Filmy z gatunku "Thriller" (1988)

Lokum / The Rental

2020 | Thriller
Dwie pary opuszczają swoje wielkomiejskie gniazda, by spędzić weekend na łonie natury. Korzystając z aplikacji oferującej wynajem prywatnych willi, decydują się na wypad do Oregonu.
67 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Kol / Call / The Call / Połączenie

2019 | Thriller
Łącząc się przez telefon stojący w tym samym domu, ale w odstępie 20 lat, seryjna morderczyni kładzie przeszłość — i życie innej kobiety — na szali, by odmienić swój los.
41 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Valan - Dolina Aniołów / Valan

2019 | Thriller
Historia rozpoczyna się podczas chaosu rewolucji rumuńskiej w 1989 roku. W górniczym miasteczku Valan w Transylwanii znika 13-letnia Juli. Nikt nie może odnaleźć jej żywej ani martwej. 22 lata później jej brat Peter, policjant, prowadzi śledztwo dotyczące handlu ludźmi w Braszowie. Detektyw poświęcił swoje życie na szukanie zaginionych kobiet. W każdej dziewczynce, którą uda mu się odnaleźć, widzi twarz siostry. Tymczasem dostaje informację, że w rodzinnym miasteczku, wśród ośnieżonych stoków, odnaleziono zwłoki dziewczyny. Może to szczątki jego siostry? Po długiej nieobecności wraca do Valan, gdzie musi zmierzyć się z cieniami przeszłości, które nawiedzały go od dzieciństwa. Rozwiązanie zagadki może pójść w stronę, której nikt nie przewidział.
129 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Prawo krwi / Let Him Go

2020 | Thriller
George i Margaret po śmierci syna starają się odnaleźć ich jedynego wnuka.
107 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Agentka / Spionen

2019 | Thriller
Życie Sonji Wigert toczy się w blasku fleszy. Jest uwielbianą w Sztokholmie divą, która do tej pory nie poznała ciemnej strony życia. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy w Europie wybucha wojna, a Sonja dostaje się w sam środek działań szwedzkiego wywiadu. Jej zadaniem jest szpiegowanie nazistowskiego oficera Josefa Terbovena, który wybrał ją sobie, jako obiekt westchnień.
69 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dom mrocznych sekretów / La maison des secrets

2020 | Thriller
Maggie Rochards niedawno rozstała się z mężem. Właśnie wprowadziła się z córeczką do nowego domu i próbuje się urządzić. Z pomocą śpieszy jej sąsiadka, która oferuje swoją pomoc. Maggie nie wie, że sąsiadka skrywa mroczną tajemnicę...
86 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Oddział / A Divisão

2020 | Akcja , Kryminał , Thriller
Rio de Janeiro, rok 1997. W każdym miesiącu ma miejsce 11 porwań. Społeczność czuje strach, a władze i organy ścigania zdają się być kompletnie zagubione. Wtedy dwóch wrogów decyduje się połączyć siły – Mendonça (Silvio Guindane), nieprzekupny oficer z ponad 100 zabójstwami na swoim koncie, oraz Santiago (Erom Cordeiro), policjant znany z wyłudzania pieniędzy od przestępców. Mężczyźni przejmują kontrolę nad Wydziałem Przeciwdziałania Porwaniom i zaczynają stosować dość kontrowersyjne metody działania. Nie muszą długo czekać. Potężna, skorumpowana i śmiercionośna maszyna zwraca się nagle przeciwko nim.
243 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Batman: Hush

Adaptacja przełomowej klasycznej opowieści DC. Film koncentruje się na mrocznym, nowym złoczyńcy znanym jako Hush, który zrobi wszystko, aby dopaść Batmana. Jego celem jest nie tylko zniszczenie kariery obrońcy miasta zwalczającego przestępców, ale także życie osobiste Bruce'a Wayne'a, które i tak już zostało skomplikowane przez związek z Seliną Kyle, znaną jako Kobieta-Kot.
102 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lina / Tightrope

1984 | Kryminał , Thriller
Wes Block jest policjantem z wydziału zabójstw w Nowym Orleanie. Prowadzi śledztwo w sprawie brutalnych morderstw dokonywanych na kobietach. W pewnej chwili Wes uświadamia sobie, że giną znane mu kobiety lekkich obyczajów.
48 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nocny przypływ / Night Tide

1961 | Dramat , Thriller
Żyjący na wybrzeżu Johnny (Dennis Hopper) interesuje się młodą, ciemnowłosą kobietą. Piękność odgrywa rolę syreny na miejscowym karnawale. Po tajemniczych wydarzeniach, Johnny zaczyna wierzyć, że nowo poznana kobieta jest prawdziwą syreną. Jednak ta istota ma w zwyczaju zabijanie ludzi przy pełni księżyca.
9 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Amnezja / Amnesia

1996 | Thriller
Żonaty pastor, który ma romans, planuje udawać własną śmierć, ale plan się nie udaje, gdy uderza się w głowę i budzi z amnezją.
105 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Noc w Bangkoku / One Night in Bangkok

2020 | Akcja , Thriller
Mrożący krew w żyłach thriller noir z udziałem Marka Dacascosa i Kanego Kosugiego. Zabójca wynajmuje taksówkarkę na czas zlecenia. Czy przeżyją?
205 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Basen / Swimming Pool

