Seriale z gatunku "Komedia" (705)

Sexify

2021 | Dramat , Komedia
Natalia razem z przyjaciółkami postanawia opracować innowacyjną aplikację erotyczną. Jednak najpierw sama musi poznać tajniki sztuki kochania.
60 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Dlaczego takie jesteście? / Why Are You Like This?

2021 | Komedia
Bezkompromisowa satyra na życie dwudziestoparolatków z Melbourne, w której troje przyjaciół próbuje odnaleźć się w świecie pracy, zabawy, randek i szalonych imprez.
29 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tato, nie rób mi obciachu! / Dad Stop Embarrassing Me!

2021 | Komedia
Samotny ojciec i właściciel marki kosmetyków na własnej skórze poznaje trudy rodzicielstwa, wychowując buntowniczą i pewną siebie nastoletnią córkę.
33 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu / The Way of the Househusband / Gokushufudō

2020 | Komedia
Tatsu był legendarnym członkiem yakuzy znanym jako Nieśmiertelny Smok. Po długiej nieobecności powraca — tym razem jako przykładny pan domu.
36 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pui Pui / Pui Pui Molcar

To świnka morska! Nie, to samochód! To i jedno, i drugie! Uroczy bohaterowie tej animacji poklatkowej każdego dnia przeżywają niesamowite przygody.
68 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Country niania / Country Comfort

Ambitna piosenkarka country zostaje nianią w utalentowanej muzycznie rodzinie i niespodziewanie znajduje zespół, którego potrzebowała, by w końcu zdobyć sławę.
80 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Na tafli marzeń / Zero Chill

2021 | Dramat , Komedia , Sportowy
Utalentowana nastoletnia łyżwiarka figurowa Kayla musi zapomnieć o swoich marzeniach, gdy jej brat bliźniak Mac dostaje się do prestiżowej akademii hokejowej.
84 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Abla Fahita: Diwa / Abla Fahita: Drama Queen

Niesłusznie oskarżona Abla Fahita zostaje rozdzielona z dziećmi, ale ta lubiąca sobie dogadzać diwa zrobi wszystko, by odzyskać dobre imię i wrócić do rodziny.
59 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pokolenie / Genera+ion / Generation

2021 | Dramat , Komedia
Pokolenie to mroczny, a jednocześnie zabawny serial o bardzo zróżnicowanej grupy licealistów. Odkrywając różne wymiary seksualności, wystawiają na próbę głęboko zakorzenione przekonania i granice dotyczące życia, miłości i natury rodziny w swojej konserwatywnej społeczności.
33 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Tiger & Bunny

2011 | Anime , Komedia , Sci-Fi
W Nowym Jorku z alternatywnej rzeczywistości, którego strzeże grupa superbohaterów zwana NEXT, doświadczony Wild Tiger łączy siły z Barnabym Brooksem Juniorem.
42 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

A Love So Beautiful

2020 | Komedia , Romans
Nastolatka odkrywa, że miłość nie zawsze ma słodki smak, gdy jej relacja z sąsiadem zmienia się wraz z wejściem w dorosłość.
66 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Fungisy! / The Fungies

2020 | Animacja , Komedia
Dawno temu w baśniowej krainie mieszkały Fungisy – urocze stworzenia lubiące dobrą zabawę! Jest wśród nich wyjątkowy chłopiec – Seth, który nade wszystko kocha naukę i odkrycia.
99 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mechanicy / The Crew

2021 | Komedia , Sportowy
Kiedy właściciel zespołu NASCAR Bobby Spencer Racing przekazuje zarządzanie swojej córce Catherine, szef załogi musi chronić siebie i swój zespół przed zmianami.
65 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Biuro Ochrony Magii / The Bureau of Magical Things

Kyra była normalną nastolatką, dopóki magiczna książka nie zmieniła jej życia na zawsze! Wciągnięta w bitwie pomiędzy elfami a wróżkami, wrzucona do niewidzialnego i zaklętego świata jako Tri-Ling. Teraz, wraz z grupą mitycznych przyjaciół, pracujących nad kontrolowaniem swoich mocy, musi nauczyć się chronić ludzki świat przed zaskakującymi, zabawnymi i czasami niebezpiecznymi skutkami magicznego chaosu!
113 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Star Trek: Lower Decks

2020 | Animacja , Komedia , Sci-Fi
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne...
179 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Córka innej matki / Madre sólo hay dos

