Seriale z gatunku "Komedia rom." (19)

Love Life

Anna Kendrick w serialowej komedii romantycznej. Świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze.
167 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Love 101 / Aşk 101

2020 | Komedia rom.
Czwórka nastoletnich wyrzutków i jedna prymuska próbują zeswatać ulubioną nauczycielkę z trenerem koszykówki. Przy okazji znajdują przyjaźń, miłość i odwagę, by być sobą.
295 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Modern Love

2019 | Komedia rom.
Nieoczekiwana przyjaźń. Utracona miłość, która ponownie się budzi. Małżeństwo w przełomowym momencie. Randka, która wcale nie musiała nią być. Niekonwencjonalna nowa rodzina. To unikalne historie o radościach i udrękach miłości, zainspirowane prawdziwym autobiograficznym esejem ze słynnej kolumny New York Timesa „Nowoczesna miłość”.
1237 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Stay Tuned

2019 | Komedia rom.
Wszystkim wydaje się, że taka ekscentryczka nigdy nie powinna zostać reporterką. A tu bardzo proszę, niespodzianka!
218 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Idiotki nie idą do nieba / Las tontas no van al cielo

2008 | Komedia rom.
Candida Morales (Jacqueline Bracamontes) jest młodą dziewczyną, szczęśliwą u boku bogatego narzeczonego, z którym planuje przyszłość. W dniu ślubu dowiaduje się, że mąż zdradził ją z jej własną siostrą. Candida wywołuje niemałą sensację, uciekając z wesela. W kilka miesięcy później jej rodzina dowiaduje się, że dziewczyna zmarła. Wśród zszokowanych gości weselnych znajduje się Santiago Lopez Carmona (Jaime Camil). Mężczyzna wiedzie szczęśliwe życie u boku żony i maleńkiej córeczki. Mijają lata. Santiago przypadkowo spotyka kobietę, która do złudzenia przypomina pannę młodą, która kiedyś uciekła z własnego wesela.
255 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Aż po uszy / Až po uši

2014 | Komedia rom.
Przebojowa i pełna ambicji Šárka (Aňa Geislerová) pracuje w agencji reklamowej. Nie radzi sobie jednak w życiu prywatnym. Kobieta szuka miłości i chciałaby wejść w głębszą relację z Jakubem (Jiří Havelka). Z tym może być problem, bo mężczyzna ma już dziewczynę (Lenka Krobotová). W małżeństwie zajmującego się handlem samochodami Milana (Hynek Čermák) nie układa się najlepiej. Jego żona Zuzana (Jitka Čvančarová) wdaje się w relację z drugą kobietą (Jana Kolesárová), a on sam nawiązuje romans z szaloną Emą (Anna Polívková).
279 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Good Morning Call

A high school girl finally gets her own apartment, but she has to share it with the most popular boy in school. No one can know they're living together.
352 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Deu-ra-ma-wol-deu

2016 | Komedia rom.
Dwudziestoletnia studentka Claire Duncan (Liv Hewson) ma obsesję na punkcie koreańskich dram. Stale przyklejona do ekranu ogląda swojego ulubionego aktora, przystojnego i czarującego Joona Park (Sean Richard) z serialu "Taste of Love". Znudzona własnym życiem dziewczyna spędza prawie każdą chwilę, marząc o spotkaniu z idolem. Jej świat wywraca się do góry nogami, gdy dzięki odrobinie magii Claire zostaje wciągnięta przez smartfon do koreańskiej dramy. Na miejscu maniaczka seriali staje twarzą w twarz z nikim innym, jak Joon Park. Od tej pory dziewczyna nie jest już tylko obserwatorem. Mając faktyczny wpływ na rozwój zdarzeń, zostaje główną bohaterką "Taste of Love".
253 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Itazura na Kiss: Love in Tokyo

Kotoko zamieszkuje w domu swego ukochanego, aczkolwiek obojętnego na nią Naokiego.
309 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

You Me Her

2016 | Komedia rom.
Chcąc podkręcić temperaturę w związku, Jack (Greg Poehler) i Emma (Rachel Blanchard) decydują się na skorzystanie z usług Izzy (Priscilla Faia), studentki psychologii, która dorabia jako dziewczyna do towarzystwa. Sprawy komplikują się, kiedy to, co w zamierzeniu miało być czysto biznesową relacją, zmienia się w odwzajemnione (przez wszystkie trzy strony) uczucie. Bohaterowie obawiają się bowiem, że poliamoria nie jest czymś, co zaakceptują ich wścibscy sąsiedzi.
2710 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Seks w wielkim mieście / Sex and the City

Sezon 3: "Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Różniąc się temperamentem, wszystkie natrafiają na te same przeszkody, a łatwość, z jaką znajdują partnerów seksualnych, nie przekłada się na stabilność życia uczuciowego. Powszechnie doceniany w USA serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody: Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej dla zespołu aktorskiego. Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się nowym symbolem wyzwolonej kobiecości, a jej styl ubierania się znalazł tysiące naśladowczyń.
5320 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lehiyot Ita

