Seriale z gatunku "Kryminał" (394)

Archiwista

2020 | Kryminał
Henryk Mikos, emerytowany policyjny archiwista, postanawia rozwiązywać umorzone przed laty sprawy. Pomaga mu dwoje młodych policjantów, Zuza Wasiluk i Tomek Stachura.
655 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Niewinny / El inocente

2021 | Dramat , Kryminał
Przypadkowe morderstwo sprowadza mężczyznę na mroczną ścieżkę pełną intryg i śmierci. Gdy znajduje miłość i wolność, jeden telefon rozpoczyna koszmar na nowo.
397 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Rysa

2021 | Kryminał
Policjantka z wydziału zabójstw odkrywa, że tropy w sprawie o morderstwo, nad którą teraz pracuje prowadzą do niej samej.
1253 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Chyłka - Kasacja

2019 | Kryminał
Prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?
531 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Chyłka - Rewizja

2020 | Kryminał
Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością.
419 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Chyłka - Inwigilacja

2021 | Kryminał
Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji.
754 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Wąż / The Serpent

2021 | Kryminał
Okrutny morderca Charles Sobhraj bierze na cel turystów przemierzających Azję Południową szlakiem hipisów. Miniserial oparty na wstrząsających wydarzeniach z lat 70.
591 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Ferajna z Baker Street / The Irregulars

2021 | Fantasy , Kryminał
Grupa uliczników bada w wiktoriańskim Londynie paranormalne zbrodnie na zlecenie doktora Watsona i jego tajemniczego partnera, Sherlocka Holmesa.
582 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kto zabił Sarę? / Who Killed Sara? / ¿Quién Mató a Sara?

Skoncentrowany na zemście i dowiedzeniu, że został wrobiony w morderstwo siostry, Álex ma zamiar ujawnić nie tylko sprawcę zbrodni, ale o wiele więcej.
561 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Abla Fahita: Diwa / Abla Fahita: Drama Queen

Niesłusznie oskarżona Abla Fahita zostaje rozdzielona z dziećmi, ale ta lubiąca sobie dogadzać diwa zrobi wszystko, by odzyskać dobre imię i wrócić do rodziny.
279 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Instynkt / Instinct

2011 | Kryminał
Komisarz Anna Oster zaczyna pracę w warszawskim wydziale zabójstw. Jej nietypowe metody śledcze oraz tajemnicza przeszłość sprawiają, że współpracownicy są wobec niej nieufni.
194 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Capitani

2019 | Kryminał
W luksemburskiej wiosce, w której każdy ma swój sekret, szorstki inspektor policji Luc Capitani prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzanej śmierci 15-letniej dziewczyny.
593 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Lupin

2021 | Kryminał
Kiedy Assane Diop był nastolatkiem, jego życiem wstrząsnęła śmierć ojca, oskarżonego o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później Assane pomści go, inspirując się opowiadaniami "Arsène Lupin, dżentelmen włamywacz".
553 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Potwór w ludzkiej skórze / Very Scary People

Cykl przedstawia historie życia niektórych z najbardziej przerażających, diabolicznych postaci ostatnich lat. Dzięki tym biografiom poznajemy zbrodnie i przestępstwa jakich się dopuścili oraz w jaki sposób zostali ostatecznie pojmani.
538 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

30 srebrników: Od szkicu do filmowej realizacji / 30 Coins: From the Storyboard to the Screen

2020 | Dramat , Kryminał
W serialu 30 srebrników twórcy wprowadzają widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Produkcja opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) - egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dojść prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.
236 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Nieobecni

2020 | Kryminał
Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina… Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata!Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: „Gdzie oni są?!” Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał? W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda!
729 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Koroner: Na tropie zbrodni / The Coroner: I Speak for the Dead

2016 | Kryminał
Zapis śledztw prowadzonych w najbardziej tajemniczych i zawikłanych zabójstw z perspektywy patologa. Graham Hetrick, syn grabarza, dzieciństwo spędził w domu pogrzebowym, a widok martwych ciał był normalną częścią jego życia. Po latach Hetrick został koronerem hrabstwa Dauphin w Pensylwanii. Co roku miał na koncie 700 spraw związanych z czyjąś tajemniczą śmiercią. Teraz opowiada w programie o najciekawszych przypadkach ze swojej 25-letniej kariery patologa.
228 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemnice zza grobu / Grave Secrets

