Filmy z gatunku "Thriller" (1946)

Nieustraszeni / Lazarat

2019 | Akcja , Thriller
W albańskim miasteczku znanym z produkcji narkotyków i handlu ludźmi, elitarna grupa policjantów musi zaprowadzić porządek.
23 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Gniazdo / The Nest

2020 | Dramat , Thriller
Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.
8 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Greenland

2020 | Thriller
Naukowcy nie mają wątpliwości: Ziemia nie zdoła uniknąć zderzenia ze zbliżającą się do niej potężną kometą, a jego skutki będą katastrofalne. Wybitny inżynier John Garrity i jego rodzina są w grupie wybrańców, którym władze zaoferowały bezpieczne schronienie w położonym na odludziu tajnym bunkrze. Większość społeczeństwa nie otrzymuje takiej szansy. Podczas gdy fragmenty rozpadającej się komety niszczą miasta i zabijają tysiące ludzi, świat pogrąża się w chaosie. Wybuchają zamieszki, rozboje są na porządku dziennym, a służby tracą kontrolę nad sytuacją. W takich okolicznościach dotarcie na miejsce ewakuacji staje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem. Moment decydującego uderzenia zbliża się nieubłaganie. John jest gotów na wszystko, by ocalić swoją żonę i kochanego syna. Najbliższe kilkanaście godzin zdecyduje o wszystkim.
46 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Agent w Paryżu / Belleville story

2010 | Akcja , Thriller
Paryż nigdy nie zasypia. W dzielnicy Belleville dwóch mężczyzn będzie musiało zmierzyć się w starciu, z którego tylko jeden z nich wyjdzie cało.
22 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Koszmarny wynajmujący / My Nightmare Landlord

2020 | Thriller
Lydia (Caroline Harris) niedawno zerwała ze swoim wieloletnim chłopakiem i rozpaczliwie potrzebuje nowego domu. W końcu udaje jej się go znaleźć, ale dziewczyna dalej czuje się samotna. Z pomocą przychodzi jej z pozoru ciepła i miła właścicielka mieszkania. Początkowo się zaprzyjaźniają. Jednak z czasem Lydia zdaje sobie sprawę, że kobieta ma niezdrową obsesję na jej punkcie. Kiedy sprawy przybierają niebezpieczny obrót, Lydia postanawia działać zanim będzie za późno.Wciągający thriller mówiący o niebezpieczeństwach związanych z zawieraniem niewłaściwych przyjaźni. W głównych rolach pojawiają się Caroline Harris (serial HBO Westworld), Ignacyo Matynia (Christmas Camp), Sinéad D'arcy (The Affliction of Lucy Weston), Spencer Belko (Sins Unveiled) oraz Andre Boyer (serial Wszyscy nienawidzą Chrisa). Za reżyserię tego filmu z dreszczykiem, wyprodukowanego na potrzeby telewizji, odpowiadał Dylan Vox (A Beauty & The Beast Christmas).
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Jesteś tylko mój / Til Ex Do Us Part

2018 | Thriller
Małżeństwo Ridley'ów jest w separacji, jednak dla dobra nastoletniej córki Emmy, postanawiają ratować swój związek, tym bardziej, że łączące ich niegdyś uczucie nie do końca wygasło. Sprawę ewentualnego uratowania małżeństwa komplikuje nowa sąsiadka Claire, z którą Kyle nawiązuje romans.
40 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Ratownik / The Paramedic / El practicante

2020 | Thriller
Przykuty do wózka w wyniku wypadku Ángel postanawia rozprawić się z tymi, którzy go zdradzili, a zwłaszcza z kobietą, która go porzuciła, gdy jej potrzebował.
38 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Diabeł wcielony / The Devil All the Time

2020 | Dramat , Thriller
W Knockemstiff w stanie Ohio i w otaczających je leśnych ostępach mroczne indywidua — demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła. Film "Diabeł wcielony" w reżyserii Antonio Camposa, którego akcja rozgrywa się w okresie pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie, przedstawia złowieszczą wizję walki sprawiedliwych przeciwko ludziom bez żadnych zasad.
44 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zły Samarytanin / Bad Samaritan

