Seriale z gatunku "Anime" (142)

Trese

2021 | Animacja , Anime , Horror
Serial anime osadzony w Manili zamieszkanej przez niezwykłe stworzenia znane z filipińskich legend. Główna bohaterka, detektyw Alexandra Trese, musi stawić czoła organizacji przestępczej, której członkami są złowrogie nadnaturalne istoty.
783 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Eden

Tysiące lat w przyszłość miasto Eden 3 zamieszkują wyłącznie roboty, których dawni właściciele odeszli bardzo dawno temu. W trakcie wykonywania rutynowych prac dwa roboty zajmujące się rolnictwem przypadkowo wybudzają ze stanu hibernacji ludzkie niemowlę. To wydarzenie wywraca do góry nogami wszystko to, w co kazano im wierzyć — a mianowicie, że ludzie to tylko złe, mityczne istoty z zamierzchłej przeszłości. Roboty postanawiają w tajemnicy wspólnie wychować dziewczynkę w bezpiecznym miejscu poza Edenem.
536 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bakugan: Przymierze wojowników / Bakugan: Armored Alliance

2020 | Akcja , Anime , Fantasy
Ekipa wojowników pod wodzą Dana Kouzo toczy heroiczne bitwy i staje do walki z potężnymi siłami zła zagrażającymi światu ludzi i bakuganów.
528 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Yasuke

2021 | Akcja , Anime
Historia samuraja pochodzenia afrykańskiego, który musi powrócić do życia pełnego przemocy i ponownie dobyć swojego miecza, aby ochronić tajemniczą dziewczynkę przed mrocznymi siłami.
481 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

DOTA: Dragon's Blood

2021 | Akcja , Anime
Skonfliktowany, ale mężny Smoczy Rycerz musi użyć mocy smoka, aby powstrzymać groźnego demona w epickim fantasy na podstawie internetowej gry.
438 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pacific Rim: The Black

2021 | Akcja , Anime , Sci-Fi
Gdy kaiju pustoszą Australię, rodzeństwo za sterami jaegera poszukuje rodziców, napotykając po drodze nowe stworzenia, podejrzanych ludzi i przypadkowych sojuszników.
430 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tiger & Bunny

2011 | Anime , Komedia , Sci-Fi
W Nowym Jorku z alternatywnej rzeczywistości, którego strzeże grupa superbohaterów zwana NEXT, doświadczony Wild Tiger łączy siły z Barnabym Brooksem Juniorem.
358 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kuroko no Baske / Kuroko's Basketball

2012 | Anime , Komedia , Sportowy
Drogi pięciu gimnazjalnych mistrzów koszykówki rozdzieliły się w liceum. Teraz, gdy Tetsuya Kuroko i liceum Seirin grają o zwycięstwo, mogą znów się zejść.
456 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Boku no Hero Academia / My Hero Academia

2016 | Akcja , Anime , Fantasy
Wśród ludzkości rozwinęły się supermoce zwane „Dziwactwami”, które posiada aż 80% populacji świata. Za ich przyczyną pojawiło się wielu nowych czarnych charakterów oraz przeciwstawiających się im superbohaterów. Jak można się domyślić, zapotrzebowanie na nich jest dość spore w tych zwariowanych czasach, co poskutkowało stworzeniem prestiżowej szkoły zwanej Akademią Bohaterów, zajmującej się trenowaniem aspirujących herosów. Zostanie bohaterem jest także marzeniem gimnazjalisty Izuku Midoriyi, jednak na jego nieszczęście, chłopak należy do tych 20% populacji nie posiadających żadnych supermocy. Nie ma on jednak zamiaru się poddawać i mimo wszystko pragnie przystąpić do egzaminu wstępnego Akademii Bohaterów. Przez serię nieoczekiwanych zdarzeń, wpada w oko największego herosa na świecie, All Migha (Wszechmocnego), który zgadza się go trenować!
431 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pop Team Epic

2018 | Anime , Komedia
Seria o dwóch dziewczynach z średniej szkoły. Jedna ma na imię Popuko. Jest niska i wyjątkowo szybko się denerwuje. Druga nazywa się Pipimi, jest wysoka i wiele bardziej spokojna. Razem robią szalone rzeczy. Ten tytuł jest absurdalną komedią wypełnioną referencjami i meta-humorem.
469 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tokyo Ghoul

Kiedy Tokyo zostaje nawiedzone przez tajemnicze Ghule, społeczeństwo ogarnia strach. Tymczasem student o imieniu Kaneki spotyka Rize, która tak jak on jest zapalonym czytelnikiem i często odwiedza tę samą kawiarnię. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, iż jego los zmieni się tej nocy.
584 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dragon's Dogma / Doragonzudoguma

