Filmy z gatunku "Romans" (760)

Przyjaciele: Spotkanie po latach / Friends: The Reunion / Friends Reunion Special

Serialowi Przyjaciele, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie celebrować uwielbiany przez wszystkich serial. Przyjaciele: Spotkanie po latach to produkcja, w której pojawi się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.
2741 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Weekend Tajemnic / Long Weekend

Kiedy pechowiec Bart (Finn Witrock) przypadkowo spotyka tajemniczą Viennę (Zoë Chao), oboje tracą dla siebie głowy. Ich weekendowy romans nieoczekiwanie ujawnia sekrety, które mogą ich zgubić lub dać szansę na nowe życie.
652 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sardar's Grandson / Sardar Ka Grandson

2021 | Dramat , Komedia , Romans
Kochający wnuk chce, by jego chora babcia jeszcze raz zobaczyła swój rodzinny dom. Wymagająca podróży za granicę operacja okaże się tyleż skomplikowana, co komiczna.
556 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Xanadu

1980 | Fantasy , Komedia , Musical , Romans
Czarująca grecka muza inspiruje malarza i muzyka do połączenia sił i przerobienia pustego budynku w fantastyczny klub disco na wrotkach.
588 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Shaadi Mubarak

2021 | Komedia , Romans
Indyjski dramat romantyczny w reżyserii Padmasri.
558 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

The Yin Yang Master / Shi Shen Ling

Mistrz yin-yang Qing Ming i okryty hańbą strażnik Yuan Boya łączą siły, żeby rozprawić się z demonicznym zagrożeniem i ujawnić spisek w zwaśnionych królestwach.
735 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Biały, jak śnieg / Så vit som en snö

Ten porywający dramat opowiada historię Elsy Andersson, która wbrew woli ojca postanowiła spełnić swoje marzenie i zostać pierwszą kobietą pilotem w Szwecji.
450 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Piosenka o miłości / Country at Heart

2020 | Romans
Piosenkarka country z problemami spotyka autora tekstów z Nashville, który potrzebuje inspiracji. Zaczynają współpracę. Ich praca staje się skomplikowana, ale owocuje zarówno hitem... jak i prawdziwą miłością.
427 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Na rozstaju / Andreaskorset / The Crossing

2004 | Komedia , Romans , Thriller
Andreas cierpi z powodu paraliżu po wypadku i musi zaadaptować dom do swoich nowych potrzeb. Fachowiec, który się tego podejmuje, nawiązuje romans z jego żoną.
248 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cud / Mirakel

Cztery lata po stracie ukochanej, samotny Karsten poznaje Victorię - kobietę biznesu, która skłania go do ponownego przemyślenia wszystkiego, co wiedział o miłości.
644 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pitta Kathalu

2021 | Dramat , Romans
Od sekretów i kłamstw do zazdrości i kontroli. Składająca się z czterech historii antologia analizuje mroczne i zdradliwe strony miłości.
358 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nigdy nie jest za późno / Never Too Late

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Czterech mężczyzn w podeszłym wieku wykorzystuje umiejętności zdobyte podczas wojny w Wietnamie, aby wydostać się z domu opieki.
222 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze / To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean

2021 | Romans
Wszystko zaczęło się od dawno zapomnianego listu miłosnego. Jaka przyszłość czeka Larę Jean i Petera?
444 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pudlowa miłość / Att göra en pudel

2006 | Komedia , Romans
Podczas kursu służącego lepszemu poznaniu siebie fryzjerka psów zakochuje się w dziennikarzu zbierającym materiały do artykułu wymierzonego w filozofię New Age.
506 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ostatni Paradiso / The Last Paradise / L'ultimo paradiso

2021 | Dramat , Romans
Włochy, lata 50. XX w. Namiętny pięknoduch marzy o miłości, sprawiedliwości i lepszym życiu, ale wszystkiemu zagraża zakazany romans. Na podstawie prawdziwych wydarzeń.
249 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Erotikon

1920 | Komedia , Niemy , Romans
Na kanwie "Błekitnego lisa" Ferenca Herczega, Mauritz Stiller nakręcił wartko toczącą się lekką komedię: Irene Carpentier, żona badacza owadów, pragnie rozwieść się z mężem i w tym celu pozoruje zdradę małżeńską. Wywołuje tym jednak zazdrość nie męża, lecz kochanka. Po tych perypetiach, Irene porzuca męża i wraca do matki, przebaczając ukochanemu wybuchy zazdrości.
369 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lulli

Ambitna studentka medycyny zostaje porażona prądem przez aparat do rezonansu magnetycznego i zaczyna słyszeć myśli innych. W roli głównej Larissa Manoela.
1253 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Undine

2020 | Dramat , Romans
Undine Wibeau jest historyczką i pracuje jako przewodniczka w jednym z berlińskich muzeów. Prowadzi z pozoru zupełnie normalne i ułożone życie. Związany jest z nią jednak stary nordycki mit o zamieszkujących jeziora i rzeki istotach, które surowo karzą zdradzających je kochanków. Kiedy narzeczony zostawia Undine dla innej kobiety, jego los wydaje się być przesądzony. Bohaterka jest przekonana, że nie ma wyboru aż do momentu, kiedy zakochuje się Christophie. Niestety, i na tej relacji pojawia się niebezpieczna rysa.
392 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Artur / Arthur

1981 | Komedia , Romans
Rozpieszczony i nieodpowiedzialny syn milionera dostaje od rodziny ultimatum - odziedziczy majątek, jeśli zawrze małżeństwo z piękną, bogatą Susan. Wkrótce mężczyzna poznaje kelnerkę Lindę, w której się zakochuje.
434 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

A jednak miłość! / Love's Last Resort

2017 | Romans
Po 15 latach w nieformalnym związku, Chloe postanawia zerwać z Erikiem. Zawiodła się na chłopaku. Odchodzi w dniu ich rocznicy, licząc, że on pod wpływem wstrząsu zmieni się. Ale gdy go spotyka po pół roku, Eric oznajmia, że się żeni.
654 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Orfeusz / Orphée

1950 | Dramat , Fantasy , Romans
W filmie „Orfeusz” Jean Cocteau przekłada słynny mit na język współczesnego świata. Orfeusz jest znanym francuskim poetą, który spotyka na swej drodze Śmierć w postaci wytwornej, tajemniczej Księżniczki. Zafascynowany nią, zaniedbuje swą kochającą i wierną żonę, Eurydykę. Ale Księżniczka, rozumiejąc, że ich miłość nie jest możliwa, zwraca Orfeusza Eurydyce...
259 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sound of Metal

2019 | Dramat , Romans
Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.
515 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Randka z księżniczką / A Winter Princess

2019 | Romans
Księżniczka Carly łączy siły z Jessem, bratem właściciela ośrodka narciarskiego, aby zaplanować obchody 50-lecia jego istnienia.
471 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mayerling

Rok 1881. Arcyksiążę Rudolf (Omar Sharif), następca tronu Austro-Węgier, zostaje zmuszony do zawarcia małżeństwa z księżniczką Stefanią (Andréa Parisy). Siedem lat później spotyka młodą arystokratkę Marię Vetserę (Catherine Deneuve), w której się zakochuje. Próbuje unieważnić nieudane małżeństwo i połączyć się z ukochaną. Na drodze staje im jednak cesarz Franciszek Józef (James Mason).
758 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.