Seriale z gatunku "Kryminał" (355)

Zatoka / The Gulf

2019 | Kryminał
Wypadek samochodowy. Policjantka Jess Savage ledwo uchodzi z życiem. Teraz cierpi na zaniki pamięci, a przecież wyjaśnienia domagają się okoliczności wypadku, który miał związek ze sprawą prowadzoną wcześniej przez Jess. Kobieta w zagrożeniu, jej wewnętrzne demony i mozolne dochodzenie do ponurej prawdy w sugestywnym kryminale rozgrywającym się nad nowozelandzką zatoką.
40 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Syn marnotrawny / Prodigal Son

2019 | Dramat , Kryminał
Kryminolog Malcolm Bright (Tom Payne) jest nieprześcigniony w tropieniu zabójców. Co sprawia, że doskonale wie jak myślą i potrafi przewidzieć ich kolejny ruch? Prawdopodobnie ma to zapisane w genach po swoim ojcu... seryjnym mordercy, znanemu szerzej jako "Chirurg" (Michael Sheen). Malcolm walczy z nękającymi go koszmarami z przeszłości oraz tajemnicami rodzinnymi, pomagając rozwiązać zagadki, których nikt inny nie potrafi rozwikłać. Zmagając się z problemami psychicznymi, manipulującą matką i ojcem zamkniętym w zakładzie psychiatrycznym, Malcolm wraz z nowojorską policją stara się zapobiec morderstwom. Wygląda na to, że ucieczka przed zbrodnią nie jest jednak możliwa.
198 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Śmierć pod palmami / Death in Paradise

Sezon 6 W sezonie szóstym detektyw Humphrey Goodman, znany z filmu „To właśnie miłość” Kris Marshall, niecierpliwie czeka na powrót Marty (Joséphine Jobert), starej znajomej z Londynu. Niefortunnie zaraz po jej przybyciu na wyspę, ich kiełkujący właśnie romans zostaje wystawiony na poważną próbę ze względu na popełnione zupełnie nie w porę morderstwo. Zdarzenie to wpłynie również na pozostałych członków jego zespołu. Okazuje się, że martwy mężczyzna to przyjaciel Florence z czasów szkolnych. Kobieta angażuje się emocjonalnie w sprawę i walczy o sprawiedliwość dla swojego zmarłego przyjaciela. Niespodziewane spotkanie odgrzebuje dawno zapomniane wspomnienia u Dwayne’a, natomiast oficer JP zmaga się z trudnościami małżeńskiego życia. W kolejnych odcinkach detektywistyczna ekipa ma do rozwiązania wiele trudnych zagadek - od morderstwa prezesa klubu krykietowego, znalezionego na środku boiska, po ciało naukowca, odnalezione w połowie drogi na szczyt wulkanu. Jedna ze spraw zabiera także Humphreya i jego ekipę aż do Londynu.
24 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Dek Mai The Series

2018 | Fantasy , Kryminał
Tajemnicza sprytna dziewczyna o imieniu Nanno przenosi się ze szkoły do szkoły, by ujawniać kłamstwa i oszustwa uczniów oraz pracowników.
58 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Młody Wallander / Young Wallander

Z tej historii o słynnym Kurcie Wallanderze dowiadujemy się, jak przestępstwo na tle rasowym zmienia świeżo upieczonego policjanta w detektywa.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wyznania morderców: Na wolności / I Am a Killer: Released / A Killer Uncaged

W kontynuacji serialu dokumentalnego skazany na śmierć morderca po 30 latach zostaje warunkowo zwolniony z więzienia i wyznaje coś zaskakującego.
44 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Obsesja / Besatt / Seizure

2019 | Kryminał
Oslo. Funkcjonariusz Max Sorensen przeżywa żałobę po śmierci dziecka. Wkrótce rozpoczyna współpracę z Sanderem Holmem, bezpośrednim i nieumiejącym trzymać języka za zębami, wygą stołecznej policji. Obaj muszą rozwikłać tajemnicę śmierci czwórki młodych imigrantów, którzy utonęli w basenie.
76 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kradzież stulecia / El robo del siglo

2020 | Kryminał , Thriller
Jest rok 1994. Gang złodziei układa ambitny plan obrabowania kolumbijskiego Banku Republiki. Serial inspirowany prawdziwą historią.
68 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Forbrydelsen / The killing