2013 | Komedia rom.
Noa Holander has it all. She's one of the richest women in Israel. Her father is one of the one hundred richest men in the world. He owns a chain of international hotels, a private jet and anything you could possibly dream of. She lives in a mansion, she's beautiful, and she models and an acts just for the fun of it. Men want to be with her - women hate her (they're jealous, obviously). Over the past two years she's been having a highly publicized affair with Pete Evans, one of Hollywood's biggest stars. He's handsome, he's successful, he's rich - it's all perfect. And then they break up. According to the tabloids, he cheated on her. Amos Dahari is a 28-year-old guy still living with his parents in their tiny, cramped apartment in the city of Bat Yam. He works with them as well, in the family business - the bakery. He spends most of his days in front of the oven, baking pita bread, making minimum wage. When he's not working he's busy getting an earful from Vanessa - his girlfriend of nine years, who can't wait for him to whip out a ring and propose to her. Tonight, she's going to do it for him. They both - Noa and Amos - arrive at the same restaurant that night, the snazziest place in Tel Aviv. She's there to get over the breakup, and he's there to get out of an engagement. They meet by accident, an encounter they'll never forget, which leads to a love story both surprising and bigger than life. This love story seems entirely possible for a moment, but it's just that - a moment. Because Noa's father and Noa's agent, and Amos's family, and Amos's ex-girlfriend, and Noa's great big Hollywood ex, and the gaps, and the money, and of course the tabloids - and even their own selves, Noa and Amos - will put every possible obstacle in the way of this love. The climax comes in the last episode, when Pete Howens, the Hollywood ex, lands in Israel to get Noa back. And then Noa will have to choose - who it's going to be.
348 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hwa-yu-gi

Pewne egoistyczne mityczne stworzenie pożąda ogromnej potęgi, ale okazuje się, że jest zdane na łaskę kobiety, która widzi stworzenia z innych światów.
238 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Meteor Garden / Liu Xing Hua Yuan

Shancai Dong pragnie osiągnąć świetne wyniki na swoim wymarzonym uniwersytecie. Wśród ambitnych studentów z elitarnych rodzin udaje jej się też znaleźć miłość.
1283 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Little Things

2016 | Komedia rom.
Para 20-latków próbuje odnaleźć się we współczesnym Mumbaju, pokonać zawodowe problemy i rozgryźć specyfikę nowoczesnych związków.
242 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Plan na miłość / The Hook Up Plan

2018 | Komedia rom.
Przyjaciele postanawiają podbudować wiecznie samotną Elsę, wynajmując dla niej męską prostytutkę.
971 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Toradora!

2008 | Komedia rom. , Anime
Mimo spokojnego temperamentu, Takasu Ryuji jest uważany za osobę co najmniej straszną dzięki  jego niezbyt dobrze odziedziczonym oczom. Nowy rok szkolny przynosi zmiany w składzie klasy i Ryuji ląduje  na jednym wydziale razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Kitamurą Yusaku oraz dziewczyną która mu się podoba - Kushiedą Minorin. Niestety, wraz z Kushiedą do klasy dołącza Aisaka Taiga zwana Kieszonkowym Tygrysem (Palmtop Tiger) ze względu na swój wyjątkowo niski wzrost i wybuchowy temperament. Dwójka bohaterów wpadając na siebie nienawidzi się od pierwszego wejrzenia. Lecz kiedy Ryuji odkrywa list miłosny od Taigi omyłko dostarczany do niego zamiast Kitamury, a Taiga odkrywa że Ryuji sekretnie podkochuje się w Minorin, oboje postanawiają pomóc sobie nawzajem aby zbliżyć się do ukochanych osób. Szczególnie, że oboje mieszkają od siebie dosłownie na wyciągnięcie ręki.
216 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Romance Is a Bonus Book / Ro-maen-seu-neun Byeol-chaek-bu-rok

2019 | Komedia rom.
Utalentowany pisarz, który jest najmłodszym redaktorem naczelnym w swoim wydawnictwie, zostaje uwikłany w życie byłej copywriterki, która desperacko szuka pracy.
778 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

O mnie się nie martw

2014 | Komedia rom.
"O mnie się nie martw" opowiada o perypetiach grupy ludzi, których poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka (w tej roli Joanna Kulig) nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi, o nie! Jest dwukrotną rozwódką z dwójką dzieci, nie ma pieniędzy, nie ma wykształcenia i właśnie straciła pracę. Iga ma za to świetny zmysł obserwacji, miękkie serce i ostry język. Mówi prawdę prosto w oczy, wychodząc z założenia, że w świecie, w którym rządzą pozory, nie da się żyć szczęśliwie. Dewizie tej pozostanie wierna także wówczas, kiedy na skutek życiowych zawirowań, trafi w środowisko zamożnych pracowników kancelarii prawnej. Łącząc nowo poznany, pełen blichtru i pozorów świat prawników ze znaną sobie rzeczywistością zwykłych ludzi, Iga uświadomi jednym i drugim, jak bardzo są sobie nawzajem potrzebni. Na pierwszy ogień pójdzie Marcin Kaszubę (Stefan Pawłowski), młody, zdolny, niezwykle przystojny mecenas, traktujący życie jako wieczną zabawę. Przeplatana humorem i emocjami relacja Igi i Marcina, szybko ewoluuje w zaskakującym kierunku…
25057 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.