Filmy z gatunku "Program TV" (303)

Entuzjastki

2020 | Program TV
Filmy edukacyjnych o Polkach, które poprzez swoją postawę albo działalność społeczną czy zawodową zmieniają świat na lepsze.
6 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Samantha Hale: Only Happy When It's Raining Men

2021 | Program TV
On Samantha Hale's debut album "Only Happy When It's Raining Men," she dives into what it's like having The Skipper from Gilligan's Island as her grandfather, lets us in on her fabulous career as a straight woman working with drag queens, and gets very real in finding the humor in losing her mother to cancer.
4 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Underground Breakdance: Part 2

2019 | Program TV
We take you on a journey around the world to check out never seen before footage of some of the top Breakdancers jamming and battling on the dance floor and the street. With practice sessions, shows, interviews, club sessions to crazy uncut battles, you see it all from first row. Featuring Europe Surf, Fuko,Delta Force and Floorock of Las Vegas.
11 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ilana Glazer: The Planet Is Burning

2020 | Komedia , Program TV
Debiut stand-uperki Ilany Glazer jest trés lol, a ona potrafi rozbawić do łez. Poznaj przemyślenia Ilany dotyczące partnerstwa, życia palacza trawy, który odnosi sukcesy, nazistów, kubeczków menstruacyjnych i wielu innych spraw. Ta godzina pokaże Ci, jakim nieporozumieniem jest patriarchat. The Planet Is Burning – czas na bezczelną, rozczochraną, nowojorską Żydówkę!
11 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Teatr 6. piętro - Szkło kontaktowe live&touch

2020 | Program TV
Teatralna wersja "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach video najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 14 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego . Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia.
17 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Powierzchnie gładkie

2018 | Program TV
Zapraszamy na wydarzenie bez precedensu! Nagradzany, głośny spektakl Teatru Potem o-tem, grany m.in. na scenie TR Warszawa, zostanie zrealizowany w filmowej wersji! Powierzchnie gładkie, których teatralna akcja w całości rozgrywa się w wirtualnej przestrzeni, tym razem zostaną zagrane w naturalnym online środowisku.
16 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Best of Stand-up 2020

2020 | Komedia , Program TV
Przypominamy najlepsze fragmenty stand-upów Netflix z 2020 roku. Na scenie: Jerry Seinfeld, Leslie Jones, Kevin Hart i Hannah Gadsby.
19 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Howard Napper: Yoga Chillout

2018 | Program TV
Yoga Chillout follows Howard as he takes you through a sequence of deep and relaxing yoga postures. This unique sequence is the perfect combination to build strength as well as encourage suppleness and relaxation. The aim of this practice is to improve your core stability and lower stress levels.
16 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ivan Marin: Why the hell

2020 | Komedia , Program TV
Why the hell do people talk to plants? Why is God usually bothered? Why do porn actresses not take their heels off? These and many other questions try to get answered in a monologue in which Ivan presents a detailed repertoire without feelings involved, it exposes insufferable professionals and establishes enigmas that no one else has revealed.
23 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

London Hughes: To Catch a Dick

2020 | Program TV
Nieprzebierająca w słowach komiczka i prezenterka telewizyjna London Hughes wraca do przeszłości w szczerym stand-upie obfitującym w szalone historie z jej życia.
15 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nagi instynkt przetrwania / Naked and Afraid

Sztuka przetrwania w zupełnie innym, wyjątkowo ekstremalnym wydaniu. "Nagi instynkt przetrwania" to nowa seria programów, w której dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje porzucona w odludnym miejscu, gdzie będzie narażona na niezwykle ekstremalne warunki klimatyczne. Pozostawieni sami sobie, bez jedzenia, wody i ubrania, muszą przeżyć 21 dni. Ze sobą mogą zabrać tylko jeden przedmiot.  Dzielni poszukiwacze przygód po szybkim zapoznaniu się ze sobą i środowiskiem, w którym przyszło im przetrwać, muszą zacząć działać i podejmować kluczowe decyzje. Czy zdadzą się wyłącznie na swój instynkt? Czy uda im się wykorzystać techniki przetrwania? Jakie szanse na przeżycie ma para nagich nieznajomych, która znajdzie się w jednym z najbardziej nieprzyjaznych człowiekowi zakątków świata?
44 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rafy koralowe: Akwarium natury / Reefscapes: Nature's Aquarium

Dodaj uroku dowolnemu pomieszczeniu za pomocą najpiękniejszych raf koralowych. Zapierająca dech w piersiach podwodna sceneria przemieni Twój ekran w naturalne oceaniczne akwarium. Sfilmowane wśród dziewiczych raf Wysp Fiji, „Rafy koralowe” są wspaniałą kolekcją 65 oceanicznych obrazów. Przepiękne podwodne wizualizacje, wzbogacone nagraniami naturalnych dźwięków raf koralowych, zapewniają doświadczenie najprawdziwszej głębi. „Rafy koralowe” stworzą niepowtarzalny nastrój i zapewnią Ci relaks w domu i w pracy. Brak dialogów, brak historii, jedynie czyste piękno.
21 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Vir Das: Outside in - The Lockdown Special

2020 | Program TV
Stand-up nabiera innego — głębszego — znaczenia, gdy komik występuje online ze swojej rezydencji w Mumbaju przed widzami z całego świata, którzy nie wychodzą z domu.
21 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Jeremiah Watkins: Family Reunion