2021 | Dramat , Komedia
Dwie kobiety dowiadują się, że ich dzieci zostały zamienione tuż po urodzeniu. Postanawiają skorygować swoje życiowe plany i założyć razem niezwykłą rodzinę.
174 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kuroko no Baske / Kuroko's Basketball

2012 | Anime , Komedia , Sportowy
Drogi pięciu gimnazjalnych mistrzów koszykówki rozdzieliły się w liceum. Teraz, gdy Tetsuya Kuroko i liceum Seirin grają o zwycięstwo, mogą znów się zejść.
91 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Simpsonowie / The Simpsons

1989 | Komedia
Simpsonowie to pozornie przeciętna, współczesna rodzina mieszkająca na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Springfield. W jej skład wchodzą: - niezdarny Homer - pracuje w elektrowni atomowej jako kontroler bezpieczeństwa w sektorze 7G, gdzie przez większość czasu śpi. Poza pracą odwiedza Bar Moe's, a w domu najczęściej śpi, je lub ogląda telewizję. - Marge - kochająca i troskliwa matka, starająca się utrzymać spokój w rodzinie, jest gospodynią domową, każdego dnia sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi. - nieznośny 10-latek Bart - najstarszy ze swojego rodzeństwa. Uczęszcza do czwartej klasy springfieldskiej podstawówki. Bart ma talent do ładowania się w kłopoty. Nie należy do szkolnych prymusów, ma duże problemy w nauce, chociaż jest on bez wątpienia bardzo inteligentny. Uwielbia dokuczać szkolnym kujonom i robić wszystko to, co choć trochę jest śmieszne... - bystra, filozofująca 8-latka Lisa - najmądrzejsza w rodzince. Jest uczennicą drugiej klasy podstawowej i to z bardzo dobrymi wynikami. - Maggie - najmłodsza i najnormalniejsza z rodzinki, nie robi prawie nic poza ssaniem smoczka.
524 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Asy wywiadu / Intelligence

2020 | Komedia
When an arrogant, maverick National Security Agent comes over from the US to join a newly-formed team tackling cybercrime at Britain's security headquarters, he enlists an inept and tactless computer analyst Joseph in a power grab that threatens to disrupt the team’s ability to combat cyber terrorism.
142 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Potężny mały Bheem: Festiwal latawców / Mighty Little Bheem: Kite Festival

Gdy zima dobiega końca, Bheem i pozostali mieszkańcy miasteczka przygotowują się do obchodów radosnego święta makar sankranti.
79 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ostatniej nocy / Narvalo

2020 | Komedia
Inspirée de galères réelles, NARVALO nous embarque dans chaque épisode avec un nouveau groupe d’amis en train de se raconter la dernière dinguerie en date.
140 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Yearly Departed

2020 | Komedia
Rok 2020 zakończymy bez żalu. W tym przezabawnym, absurdalnym i afirmującym życie programie komediowym siedem wygadanych komiczek podsumowuje rok, który nie chciał się skończyć. Phoebe Robinson (2 Dope Queens) gości najzabawniejsze kobiety świata, by wspólnie pożegnać produkcje, które nie przetrwały tego feralnego roku, takie jak „Cops” i „Bez zobowiązań”, i z ulgą zamknąć te dwanaście miesięcy.
78 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nauczyciel / Der Lehrer

2009 | Komedia
Stefan Vollmer (Hendrik Duryn) słynie z niekonwencjonalnych metod nauczania i wychowania młodzieży. Dawniej pracował jako nauczyciel, lecz zrezygnował z zawodu na dziesięć lat. Po upływie tego czasu mężczyzna decyduje się na powrót do szkoły. Zostaje wychowawcą sprawiającej kłopoty klasy. Okazuje się, że przez ostatnie lata zmieniła się zarówno szkoła, jak i sami uczniowie. Stefan musi znaleźć sposób, by dotrzeć do swoich wychowanków. Zadania nie ułatwia mu nowa koleżanka z pracy, Karin Noske (Jessica Ginkel).
71 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry Show / The Tom and Jerry Show

2014 | Animacja , Komedia
Tom i Jerry stoczą kolejne potyczki w zupełnie nowym show! Zmierz się ze śmiechem w towarzystwie ulubionego kocio-mysiego duetu w szalonych 13 odcinkach, które sprawią, że będziesz miał chrapkę na więcej! Wszyscy Twoi ulubieńcy, w tym Spike, Tyke, Tuffy i Butch, już tu są! Razem z nimi weźmiesz udział w gonitwach dookoła domu, nawiedzonych przedstawieniach, czy zabawnych eksperymentach.
84 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.