Filmy z gatunku "Program TV" (315)

Smaczne, świeże i smażone / Fresh, Fried and Crispy

2021 | Program TV
Kochający jedzenie i zabawę krytyk Daym Drops rusza w podróż do najciekawszych miejsc w Ameryce. Szuka tam najlepszych i najświeższych dań smażonych.
749 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przyjaciele: Spotkanie po latach / Friends: The Reunion / Friends Reunion Special

Serialowi Przyjaciele, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie celebrować uwielbiany przez wszystkich serial. Przyjaciele: Spotkanie po latach to produkcja, w której pojawi się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.
2739 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przerwa z Sam Jay / Pause. With Sam Jay

2021 | Program TV
Talk show, w którym gospodyni Sam Jay zajmuje się najpopularniejszymi tematami kulturalnymi i społecznymi z mijającego tygodnia. Porusza takie kwestie jest rasa, polityka, nauka, celebryci, religia i wiele innych.
192 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Circle: Afterparty / The Circle – USA: Afterparty

2021 | Program TV
Gwiazdy „The Circle – USA” mówią o zwyciężczyni 2. sezonu, dzielą się plotkami zza kulis i opowiadają o swoich trwających dłużej niż program przyjaźniach.
237 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Jak wziąć ślub i nie zwariować / The Wedding Coach

2021 | Program TV
Komiczka Jamie Lee swój ślub ma już (na szczęście) za sobą. Teraz udziela przyszłym nowożeńcom zabawnych, acz praktycznych porad na temat planowania wesela.
222 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Magik wśród ludzi: Hiszpania / Magic for humans by Mago Pop

2021 | Program TV
W hiszpańskiej odsłonie „Magika wśród ludzi” młodsi i starsi widzowie na ulicach Barcelony zachwycają się niesamowitymi sztuczkami.
248 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Loyiso Gola: Unlearning

2021 | Program TV
Południowoafrykański komik Loyiso Gola z bezkompromisowym poczuciem humoru opowiada o rasie, tożsamości, polityce i szkolnym wygłupie, który skończył się wielką wpadką.
317 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nate Bargatze: The Greatest Average American

2021 | Program TV
Nate Bargatze ma wyrobioną opinię na temat stand-upów przez Zoom, hotelowych śniadań, lam na polu golfowym i nowej matematyki. Opowiada też, jak zgubił telefon.
355 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

RebellComedy: Prosto z zoo / RebellComedy: Raus Aus'm Zoo

Komicy z grupy RebellComedy dzielą się przemyśleniami na tematy tak różnorodne, jak pomylone tożsamości, geriatryczni influencerzy czy nasze błędne postrzeganie zwierząt.
330 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dom czy ślub / Marriage or Mortgage

2021 | Program TV
Organizatorka ślubów i agentka nieruchomości walczą o serca i pieniądze przyszłych małżonków. Czy narzeczeni wybiorą wesele jak z bajki, czy wymarzony dom?
535 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Brian Regan: On the Rocks

2021 | Program TV
Brian Regan bierze na warsztat same ciężkie tematy: upływ czasu, obsesyjne zachowania, kłopotliwe plecaki w samolotach, niewdzięczne konie i, oczywiście, rodzynki.
167 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Polacy na krańcu świata: jedna wyprawa – 4 żywioły

Relacja z pierwszej polskiej wyprawy w rejon pasma Sary Beles na granicy chińsko-kirgiskiej.
333 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Entuzjastki

2020 | Program TV
Filmy edukacyjnych o Polkach, które poprzez swoją postawę albo działalność społeczną czy zawodową zmieniają świat na lepsze.
236 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Samantha Hale: Only Happy When It's Raining Men

2021 | Program TV
On Samantha Hale's debut album "Only Happy When It's Raining Men," she dives into what it's like having The Skipper from Gilligan's Island as her grandfather, lets us in on her fabulous career as a straight woman working with drag queens, and gets very real in finding the humor in losing her mother to cancer.
191 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Underground Breakdance: Part 2

2019 | Program TV
We take you on a journey around the world to check out never seen before footage of some of the top Breakdancers jamming and battling on the dance floor and the street. With practice sessions, shows, interviews, club sessions to crazy uncut battles, you see it all from first row. Featuring Europe Surf, Fuko,Delta Force and Floorock of Las Vegas.
207 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ilana Glazer: The Planet Is Burning

