Seriale (4460)

Gazu, pieski, gazu! / Piesku, idziemy! / Go, Dog, Go

2021 | Animacja
Pełna pomysłów Łapka Psiuniek i jej najlepszy przyjaciel Puszek wspólnie ganiają za przygodą, rozwiązują problemy i niosą pomoc mieszkańcom Łapowa.
12 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Malowanie z Johnem / Painting with John

2021 | Program TV
Serial HBO, którego reżyserem i odtwórcą głównej roli jest ceniony muzyk, aktor, reżyser i malarz – John Lurie.
78 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bo to grzech / It's a Sin

2021 | Dramat
Serial koncentruje się na historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów rozpoczynających nowe życie w Londynie, w dobie kryzysu AIDS w latach 80.
64 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Program podąża za lekarzami, pielęgniarkami i pacjentami znanego na całym świecie Shock Trauma Center na kampusie Uniwersytetu Maryland w Baltimore.
63 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Czarnobyl: Strefa wykluczenia / Chernobyl: Zona otchuzhdeniya

2014 | Dramat , Horror , Sci-Fi
Piątka przyjaciół wpada w pętle czasu, przenosząc się do Czarnobyla… na kilka godzin przed katastrofą. Za wszelką cenę będą próbowali nie dopuścić do tragedii.
36 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Samotnia / Bleak House

2005 | Dramat
W londyńskim sądzie, od lat toczy się sprawa pomiędzy członkami rodziny Jarndyce. Są w nią zaangażowane całe rodziny, a wciąż odwlekające się zakończenie procesu, wielu doprowadziło do bankructwa i upadku. Filantrop, John Jarndyce, postanawia nie dopuścić do tego aby proces zawładnął całym jego życiem. Przyjmuje na wychowanie dwójkę dzieci Adę Claire i Richarda Carstonea, do opieki nad którymi zatrudnia młodą Esther Summerson – kobietę, która dorastała w biedzie nieświadoma swojego pochodzenia. Jedną z osób zaangażowanych w sprawę Jarndyców, jest Lady Dedlock, której adwokat odkrywa, że jego pracodawczyni miała kiedyś romans, z którego ma córkę: Esther. Zanim jednak, adwokat Turlington zdoła przekazać wieści mężowi Lady, zostaje zamordowana…
63 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Przeznaczenie: Saga Winx / Fate: The Winx Saga

2021 | Fantasy
Grupa młodych wróżek uczy się panowania nad swoimi magicznymi mocami, przy okazji odkrywając miłość i rywalizację oraz walcząc z potworami, które zagrażają ich istnieniu.
139 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Baranek Shaun: SportOwiec / Shaun the Sheep Championsheeps

Szykujcie się na ciąg dalszy przygód baranka Shauna, który powraca w serii jednominutowych odcinków po brzegi wypełnionych przygodami sportowymi. Shaun i przyjaciele przygotowują się do ekscytujących zawodów sportowych, które mają się odbyć na farmie. Niestrudzony i pomysłowy Shaun oraz jego przyjaciele będą rywalizować w wielu spektakularnych dyscyplinach na samodzielnie zbudowanym stadionie. Wprawdzie Shaun i jego ekipa często dają się ponieść sportowym emocjom, ale muszą się też mieć baczności, by wszędobylski farmer nie poznał ich tajemnicy.
72 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Losing Alice

2020 | Dramat , Romans , Thriller
Alice to reżyserka w średnim wieku, która nie potrafi się odnaleźć w roli statecznej matki i żony. Przypadkowe spotkanie z uwodzicielską scenarzystką sprawi, że Alice zacznie pożądać sukcesu — za wszelką cenę.
15 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

3Caminos

2021 | Przygodowy
3 Caminos tells the life story of five friends, each one of a different nationality, all of them conected by El Camino in three specific moments of their lives. Along this path we enter in their lives: the passage of time, their dreams, the stories of couples and friendships, and how this will transform their personalities.
72 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Maria z przedmieścia / María la del Barrio