Wraz z policją odkryj tajemnice zza grobu. Serial oparty na prawdziwych wydarzeniach odsłaniający kulisy policyjny zaskakujących śledztw. Widzowie zobaczą, jak policjanci odkrywają najgorsze fakty, a sprawy często przybierają niespodziewany obrót. Okazuje się, że nawet śmierć nie utrzyma prawdy w tajemnicy.
303 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Krwawa układanka / The Perfect Murder

Pasjonujący program prezentujący zagadki kryminalne, które rozwiązywane są dzięki rekonstruowaniu ostatnich godzin życia ofiary na podstawie zeznań świadków i dowodów zebranych na miejscu zbrodni. W programie nie zabraknie tajemnic i trudnych do wyjaśnienia przypadków morderstw. Nieustanne odtwarzanie okoliczności wydarzeń nie raz pomoże ustalić policjantom fakty. Za każdym razem wydarzenia będą prezentowane przez wielu świadków lub przez pryzmat nowych, zaskakujących informacji. Z elementów każdej wersji zostanie utworzona układanka, umożliwiająca ustalenie prawdziwego sprawcy zbrodni.
216 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Śledztwo w sieci / Grave Mysteries

2017 | Kryminał
Policja twierdzi, że rozwiązywanie morderstwa to jak układanie wielkiej układanki. W programie "Śledztwo w sieci" opowiemy o niektórych z najbardziej zdumiewających śledztw w USA, towarzysząc śledczych, którzy rozwiązują sprawę kawałek po kawałku. Często zaczyna się od rekonstrukcji życia ofiary i przedstawienia jej z perspektywy przyjaciółmi i rodziny. Policja zaczyna od zbadania wszystkich wskazówek pozostawionych z ukrytych wątków na Facebooku, czy wyszukiwarki Google'a. Tylko zagłębiając się w cyfrową przeszłość ofiary śledczy mogą zbadać jej życie i podążać zabójcy tropem.
288 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemnice pól śmierci / Killing Fields

Detektyw Rodie Sanchez zajmował się pewną sprawą w 1997 roku. Niestety, jego śledztwo zakończyło się fiaskiem. Mimo upływu 20 lat, mężczyznę wciąż dręczą wyrzuty sumienia. Dlatego będąc już funkcjonariuszem w stanie spoczynku postanawia powrócić do tajemniczej sprawy morderstwa młodej kobiety. Liczne jeziora i bagna w okolicach Nowego Orleanu to jedne z głównych atrakcji turystycznych Luizjany. Niestety, są one również idealnym miejscem do…ukrycia zwłok. Niedawno to właśnie w tym miejscu Woody Harrelson i Matthew McConaughey usiłowali rozwiązać sprawę okultystycznego mordu w serialu True Detective. Jednak tamta sprawa była całkowicie fikcyjna.
235 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Raj dla morderców / The Wonderland Murders

Wybrzeże północno-zachodnie. Surowe, tajemnicze i odosobnione. Nazywa się je rajem, ale ten obszar może być terenem łowów, cmentarzem i idealnym miejscem morderstwa. Eksperci szukają powiązań pomiędzy tym, co usłyszą od bliskich ofiar lub świadków, a swoją wiedzą. W jaki sposób przebiegają najokrutniejsze morderstwa?
272 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Zbrodnia w sąsiedztwie / Nightmare Next Door

Seria programów przedstawiających autentyczne historie ludzi, którzy w dziwnych okolicznościach zaginęli, zaś w toku śledztwa wyszło na jaw, że zostali zamordowani przez członków rodziny, przyjaciół bądź sąsiadów, których znali od lat. Morderstwa popełnione przez osoby z najbliższego otoczenia ofiary mają miejsce o wiele częściej, niż się powszechnie uważa. Śledztwa w takich sprawach są trudne i nierzadko prowadzą do wstrząsających wniosków. W programie wykorzystano policyjne zdjęcia i nagrania, przeprowadzono też szereg rozmów z rodzinami ofiar.
386 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Więzy krwi / Blood Relatives

Program przedstawia prawdziwe oblicza z pozoru idealnych rodzin. Oparte na faktach historie kilku na pozór idealnych rodzin, w których doszło do brutalnego morderstwa. Fabularyzowane rekonstrukcje udowodnią, że domowe zacisze może stać się miejscem dramatycznych spięć, a złe emocje, jak chciwość, chorobliwa zazdrość lub zdrada, mogą doprowadzić do tragedii.
224 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.