Seriale z gatunku "Komedia" (694)

Fungisy! / The Fungies

2020 | Animacja , Komedia
Dawno temu w baśniowej krainie mieszkały Fungisy – urocze stworzenia lubiące dobrą zabawę! Jest wśród nich wyjątkowy chłopiec – Seth, który nade wszystko kocha naukę i odkrycia.
21 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mechanicy / The Crew

2021 | Komedia , Sportowy
Kiedy właściciel zespołu NASCAR Bobby Spencer Racing przekazuje zarządzanie swojej córce Catherine, szef załogi musi chronić siebie i swój zespół przed zmianami.
25 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Biuro Ochrony Magii / The Bureau of Magical Things

Kyra była normalną nastolatką, dopóki magiczna książka nie zmieniła jej życia na zawsze! Wciągnięta w bitwie pomiędzy elfami a wróżkami, wrzucona do niewidzialnego i zaklętego świata jako Tri-Ling. Teraz, wraz z grupą mitycznych przyjaciół, pracujących nad kontrolowaniem swoich mocy, musi nauczyć się chronić ludzki świat przed zaskakującymi, zabawnymi i czasami niebezpiecznymi skutkami magicznego chaosu!
62 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Star Trek: Lower Decks

2020 | Animacja , Komedia , Sci-Fi
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne...
150 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Córka innej matki / Madre sólo hay dos

2021 | Dramat , Komedia
Dwie kobiety dowiadują się, że ich dzieci zostały zamienione tuż po urodzeniu. Postanawiają skorygować swoje życiowe plany i założyć razem niezwykłą rodzinę.
144 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kuroko no Baske / Kuroko's Basketball

2012 | Anime , Komedia , Sportowy
Drogi pięciu gimnazjalnych mistrzów koszykówki rozdzieliły się w liceum. Teraz, gdy Tetsuya Kuroko i liceum Seirin grają o zwycięstwo, mogą znów się zejść.
65 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Simpsonowie / The Simpsons

1989 | Komedia
Simpsonowie to pozornie przeciętna, współczesna rodzina mieszkająca na przedmieściach amerykańskiego miasteczka Springfield. W jej skład wchodzą: - niezdarny Homer - pracuje w elektrowni atomowej jako kontroler bezpieczeństwa w sektorze 7G, gdzie przez większość czasu śpi. Poza pracą odwiedza Bar Moe's, a w domu najczęściej śpi, je lub ogląda telewizję. - Marge - kochająca i troskliwa matka, starająca się utrzymać spokój w rodzinie, jest gospodynią domową, każdego dnia sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi. - nieznośny 10-latek Bart - najstarszy ze swojego rodzeństwa. Uczęszcza do czwartej klasy springfieldskiej podstawówki. Bart ma talent do ładowania się w kłopoty. Nie należy do szkolnych prymusów, ma duże problemy w nauce, chociaż jest on bez wątpienia bardzo inteligentny. Uwielbia dokuczać szkolnym kujonom i robić wszystko to, co choć trochę jest śmieszne... - bystra, filozofująca 8-latka Lisa - najmądrzejsza w rodzince. Jest uczennicą drugiej klasy podstawowej i to z bardzo dobrymi wynikami. - Maggie - najmłodsza i najnormalniejsza z rodzinki, nie robi prawie nic poza ssaniem smoczka.
201 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Asy wywiadu / Intelligence

2020 | Komedia
When an arrogant, maverick National Security Agent comes over from the US to join a newly-formed team tackling cybercrime at Britain's security headquarters, he enlists an inept and tactless computer analyst Joseph in a power grab that threatens to disrupt the team’s ability to combat cyber terrorism.
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Potężny mały Bheem: Festiwal latawców / Mighty Little Bheem: Kite Festival

Gdy zima dobiega końca, Bheem i pozostali mieszkańcy miasteczka przygotowują się do obchodów radosnego święta makar sankranti.
53 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Ostatniej nocy / Narvalo

2020 | Komedia
Inspirée de galères réelles, NARVALO nous embarque dans chaque épisode avec un nouveau groupe d’amis en train de se raconter la dernière dinguerie en date.
86 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Yearly Departed

2020 | Komedia
Rok 2020 zakończymy bez żalu. W tym przezabawnym, absurdalnym i afirmującym życie programie komediowym siedem wygadanych komiczek podsumowuje rok, który nie chciał się skończyć. Phoebe Robinson (2 Dope Queens) gości najzabawniejsze kobiety świata, by wspólnie pożegnać produkcje, które nie przetrwały tego feralnego roku, takie jak „Cops” i „Bez zobowiązań”, i z ulgą zamknąć te dwanaście miesięcy.
50 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nauczyciel / Der Lehrer

