksach. Kiedy w domu dochodzi do morderstwa, Julie bierze na siebie całą winę i przestaje mówić. Marie postanawia poznać prawdę.
274 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rozdroże cafe

2005 | Dramat , Kryminał
Współczesna opowieść o młodych ambitnych ludziach z prowincji, którzy próbując szybko poprawić swój status materialny popełniają poważne przestępstwo. Narratorem filmu jest Kazik Staszewski, śpiewający o ludziach na rozdrożu, szukających wyjścia z trudnej sytuacji życiowej w zakłamanym, pozbawionym ideałów świecie.
275 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Wild Seven

2006 | Akcja , Dramat , Kryminał
In this darkly karmic vision of Arizona, a man who breathes nothing but ill will begins a noxious domino effect as quickly as an uncontrollable virus kills. As he exits Arizona State Penn after twenty-one long years, Wilson has only one thing on the brain, leveling the score with career criminal, Mackey Willis.
440 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Szybki cash III / Snabba cash - Livet deluxe

Żyjący na wygnaniu JW jest bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowany, aby dowiedzieć się, co stało się z jego zaginioną siostrą. Ślady prowadzą do świata przestępczości zorganizowanej w Sztokholmie.
273 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Pocałunek przed śmiercią / A Kiss Before Dying

1991 | Kryminał , Thriller
Ambitny student, Jonathan (Matt Dillon), pochodzący z biednej dzielnicy, romansuje z Dorothy Carlsson (Sean Young), córką milionera. W dniu ich ślubu dziewczyna popełniła samobójstwo. Jej siostra bliźniaczka, Ellen, postanawia na własną rękę poznać prawdziwe przyczyny śmierci siostry. Wychodzi więc za mąż za przebiegłego Jonathana.
306 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.