2018 | Thriller
Sean Falco i Derek Sandoval pracują razem w eleganckiej restauracji. Ich znajomość ma jednak ciemną stronę. Chłopcy działają jako włamywacze okradający gości lokalu, w którym są zatrudnieni. Pewnego dnia do restauracji przybywa nonszalancki Cale Erendreich. Podczas gdy Derek obserwuje klienta, Sean rusza na „łowy” do jego mieszkania. Znajduje tam skrępowaną kobietę, którą bezskutecznie próbuje uwolnić. Postanawia zadzwonić po policję, jednak Cale okazuje się niebezpiecznym przeciwnikiem. Wmanewrowuje chłopaka w poważne kłopoty, które stawiają jego życie na głowie.
43 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Pieskie popołudnie / Dog Day Afternoon

1975 | Dramat , Thriller
Sonny Wortzik (Al Pacino) razem z przyjacielem Salvadorem (John Cazale) napadają na bank. Mają pecha, ponieważ w banku prawie nie ma pieniędzy, a policja szybko przyjeżdża na miejsce przestępstwa. Bohaterowie, będąc w pułapce, nie wiedzą, co robić, ale między nimi a zakładnikami nawiązuje się pewna nić porozumienia. Dzięki telewizji, Sonny staje się bohaterem. Tłumy oglądają go i podziwiają. Telewizja coraz głębiej wnika w jego życie. Okazuje się też, że Wortzik nie tylko ma żonę i dzieci, ale zawarł również małżeństwo z homoseksualistą. Aby wydostać się z obławy, Sonny próbuje wynegocjować autobus na lotnisko. Film jest oparty na wydarzeniach autentycznych.
26 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Detektyw Areta / El crack cero

2019 | Thriller
Madryt, 1975. Gérman Areta (Carlos Santos) rozpoczyna śledztwo w sprawie podejrzanego samobójstwa słynnego krawca. Chociaż instynkt podpowiada mu, że ludzie zabijają tylko z miłości lub dla pieniędzy, wkrótce odkrywa, że motywów może być znacznie więcej. To jednak nie wszystko. Okazuje się też, że niejedna osoba chciała usunąć ofiarę z drogi… Na domiar złego śledztwo szybko staje się dla Arety bardzo osobiste…Czarno-biały prequel kultowego hiszpańskiego filmu El Crack wyreżyserowanego przez zdobywcę nagrody Goya Jose Luisa Garciego (Kołysanka). W postać głównego bohatera kapitalnie wciela się Carlos Santos (Człowiek o tysiącu twarzy), a w pozostałych rolach występują Miguel Ángel Muñoz (What About Love), Pedro Casablanc (Ból i blask), Luisa Gavasa (Mistrzowie) oraz Patricia Vico (Kocham cię, głuptasie).
33 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Romeo Akbar Walter

2019 | Thriller
Indyjska Agencja Wywiadowcza, RAW, werbuje w swoje szeregi Romeo Aliego, młodego chłopaka, który zawsze pragnął służyć ojczyźnie. Pozbawiony dotychczasowej tożsamości, staje się Pakistańczykiem o imieniu Akbar Malik i wyjeżdża do Karachi, by wziąć udział w szpiegowskiej grze. Aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość Akbar decyduje się na krok, który może przypłacić życiem. Romeo Akbar Walter to film oparty na prawdziwych wydarzeniach pokazujący działania jednego z najlepszych agentów RAW.
36 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Rosy

2018 | Komedia , Romans , Thriller
Młody mężczyzna porywa aspirującą aktorkę, z nadzieją że się w sobie zakochają.
36 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

#Alive / #Sal-a-iss-da

2020 | Thriller
Potworny wirus opanowuje miasto. Samotny mężczyzna zamknięty w mieszkaniu zostaje odcięty od pomocy i musi sam znaleźć wyjście z patowej sytuacji.
63 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zaginiona / Monsieur Max et la Rumeur

Max kocha swoją żonę, dlatego obiecuje nie pić tak długo, jak długo ona pozostanie mu wierna. Jedna fatalna noc łamie obie obietnice, a wraz z nią rodzi się plotka o okrutnym morderstwie.
37 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kto sieje wiatr... / Qui sème le vent...