1995 | Melodramat
Maria trudni się zbieraniem śmieci. Po śmierci opiekunki Casildy, otrzymuje pracę służącej w rezydencji niejakich de la Vega. Tu okazuje się, że wysypisko śmieci było rajem w porównaniu z tym, co czeka biedna dziewczynę szykanowaną przez domowników. A są nimi, pani domu Victoria(Iran Eory), jej najstarszy, rozpieszczony syn, tyran, Luis Fernando(Fernando Colunga) i wredna, próżna kuzynka, Soraya(Itati Cantoral), hipokrytka i zapalona intrygantka. Najbardziej wobec Marii okrutny jest Luis Fernando. Jego plan jest prosty, uwieść, wykorzystać i porzucić. Ale... nie przypuszcza, że Maria zawładnie jego sercem i umysłem. Luis Fernando zakochuje się po uszy i to z wzajemnością. Licho jednak nie śpi. Soraya, która pragnie Luisa zdobyć dla siebie, zaczyna działać... Wkrótce jednak, w wyniku splotu pewnych okoliczności, Soraya zniknie z życia Marii i Luisa. I gdy, wydawałoby się, że już nic nie stanie na drodze ich szczęścia, sprawy skomplikują się. Luis porzuci ukochaną i wyjedzie z kraju, nie wiedząc, że Maria jest w ciąży. To jednak dopiero początek długiej i fascynującej historii...
72 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Star Trek: Lower Decks

2020 | Animacja , Komedia , Sci-Fi
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne...
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zbrodnia na receptę / A Prescription for Murder

1953 | Dokumentalny
Film dokumentalny z serii „Panorama” wyprodukowany przez BBC. Ujawnia niszczące efekty uboczne leków antydepresyjnych, które mogą prowadzić do psychoz, przemocy, a nawet morderstw. Ponad 40 milionów recept na antydepresanty zostało wydanych przez lekarzy w zeszłym roku tylko w Wielkiej Brytanii. Dzięki unikalnemu dostępowi do raportów psychiatrycznych, materiałów sądowych i danych firm farmaceutycznych, program bada masową strzelaninę z 2012 roku, w której James Holmes zamordował 12 osób, a następnie zranił 70 podczas kinowego pokazu Batmana w USA. Ale jakie jest prawdopodobieństwo, że te popularne leki mogą uczynić z kogoś zabójcę? Czy jest możliwe, że leki, które dla większości pacjentów są całkowicie bezpieczne, niektórych mogą skłonić do zabijania? Twórcy odkryli również inne przypadki, które mogą być związane z psychozą rozwiniętą po zażyciu leków. Czy wiadomo o tym rzadkim efekcie ubocznym, czy też lekarze nieświadomie wydają to, co może być receptą na morderstwo?
71 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

History's Greatest Mysteries

2020 | Dokumentalny
History’s Greatest Mysteries, hosted and narrated by Laurence Fishburne will investigate a wide range of historically compelling topics and the mysteries surrounding each including the Titanic, D.B. Cooper, Roswell, John Wilkes Booth, and more. Each program within the franchise will showcase fresh, new evidence and perspectives including never-before-released documents to the general public, personal diaries and DNA evidence to unearth brand-new information about these infamous and enigmatic chapters in history.
89 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Bohaterskie okręty / Hero Ships

Chociaż pancernik USS Arizona w bitwie, w której zatonął, walczył zaledwie przez kilka minut, jego wrak stanowiący część pomnika, który upamiętnia te tragiczne wydarzenia, stał się symbolem poświęcenia i odwagi amerykańskiej marynarki.Osiem okrętów amerykańskiej marynarki nosiło nazwę Enterprise, a pierwszy z nich powstał już w czasach wojny o niepodległość. Jednak to dwie ostatnie jednostki najsilniej zaznaczyły swoją obecność w służbie US Navy.
80 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Arsenał szpiega / Spycraft