2020 | Program TV
Jeremiah Watkins performs his first one-hour special "Family Reunion" in an intimate comedy club setting. Be a fly on the wall as Jeremiah gets heckled by his Mom, works off the crowd, shares personal stories of dating to marriage, and watch his ridiculous physicality and characters, all while his family and hometown friends surround him. With exclusive family interviews, this is one of the most unique and raw specials you'll ever see.
20 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Hazel Brugger: Tropical

2020 | Program TV
Komiczka Hazel Brugger dzieli się w swoim stand-upie przemyśleniami o niesfornych gęsiach, rozgadanych ginekologach i pożyczkach z niemieckich banków.
26 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

2020 | Program TV
Na swoim występie po angielsku islandzki komik Ari Eldjárn nabija się z rywalizacji między Skandynawami, hollywoodzkich przedstawień Thora oraz kaprysów niemowląt.
26 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rozmowy o serialu 30 srebrników / A Conversation About

2020 | Program TV
Álex de la Iglesia wraz z głównymi bohaterami 30 srebrników opowiadają o wyjątkowym świecie serialu, fabule oraz niespodziankach, które czekają na widza.
46 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Country-hop / Country-ish

2020 | Muzyczny , Program TV
Muzyk country Coffey Anderson i jego żona, tancerka hip-hopowa Criscilla, opowiadają o swojej rodzinie, pracy i próbach, na które wystawia ich życie.
40 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Felix Lobrecht: Hype

2020 | Komedia , Program TV
Czarny humor Felixa Lobrechta uderza w kulturę przesadnej politycznej poprawności, dziwne rodzaje śmiechu i… biegające niemowlęta.
61 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Domy na miarę marzeń / Dream Home Makeover

2020 | Program TV
Syd i Shea McGee specjalizują się w dekorowaniu domów w stylu rustykalnym. Swoje realizacje zaczęli dokumentować na Instagramie w roku 2010, a potem przekuli popularność społecznościową w świetnie działającą firmę - Studio McGee. Obecnie zatrudniają ponad 70 osób trudniących się wystrojem wnętrz i handlem internetowym, a ich klienci pochodzą ze wszystkich krajów świata. W programie "Domy na miarę marzeń" oglądamy prywatne życie państwa McGee, którzy budują swój wymarzony dom i wychowują dwie córki, a także obserwujemy, jak wygląda codzienność w ich biznesie. W każdym odcinku omawiany jest inny projekt - od budżetowego odświeżenia salonu po remont całego domu, przy którym nie trzeba liczyć się z kosztami. Program na pewno spodoba się wszystkim początkującym projektantom, którzy szukają pomysłów na zmianę własnych wnętrz, bo utalentowane małżeństwo McGee to niewyczerpane źródło inspiracji.
62 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

W chacie Berta Kreischera / The Cabin with Bert Kreischer

2020 | Komedia , Program TV
Komik Bert Kreischer wyjeżdża do chaty na odludziu, aby zadbać o siebie i zaprasza zabawnych przyjaciół na wspólne oczyszczanie ciała, duszy i umysłu.
61 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hotel Paradise

2020 | Program TV
Zasady programu z pozoru są proste - uczestnicy muszą zrobić wszystko, by znaleźć i rozkochać w sobie partnera. A będą mieli na to zaledwie siedem dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że co tydzień w Hotelu Paradise pojawiać się będą nowi lokatorzy, którzy postarają się podbić serca tych, którzy już w nim mieszkają. Uczestników czekają zatem nie tylko beztroskie wakacje na rajskiej wyspie, ale także pełne emocji tygodnie, w trakcie których będą musieli pokazać swoją romantyczną duszę... Aby osiągnąć cel, będą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - do czego posuną się uczestnicy, by zostać na Bali jak najdłużej? Co zrobią, by zwiększyć swoje szanse na wygraną? I kto zgarnie nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych? Czy pieniądze trafią do jednej osoby, czy pary? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera. Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model - Klaudia El Dursi. Influencerka, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie.
3433 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Zrób porządek z The Home Edit / Get Organized with the Home Edit

2020 | Program TV
Clea Shearer i Joanna Teplin to superorganizatorki, autorki bestsellerowych książek i założycielki firmy The Home Edit, która zajmuje się doradztwem w kwestii organizacji przestrzeni domowej. W nowym programie Netflix "Zrób porządek z The Home Edit" stają do walki z bałaganem i nieładem. W ośmiu odcinkach Shearer i Teplin z praktycznym i humorystycznym podejściem przeprowadzają radykalne porządki w życiu swoich klientów w całych Stanach Zjednoczonych - od ich rodzinnego Tennessee po Nowy Jork i Kalifornię. W każdym odcinku ten wpływowy duet prezentuje swoje wyjątkowe podejście łączące formę z funkcją i dostarcza inspiracji wszystkim aspirującym organizatorom, całkowicie odmieniając dom jednego celebryty i jednego zwykłego człowieka. Wśród biorących udział w programie gwiazd znaleźli się m.in. Reese Witherspoon, Rachel Zoe, Khloe Kardashian, Eva Longoria, Marietta "Retta" Sirleaf, Neil Patrick Harris, David Burtka, Jordana Brewster oraz Kane i Katelyn Brown.
51 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Afonso Padilha: Dusza biedaka / Afonso Padilha: Classless / Afonso Padilha: Alma de Pobre

2020 | Program TV
Brazylijski komik Afonso Padilha spogląda w przeszłość i dzieli się zabawnymi, bardzo osobistymi opowieściami ze swojego dzieciństwa.
44 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.