2020 | Anime
Po ponad 100 latach smok niespodziewanie powrócił i pożarł całą wioskę. Ethan staje twarzą w twarz ze smokiem, aby ocalić swoich bliskich, lecz ten zabiera mu serce. Ethan powinien umrzeć, jednak odradza się jako Powstały i wyrusza, by je odzyskać. Towarzyszy mu będąca Sługą Hannah, która niespodziewanie pojawiła się u jego boku. Podczas podróży Ethan stanie twarzą w twarz z potworami uosabiającymi siedem grzechów głównych, jednak za każdym razem, gdy pokona któregoś z nich, będzie tracić także część swojego człowieczeństwa...
565 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kroniki Idhunu / Memorias de Idhún / The Idhun Chronicles

2020 | Animacja , Anime , Fantasy
Nagle osierocony chłopiec walczy z zabójcami swoich rodziców, aby ocalić planetę — a przy tym odkrywa nowy piękny świat.
627 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Yū Yū Hakusho / Yu Yu Hakusho: Ghost Files

Yusuke Urameshi ginie, ratując dziecko spod kół samochodu. Duch Świata, będąc pod wrażeniem poświęcenia chłopca, daje mu szansę na drugie życie.
337 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pingu w mieście / Pingu in the City

2017 | Anime , Komedia
Japoński serial animowany opowiadający o przygodach ciekawego świata małego pingwina, który przeprowadza się z rodziną z małej wioski do dużego miasta.
458 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Drifting Dragons / Kūtei Dragons

2020 | Anime , Fantasy , Przygodowy
W tutejszym menu podaje się smoki, więc załoga statku Quin Zaza wyrusza na polowanie. Jeśli zawiodą, puste żołądki będą ich ostatnim zmartwieniem.
382 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kōkaku Kidōtai SAC_2045

2020 | Akcja , Anime , Sci-Fi
W 2045 r. świat znajduje się w stanie permanentnej "zrównoważonej wojny", ale świadomość, że ludzki gatunek może czekać zagłada ze strony sztucznej inteligencji, jeszcze się nie upowszechniła. Byli członkowie elitarnej Sekcji 9, w tym major-cyborg Motoko Kusanagi, prowadzą działalność jako świetnie wyszkoleni najemnicy. Tymczasem na świecie zaczynają się pojawiać tajemnicze istoty znane jako "post-ludzie". Globalne superpotęgi próbują poradzić sobie z nowym zagrożeniem, co powoduje też przetasowania wewnątrz Sekcji 9.
531 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

JoJo's Bizarre Adventure / JoJo no Kimyō na Bōken

2012 | Akcja , Anime , Sci-Fi
Kolejne pokolenia rodziny Joestarów, w której wszyscy noszą ten sam przydomek, mierzą się z nadnaturalnymi przeciwnikami w różnych okresach historycznych.
437 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

BEASTARS

W tej szkole ofiary żyją w zgodzie z drapieżnikami, ale czy dobrodusznemu wilkowi uda się zapanować nad swoim nieposkromionym instynktem?
509 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cagaster of an Insect Cage / Mushikago no Cagaster

2020 | Anime , Sci-Fi
Trzydzieści lat po wybuchu epidemii choroby zmieniającej ludzi w żarłoczne owady młody tępiciel pomaga nastolatce w poszukiwaniu mamy.
664 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened

2019 | Anime
Kusuo i jego samozwańczy przyjaciele wracają z kolejną porcją telepatycznych wypadków. Jakby wcześniej mało miał problemów, to teraz ma ich jeszcze więcej.
568 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ronja, córka zbójnika / Sanzoku no Musume Ronia

2014 | Anime , Przygodowy
Ronia i Birk to potomkowie hersztów dwóch konkurujących ze sobą band. Nie przeszkadza to dzieciom w zawarciu przyjaźni.
729 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Teasing Master Takagi-san / Karakai Jōzu no Takagi-san

Gimnazjalista Nishikata jest obiektem żartów swojej koleżanki z klasy Takagi. Poprzysięga więc odwet i próbuje zwykle bezskutecznie odpłacić jej pięknym za nadobne.
696 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Sonic X

2003 | Anime , Przygodowy , Sci-Fi
Bohaterem tego serialu jest niebieski jeż - superbohater Sonic. Od dawna toczy on zaciętą walkę z przebiegłym Dr Eggmanem. Ten szalony naukowiec pragnie odszukać wszystkich siedem Szmaragdów Chaosu, aby za ich pomocą zdobyć władzę nad światem. W obronie szmaragdów pomagają Sonicowi jego przyjeciele: Tails - lisek o dwóch ogonach który potrafi latać, Amy - dziewczyna Sonica, będąca jeżem koloru różowego i Knuckles - czerwona kolczatka. Podczas decydującego pojedynku Centrum Chaosu Dr Eggmana eksploduje i Sonic X zostaje przeniesiony do Square City - do całkiem nowego dla siebie świata. Czy da sobie w nim radę? Czy odnajdzie w nim przyjaciół? Czy dogonią go tu wrogowie?
988 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.