2007 | Kryminał
Detektyw Sara Lund odbywa swoje ostatnie dni służby w kopenhaskiej policji. Ma przenieść się do Szwecji wraz ze swym narzeczonym i zacząć pracować dla tamtejszego wymiaru sprawiedliwości. Jednak jej plany zmieniają się, gdy znika 19-letnia Nanna Birk Larsen. Okazuje się, że dziewczyna została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Sara wraz ze swym partnerem Janem Meyerem zaczynają prowadzić śledztwo w tej sprawie. Okazuje się, że złapanie inteligentnego i niebezpiecznego mordercy nie będzie łatwe...
48 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Odwet / Get Even

Cztery uczennice prywatnej szkoły łączą siły, by umiejętnie wymierzyć sprawiedliwość i ujawnić nadużycia.
60 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wiedeńska krew / Vienna Blood

2019 | Kryminał
Na początku XX w. Wiedeń był miastem filozofii, nauki i sztuki, miejscem, gdzie różne kultury i idee ścierały się przy kawiarnianych stolikach i w przerwach operowych spektakli. Max Liebermann to Anglik — młody, niezwykle zdolny uczeń twórcy psychoanalizy, Zygmunta Freuda. Max spotyka Oskara Rheinhardta, inspektora policji, który zmaga się z wyjątkowo skomplikowaną sprawą serii makabrycznych morderstw. Niezwykła spostrzegawczość Maxa i jego głębokie zrozumienie ludzkich zachowań i patologii sprawiają, że inspektor angażuje go do pomocy w rozwiązywaniu najbardziej tajemniczych i niezwykłych zagadek kryminalnych.
116 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

GangStars

2018 | Dramat , Kryminał
Indyjski serial kryminalny z 2018 roku o blaskach i cieniach branży filmowej.
75 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Niezapomniane / Unforgotten

2015 | Dramat , Kryminał
W pierwszym sezonie Cassie Stuart, bystra detektyw Scotland Yardu wraz ze swym partnerem, detektywem Sunilem Khanem próbują rozwikłać sprawę morderstwa bezdomnego młodzieńca Jimmy’ego Sullivana. Prowadzony przez niego pamiętnik wskazuje na czterech potencjalnych sprawców. Wśród nich jest: duchowny Robert Greaves - oddany mąż i ojciec, Sir Phillip Cross - prominentny przedsiębiorca, który zdaje się być nietykalny, Lizzie Wilton - kobieta, która wraz ze swym mężem Rayem angażuje się w działalność charytatywną oraz poruszający się na wózku Eric Slater, który opiekuje się swoją żoną Claire, dotkniętą wczesnym stadium demencji. Każda z tych osób ma coś do ukrycia. W miarę, jak wychodzą na jaw ich kłamstwa, najbliższe im osoby zaczynają się zastanawiać, do czego jeszcze mogliby być zdolni. W kolejnych seriach duet detektywów pomoże odnaleźć sprawców z kolejnych przedawnionych spraw. W drugim sezonie zespół wyławia z rzeki dobrze zachowane szczątki mężczyzny ukryte w walizce. Wśród podejrzanych znajduje się szanowany prawnik, nauczycielka, lekarz pediatra oraz oficer policji Tessa Nixon. Przy tej sprawie nawet wyjątkowa relacja łącząca Cassie i Sunile’a zostaje poddana próbie. W trzeciej serii zajmą się oni sprawą zaginionej 16-latki Hayley Reid, której szczątki zostają przypadkowo odkopane przy autostradzie pod Londynem. Oskarżenie pada na grupę przyjaciół, która spędzała wakacje w okolicy zamieszkania rodziny Hayley w czasie, gdy dziewczyna została uznana za zaginioną. Tu nic nie jest czarno-białe i każdy kryje tajemnice.
58 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Tajemnice Majorki / The Mallorca Files

2019 | Kryminał
Ambitna i młoda Pani detektyw z Wielkiej Brytanii – Miranda Blake oraz jej mocno wyluzowany partner z Niemiec – Max Winter pracują razem na Majorce. W miarę rozwiązywania trudnych spraw w pięknej scenerii rodzi się między nimi uczucie.
143 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Guilt

2019 | Kryminał
Dwaj bracia śmiertelnie potrącają starszego człowieka. Mimo zatarcia śladów rodzina i sąsiedzi zmarłego zaczynają wątpić w oficjalną wersję wydarzeń.
51 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Miejsce zbrodni / Tatort