Sarah, angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławię i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona. Mówi o tym swojemu wydawcy Johnowi, a ten proponuje, aby oderwała się od codzienności i wyjechała na czas pisania jej kolejnej książki do jego domu w Prowansji. Tam Sarah odpoczywa i szybko rozpoczyna pracę nad nową powieścią. Jej spokój zostaje zburzony niezapowiedzianym przyjazdem córki Johna, Julie. Zuchwałe zachowania młodej dziewczyny, pozbawionej jakichkolwiek zahamowań, irytują Sarę. Im dłużej pisarka obserwuje dziewczynę, tym bardziej jest ciekawa. A ciekawość podsyca wyobraźnię, wyzwala seksualne sny i marzenia...
123 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

On na ciebie patrzy / 'He's Watching'

2018 | Thriller
Angela prowadzi ustabilizowane życie, ma narzeczonego, świetną pracę. Któregoś dnia na horyzoncie pojawia się jej były chłopak i postanawia jej to życie zniszczyć.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Rosyjski łącznik / Midnight in St. Petersburg

1996 | Sensacyjny , Thriller
Harry Palmer, były agent Jej Królewskiej Mości, porzucił służbę i założył prywatną firmę wywiadowczą, działającą na terenie Rosji. Jego najnowsze zlecenie to odszukanie kilograma plutonu A-232, który został skradziony. Tuż po rozpoczęciu śledztwa nieznani sprawcy porywają narzeczoną Nicka - jednego z ludzi Palmera. Tatiana jest znaną primabaleriną i córką starszego kustosza Ermitażu. Harry zaczyna podejrzewać, że uprowadzenie dziewczyny wiąże się jakoś z kradzieżą plutonu. Przeczucie go nie myli
38 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Citation

2020 | Dramat , Thriller
Bystra studentka rozpoczyna wojnę z nigeryjskim środowiskiem akademickim, gdy zgłasza, że popularny wykładowca próbował ją zgwałcić.
40 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mother

2020 | Thriller
Niestabilna emocjonalnie matka Shuheiego czuje się zagrożona, gdy jej syn zaczyna odkrywać świat poza jej kontrolą. Rodzinna tragedia wisi na włosku.
58 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bronx / Rogue City

2020 | Akcja , Kryminał , Thriller
Lojalny policjant trafia na celownik skorumpowanej policji i walczących ze sobą gangów Marsylii. Aby zabezpieczyć swoich ludzi, musi wziąć sprawy w swoje ręce.
548 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dzień Pański / The Day of the Lord / Menéndez: El día del señor

2020 | Dramat , Horror , Thriller
Horror o emerytowanym księdzu próbującym zapomnieć o grzechach przeszłości, który znów mierzy się z mrokiem, gdy przyjaciel prosi go o pomoc dla opętanej córki.
214 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mnich / Le Moine

2011 | Dramat , Thriller
Historia życia i nagłego upadku moralnego pobożnego mnicha Ambrosio (Vincent Cassel), rozgrywająca się w Hiszpanii w XVII wieku. Czując ogromne pożądanie do Valerii (Déborah François), która przebywa w klasztorze przebrana za mnicha, bohater w końcu ulega zakazanej pokusie. Wkrótce potem Ambrosio pragnie posiąść za wszelką cenę ciało 15-letniej Antonii (Joséphine Japy). Valeria proponuje mu swoją pomoc. Cena, jaką przyjdzie zakonnikowi zapłacić za swoje postępki, będzie jednak wysoka...
63 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Katalin Varga

W pięknej scenerii Karpat furmanką podróżuje kobieta wraz ze swoim 11 letnim synem, poszukując mężczyzn, którzy kiedyś wyrządzili jej krzywdę. Przez lata Katalin (Hilda Péter) utrzymywała straszliwy sekret w tajemnicy. Podróżując autostopem z dwoma mężczyznami została brutalnie zgwałcona przez jednego z nich. Jednakże zachowując tylko dla siebie to, co się stało, nigdy o tym nie zapomniała. Kiedy cała wioska dowiaduje się o tym sekrecie, jej mąż wyrzuca ją z domu. Nie mając nic do stracenia wyrusza w poszukiwaniu zemsty. Dokonując straszliwej zbrodni dochodzi do wniosku, że moralność nie jest taką prostą rzeczą, jak sobie to wyobrażała.    
62 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Porwanie / Mercy

1995 | Dramat , Thriller
Kilku bandytów porywa córkę znanego prawnika. Żądają okupu, ale pieniądze to nie wszytko czego chcą. Chcą również zemścić się na ojcu dziewczyny...
38 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Głęboka czerwień / Profondo rosso

1975 | Thriller
Helga jest niemiecką telepatką, która przyjechała do Rzymu na pokaz swoich umiejętności. Podczas występu wpada w panikę, gdyż wyczuwa na sali obecność psychopatycznego mordercy - pokaz zostaje przerwany. Jeszcze tego wieczoru Helga zostaje zamordowana w swoim apartamencie. Marc Daly, pianista i kompozytor, który jest świadkiem okrutnego mordu, postanawia rozwiązać zagadkową śmierć Helgi. Spokoju nie daje mu obraz, który widział w czasie zbrodni, a który znikł razem ze sprawcą. Razem z dziennikarką postanawia rozpocząć prywatne śledztwo. Od tego momentu zaczyna się niebezpieczna gra z psychopatą.
24 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Czy lubisz Hitchcocka? / Ti piace Hitchcock?

2005 | Thriller
Giulio jest studentem zafascynowanym filmami Alfreda Hitchcocka. Gdy w apartamencie położonym naprzeciwko mieszkania młodzieńca dochodzi do morderstwa, postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę.
19 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.