2011 | Sensacyjny , Thriller
W samym środku negocjacji ceny uranu między Francją a Nigrem, dochodzi do porwania. Zagrożone jest bezpieczeństwo zakładników i całej francuskiej placówki dyplomatycznej.
39 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

W sieci kłamstw / Legacy of Lies

2020 | Thriller
Były agent MI6 pomaga młodej dziennikarce odkryć prawdę o tajnych operacjach prowadzonych przez rosyjskie służby specjalne.
56 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nocny łowca / Nomis

2018 | Thriller
Historia zniszczonego życiem porucznika policji, który wraz ze swoim oddziałem i samozwańczym mścicielem pracuje nad schwytaniem grasujących w okolicy pedofilów. Do akcji zaangażowany zostaje niezrównoważony psychicznie więzień. Mężczyzna ma być rzekomo powiązany z grupą odpowiedzialną za porwania i zabójstwa kobiet.
42 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

V / Telugu

2020 | Akcja , Thriller
Pojedynek między sławnym policjantem a seryjnym mordercą.
95 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Eksperyment Belko / The Belko Experiment

2016 | Akcja , Thriller
Dla grupy osiemdziesięciu trzech amerykańskich ekspatriantów miejsce pracy w São Paulo staje się pułapką. Głos emitowany z systemu audio zmusza ich do podejmowania krańcowych decyzji.
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Panaceum / Side Effects

2013 | Thriller
Emily (Rooney Mara) i Martin (Channing Tatum) są młodzi, piękni i bogaci. Mają wielką posiadłość, własną łódź i cieszą się wszelkim luksusem, który można kupić za pieniądze. Kiedy Martin trafia do więzienia za przekręty finansowe, świat Emily rozpada się na kawałki. Kobieta trafia pod opiekę psychiatry. Czeka w małym mieszkanku na Manhattanie cztery długie lata na powrót ukochanego, lecz pojawienie się Martina z powrotem w jej życiu niewiele pomaga. Chwytając się rozpaczliwie ostatniej deski ratunku przed hospitalizacją, Emily zgadza się zacząć zażywać nowe na rynku środki antydepresyjne, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób zmieni na zawsze życie wszystkich dookoła.
77 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Syberia / Siberia

2018 | Romans , Thriller
Trudniący się handlem diamentami Lucas (Keanu Reeves) przybywa do Rosji z zamiarem upłynnienia kolekcji rzadkich kamieni pochodzących z wątpliwego źródła. Gdy okazuje się, że umówiony partner zniknął, Amerykanin wyrusza jego śladem. Trafia do niewielkiego miasteczka na Syberii, gdzie czekając na kontakt, wdaje się w romans z właścicielką miejscowej kawiarni (Ana Ularu). Nie wie, że los już wkrótce każe mu wybrać między uczuciem a zyskiem płynącym ze szlachetnych kamieni.
175 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Życzę ci śmierci / The Killing Pact

2017 | Thriller
Hayley Udall samotnie wychowuje 14-letnią córkę i ma problemy z byłym mężem. Marzy o tym, żeby wreszcie się od niego uwolnić, ale mężczyzna ani myśli rezygnować z wygodnego życia na koszt byłej żony. Pewnego wieczoru Hayley poznaje Melanie i Kevina, którym – ośmielona ich bezpośredniością – zwierza się ze swojego problemu.
50 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Spis drani / The Hit List

2011 | Akcja , Thriller
Nie marzyłeś kiedyś, by odegrać się na szefie, który cię nie doceniał… kobiecie, która Cię zdradzała… lub przyjacielu, który Cię oszukał? Pewnej nocy, pechowy biznesmen, Allan Campbell (Cole Hauser), spotyka na swojej drodze Jonasa Arbora (Cuba Gooding Jr.), tajemniczego nieznajomego, który twierdzi, że jest mordercą na zlecenie. Co więcej, oferuje, że za darmo pozbędzie się pięciu nieprzyjaciół Allana. Myśląc, że to żart, Campbell przekazuje mężczyźnie swój prywatny spis drani. Następnego dnia osoby, które wskazał zaczynają umierać, a wszystkie dowody wskazują na niego. Ścigany przez policję i poczucie winy, Allan robi co może, by zatrzymać falę zleconych przez siebie morderstw. Zemsta jeszcze nigdy tak wiele nie kosztowała…
136 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.