Popularny niemiecki serial kryminalny emitowany od 1970 roku. W serialu możemy zobaczyć metody pracy niemieckiej policji, sposoby odnajdywania sprawców zbrodni oraz zmiany metod i technik policyjnych jakie dokonały się od 1970 roku aż do dziś. Fabuła serialu skupia się wokół pracy inspektorów rozwiązujących kryminalne zagadki.
87 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Niewyjaśnione tajemnice / Unsolved Mysteries

2020 | Kryminał
Kultowy serial "Niewyjaśnione tajemnice" powraca! Dwanaście nowych odcinków łączy znane z oryginalnego serialu elementy z nowoczesnym i wciągającym stylem opowiadania historii, w których najważniejsi są ich bohaterowie. Serial opowiada historie zwykłych ludzi, którzy przeżyli coś niezwykłego - od traumy związanej z nieoczekiwanym zniknięciem lub tragiczną śmiercią bliskiej osoby po dziwne zjawiska nadprzyrodzone. Detektywi, dziennikarze i członkowie rodziny przedstawiają swoje wskazówki i teorie, a także identyfikują podejrzanych w nadziei, że chociaż jeden z widzów pomoże im rozwiązać zagadkę.
67 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Agenci NCIS: Nowy Orlean / NCIS: New Orleans

2014 | Dramat , Kryminał
Spin-off „Agentów NCIS”. Opowiada o agentach NCIS pracujących w Nowym Orleanie i badających kryminalne sprawy na terenach Pensacoli, Mississippi i Luizjany. Główną rolę gra Scott Bakula.
60 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

CSI: Cyber

2015 | Kryminał
Prowadzona przez agentkę specjalną Avery Ryan (Patricia Arquette) ekipa śledczych FBI zajmujących się cyberprzestępczością rozwiązuje sprawy związane z ukrytymi i niedostępnymi rejonami globalnej sieci. Avery, ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz, byli hakerzy Raven Ramirez i Brody Nelson oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter. Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością, do których należą śledztwa w sprawie morderstw, kradzieży, ataków hakerskich, przestępstw na tle seksualnym czy szantaży.
53 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

CSI: Kryminalne zagadki Miami / CSI: Miami

2002 | Kryminał
Horatio Caine, dowodzi grupą śledczych. Zespół tworzą najwyższej klasy profesjonaliści. Calleigh Duquesne - piękna i inteligentna kobieta o południowym pochodzeniu specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie - Ryan Wolfe, zadziorny lecz pełen uroku detektyw Eric Delko - dla niego morze oblewające brzegi Miami nie ma tajemnic, specjalistki od analiz DNA - Natalia Boa Vista oraz Maxine Valera. Niezwykle doświadczony detektyw Frank Tripp. Ostatnim członkiem zespołu jest koroner Alexx Woods. Grupa tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.
124 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku / CSI: NY

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem, wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Mac'owi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu, który nie zawodzi nawet przy najcięższych sprawach, w którego skład wchodzą: detektyw Danny Messes (Carmine Giovinazzo), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), koroner Sid Hammerback (Robert Joy) oraz technik laboratoryjny Adam Ross (A.J. Buckley).
106 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Dotyk diabła / La Main du mal

Adwokat Thomas Schaffner podejmuje się obrony okrutnego mordercy. Przeciwko mężczyźnie są niezbite dowody. Mimo to Schaffner wygrywa sprawę.
454 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

FBI: Most Wanted

2020 | Dramat , Kryminał
Specjalna jednostka FBI ma za zadanie znaleźć i złapać groźnych przestępców, którzy zostali wpisani na listę najbardziej poszukiwanych kryminalistów.
126 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Kapitan Sharif / Captain Sharif / Chérif

2013 | Kryminał
Losy kapitana Kadera Cherifa (Abdelhafid Metalsi), syna imigrantów z Afryki Północnej, który wychował się na przedmieściach Lyonu. Funkcjonariusz ma świetny instynkt i poczucie humoru. Śledztwa prowadzi jednak w dość niekonwencjonalny sposób. Jego przeciwieństwem jest zasadnicza kapitan Adeline Briard (Carole Bianic). Kiedy ta dwójka zaczyna współpracować, robi się naprawdę gorąco. Mimo wszystko - wzajemnie się uzupełniając - tworzą idealny policyjny duet.
173 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.