2009 | Komedia
Stefan Vollmer (Hendrik Duryn) słynie z niekonwencjonalnych metod nauczania i wychowania młodzieży. Dawniej pracował jako nauczyciel, lecz zrezygnował z zawodu na dziesięć lat. Po upływie tego czasu mężczyzna decyduje się na powrót do szkoły. Zostaje wychowawcą sprawiającej kłopoty klasy. Okazuje się, że przez ostatnie lata zmieniła się zarówno szkoła, jak i sami uczniowie. Stefan musi znaleźć sposób, by dotrzeć do swoich wychowanków. Zadania nie ułatwia mu nowa koleżanka z pracy, Karin Noske (Jessica Ginkel).
46 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tom i Jerry Show / The Tom and Jerry Show

2014 | Animacja , Komedia
Tom i Jerry stoczą kolejne potyczki w zupełnie nowym show! Zmierz się ze śmiechem w towarzystwie ulubionego kocio-mysiego duetu w szalonych 13 odcinkach, które sprawią, że będziesz miał chrapkę na więcej! Wszyscy Twoi ulubieńcy, w tym Spike, Tyke, Tuffy i Butch, już tu są! Razem z nimi weźmiesz udział w gonitwach dookoła domu, nawiedzonych przedstawieniach, czy zabawnych eksperymentach.
55 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Trefny szmal: Za kulisami / Tuff Money: Inside the Series

2020 | Komedia
Poznaj zakulisowe szczegóły serialu Trefny szmal.
76 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Der kleine Drache Kokosnuss

Chodź i poznaj Kokosowego: małego Smoka. Na podstawie bestsellerowych książek przygody Kokosa i jego przyjaciół ożywają teraz we wspaniałej nowej animowanej serii. Życie na Smoczej Wyspie nie zawsze jest łatwe - Kokos ma problemy z lataniem, Oscar jest jedynym wegetarianinem w swojej rodzinie, a Matylda i tak nie ma nic do powiedzenia jako jeżozwierz na Smoczej Wyspie.
42 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Big Time Rush

2009 | Komedia , Musical
Big Time Rush amerykański serial komediowy emitowany przez kanał Nickelodeon. Opowiada on o losach czterech chłopaków z drużyny hokejowej z Minnesoty, którzy na życzenie producenta muzycznego przenoszą się do Hollywood, aby stać się popularnym boysband'em...
82 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Blok Ekipa

2013 | Komedia
Poznajcie trzech nierozłącznych kumpli z Grochowa: fana motoryzacji i szczęśliwego właściciela pomarańczowego poloneza Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Chłopaki gustują w ortalionowych dresach, kibicują Legii, a kiedy budżet na to pozwala chętnie popijają piwerko. Wiodą pełne przygód życie na jednym z warszawskich blokowisk mierząc się każdego dnia ze znanymi nam wszystkim problemami: jak wyrwać najlepszą laskę, uciec przed psami czy najekonomiczniej się upić. Równocześnie w dowcipny i charakterystyczny dla siebie sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość.
57 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Pop Team Epic

2018 | Anime , Komedia
Seria o dwóch dziewczynach z średniej szkoły. Jedna ma na imię Popuko. Jest niska i wyjątkowo szybko się denerwuje. Druga nazywa się Pipimi, jest wysoka i wiele bardziej spokojna. Razem robią szalone rzeczy. Ten tytuł jest absurdalną komedią wypełnioną referencjami i meta-humorem.
54 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ognista miłość / La Flamme

2020 | Komedia
Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
57 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Biegnij, Beanie, biegnij / Rush Beanie Rush / Bhaag Beanie Bhaag

2020 | Komedia
Beanie zawsze robiła to, o co ją proszono — aż pewnego dnia zrezygnowała ze swojego wygodnego życia, by zostać gwiazdą stand-upu. Teraz, pośród chaosu i oczekiwań wszystkich wokoło, od zaniepokojonych rodziców, po nachalnego chłopaka, próbuje wreszcie ułożyć życie po swojemu.
58 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Cztery wesela i pogrzeb / Four Weddings and a Funeral

Maya (Nathalie Emmanuel) jest młodą dyrektorką ds. komunikacji pracującą na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, zostawia więc za sobą swoje życie zawodowe i osobiste i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie, nie zabraknie w nim tytułowych czterech wesel i.... pogrzebu.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bratnie święta / Überweihnachten / Over Christmas

2020 | Dramat , Komedia , Romans
Wypalony muzyk Bastian wraca na święta do domu, gdzie czeka na niego kilka niekoniecznie przyjemnych niespodzianek.
83 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Królewska Straż / Kingdom Force

Przygody najszybszego oraz najśmielszego zespołu ratunkowego w Pięciu Królestwach.
85 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Trefny szmal / Bani negri

2020 | Komedia
Doru (Alexandru Papadopol) oraz Ionel (Cristian Bota) są technikami, którzy pewnego dnia żartują na temat manipulowania ruchem ulicznym w celu dokonania napadu na bank. Ten z pozoru niewinny dowcip obraca się szybko przeciwko nim i nagle zupełnie nieprzygotowani zaczynają planować skok stulecia. Napisany i wyreżyserowany przez Daniela Sandu rumuński serial produkcji HBO Europe jest humorystyczną opowieścią o niezwykłym napadzie.
176 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.