2021 | Dokumentalny
Szpiegostwo to gra o najwyższą stawkę, w której równie ważni jak agenci są opracowywane oraz udoskonalane przez lata narzędzia i metody.
102 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Córka innej matki / Madre sólo hay dos

2021 | Dramat , Komedia
Dwie kobiety dowiadują się, że ich dzieci zostały zamienione tuż po urodzeniu. Postanawiają skorygować swoje życiowe plany i założyć razem niezwykłą rodzinę.
97 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Światło twoich oczu / Sin tu mirada

2017 | Melodramat
Zamożny Luis Alberto zakochuje się w niewidomej Marinie, choć jest zaręczony z inną dziewczyną.
89 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Po prostu Maria / Simplemente María

2015 | Melodramat
Maria, biedna dziewczyna z prowincji, przyjeżdża do Meksyku.Zatrudnia się jako służąca i poznaje dwóch mężczyzn.
85 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Przeklęta / Mi adorable maldición

2017 | Melodramat
Rodrigo broni Aurorę przed atakiem ludzi, którzy uważają ją za ucieleśnienie zła. Wkrótce między nastolatkami rodzi się uczucie.
71 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Paulina / La usurpadora

1998 | Dramat , Obyczajowy
Paulina i Paola to dwie siostry, które w dzieciństwie zostały rozdzielone przez los. Paola trafiła do bogatej rodziny, wychowywała się w luksusie, a Paulina wręcz przeciwnie, poznała co to jest bieda. Mimo to coś je łączy - wygląd. Mają natomiast zupełnie odmienne osobowości. Niezależna, piękna i wyrachowana Paola ponad wszystko ceni sobie wolność. Zdradzanie męża nie wywołuje w niej żadnego poczucia winy, przeciwnie Paola wydaje się żyć pełnią życia. Natomiast Paulina jest delikatna i skromna. Wychowana przez chorą matkę, odczuwa silną potrzebę ciepła, prawdziwej miłości i stworzenia normalnej rodziny. Obie kobiety spotykają się przypadkiem. Ich uderzające podobieństwo podsuwa zepsutej do szpiku kości Paoli szaleńczą myśl: postanawia skłonić Paulinę, żeby zastąpiła ją na rok w roli żony i matki. Ona natomiast będzie mogła przebywać z kochankiem. Knuje zatem intrygę, w wyniku której zmusza swoją sobowtórkę do oszukańczej maskarady. Po wielu przygotowaniach Paulina wkracza w życie rodziny Bracho jako żona Carlosa Daniela. Jest czuła i opiekuńcza wobec męża i dzieci. Carlos ponownie zakochuje się w swojej żonie, ona też nie pozostaje obojętna na jego uczucie, choć wie, że nie ma prawa go kochać. Prawda wychodzi na jaw, gdy prawdziwa Paola wraca do domu. Demaskuje Paulinę i oskarża ją o podstęp. Dziewczyna trafia do więzienia za oszustwo. Będzie teraz musiała nauczyć walczyć o swoją wolność i miłość.
52 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Nie igraj z aniołem / Cuidado con el ángel

2008 | Melodramat
Czternastoletnia Marichuy ucieka z sierocińca i rozpoczyna życie na własny rachunek. Jej świat staje na głowie, kiedy zatrudnia ją Juan Miguel.
33 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Zniknięcie Phoenix Coldon / The Disappearance of Phoenix Coldon

2018 | Dokumentalny
Rok 2011, dochodzi do zaginięcia czarnoskórej Amerykanki. Dziennikarka kryminalna i emerytowany zastępca komendanta podejmują próbę rozwikłania zagadki jej zniknięcia.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Imperium przepychu / Bling Empire

2021 | Program TV
Bajecznie bogaci Azjaci i Amerykanie azjatyckiego pochodzenia imprezują w Los Angeles, pławią się w luksusie i... przeżywają trudne chwile.
69 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.