2020 | Komedia , Program TV
Debiut stand-uperki Ilany Glazer jest trés lol, a ona potrafi rozbawić do łez. Poznaj przemyślenia Ilany dotyczące partnerstwa, życia palacza trawy, który odnosi sukcesy, nazistów, kubeczków menstruacyjnych i wielu innych spraw. Ta godzina pokaże Ci, jakim nieporozumieniem jest patriarchat. The Planet Is Burning – czas na bezczelną, rozczochraną, nowojorską Żydówkę!
365 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Teatr 6. piętro - Szkło kontaktowe live&touch

2020 | Program TV
Teatralna wersja "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach video najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 14 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego . Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia.
236 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Powierzchnie gładkie

2018 | Program TV
Zapraszamy na wydarzenie bez precedensu! Nagradzany, głośny spektakl Teatru Potem o-tem, grany m.in. na scenie TR Warszawa, zostanie zrealizowany w filmowej wersji! Powierzchnie gładkie, których teatralna akcja w całości rozgrywa się w wirtualnej przestrzeni, tym razem zostaną zagrane w naturalnym online środowisku.
298 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Best of Stand-up 2020

2020 | Komedia , Program TV
Przypominamy najlepsze fragmenty stand-upów Netflix z 2020 roku. Na scenie: Jerry Seinfeld, Leslie Jones, Kevin Hart i Hannah Gadsby.
214 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Howard Napper: Yoga Chillout

2018 | Program TV
Yoga Chillout follows Howard as he takes you through a sequence of deep and relaxing yoga postures. This unique sequence is the perfect combination to build strength as well as encourage suppleness and relaxation. The aim of this practice is to improve your core stability and lower stress levels.
223 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ivan Marin: Why the hell

2020 | Komedia , Program TV
Why the hell do people talk to plants? Why is God usually bothered? Why do porn actresses not take their heels off? These and many other questions try to get answered in a monologue in which Ivan presents a detailed repertoire without feelings involved, it exposes insufferable professionals and establishes enigmas that no one else has revealed.
200 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

London Hughes: To Catch a Dick

2020 | Program TV
Nieprzebierająca w słowach komiczka i prezenterka telewizyjna London Hughes wraca do przeszłości w szczerym stand-upie obfitującym w szalone historie z jej życia.
252 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nagi instynkt przetrwania / Naked and Afraid

Sztuka przetrwania w zupełnie innym, wyjątkowo ekstremalnym wydaniu. "Nagi instynkt przetrwania" to nowa seria programów, w której dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje porzucona w odludnym miejscu, gdzie będzie narażona na niezwykle ekstremalne warunki klimatyczne. Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Ze sobą mogą zabrać tylko jeden przedmiot.  Dzielni poszukiwacze przygód po szybkim zapoznaniu się ze sobą i środowiskiem, w którym przyszło im przetrwać, muszą zacząć działać i podejmować kluczowe decyzje. Czy zdadzą się wyłącznie na swój instynkt? Czy uda im się wykorzystać techniki przetrwania? Jakie szanse na przeżycie ma para nagich nieznajomych, która znajdzie się w jednym z najbardziej nieprzyjaznych człowiekowi zakątków świata?
673 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rafy koralowe: Akwarium natury / Reefscapes: Nature's Aquarium

Dodaj uroku dowolnemu pomieszczeniu za pomocą najpiękniejszych raf koralowych. Zapierająca dech w piersiach podwodna sceneria przemieni Twój ekran w naturalne oceaniczne akwarium. Sfilmowane wśród dziewiczych raf Wysp Fiji, „Rafy koralowe” są wspaniałą kolekcją 65 oceanicznych obrazów. Przepiękne podwodne wizualizacje, wzbogacone nagraniami naturalnych dźwięków raf koralowych, zapewniają doświadczenie najprawdziwszej głębi. „Rafy koralowe” stworzą niepowtarzalny nastrój i zapewnią Ci relaks w domu i w pracy. Brak dialogów, brak historii, jedynie czyste piękno.
268 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.