Seriale z gatunku "Program TV" (850)

Zwariowani Kolumbijczycy / Locombians

2021 | Komedia , Program TV
Czwórka najzabawniejszych i najodważniejszych kolumbijskich komików występuje przed uwolnioną z kwarantanny publicznością spragnioną zabawnych historii.
409 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Gra o tron: Spotkanie z członkami ekipy – prowadzenie Conan O’Brien / The Game of Thrones Reunion Hosted by Conan O'Brien

2019 | Program TV
Program z udziałem aktorów, którzy wystąpili w ostatnim sezonie Gry o tron, czyli m.in. Kita Haringtona, Emilii Clarke czy Sophie Turner, ale także odtwórców ról z wcześniejszych sezonów - Seana Beana, Jasona Momoa, Marka Addy'ego i innych.
813 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Paranormalne doświadczenia: Ameryka Łacińska / Haunted: Latin America

2021 | Program TV
Serial przedstawia prawdziwe historie i dramatyczne inscenizacje spotkań zwyczajnych ludzi z tym, co niewyjaśnione, nadprzyrodzone i mrożące krew w żyłach.
232 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Wielki dzień / The Big Day

2021 | Romans , Program TV
Dla sześciu zaręczonych par „długie i szczęśliwe życie” w Indiach zaczyna się od wnikliwej analizy wartej wiele miliardów dolarów branży ślubnej.
195 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pogrzeby u Bernardów / Buried by the Bernards

2021 | Program TV
Kłótliwa, ale serdeczna rodzina Bernardów zarządza niedrogim domem pogrzebowym, pomagając pogrążonym w żałobie rodzinom pożegnać się z bliskimi.
268 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pieczemy z Nadiyą / Nadiya Bakes

2020 | Program TV
Smakowite ciasta i pieczywo aż pachną z ekranu, gdy Nadiya Hussain z radością — i z pokrewnymi twórczymi duszami — zabiera się za pieczenie.
185 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Malowanie z Johnem / Painting with John

2021 | Program TV
Serial HBO, którego reżyserem i odtwórcą głównej roli jest ceniony muzyk, aktor, reżyser i malarz – John Lurie.
369 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Szpitalny Oddział Ratunkowy

Program podąża za lekarzami, pielęgniarkami i pacjentami znanego na całym świecie Shock Trauma Center na kampusie Uniwersytetu Maryland w Baltimore.
304 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Imperium przepychu / Bling Empire

2021 | Program TV
Bajecznie bogaci Azjaci i Amerykanie azjatyckiego pochodzenia imprezują w Los Angeles, pławią się w luksusie i... przeżywają trudne chwile.
370 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Suknie ślubne dla puszystych

2020 | Program TV
Wybór sukni ślubnej stanowi nie lada wyzwanie! Zwłaszcza w sytuacji, gdy nasza sylwetka nie jest idealna. A jak wiadomo, każda z Pań chce w dniu swojego ślubu wyglądać perfekcyjnie. Pulchne ramiona zasłaniane są rękawem, a brak talii maskowany gorsetem. Jednak czy aby na pewno te zabiegi wyszczuplają? Pomysłów na perfekcyjny wygląd w dniu ślubu jest wiele, jedna nie wszystkie działają tak jakbyśmy chciały. Prowadzące udowodnią, że odpowiedni krój sukni i dodatki potrafią nie dość, że ukryć pewne mankamenty, to wręcz diametralnie zmienić wygląd panny młodej.
185 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Salon sukien ślubnych: Polska

2015 | Program TV
"Salon Sukien Ślubnych: Polska" to lokalna odsłona amerykańskiego hitu "Say Yes To The Dress", ze Stefano Terrazzino - dyplomowanym krawcem - w roli prowadzącego i doradcy panien młodych.
204 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Puszyste panny młode

2018 | Program TV
Amerykański program o rodzinnym salonie ślubnym w Kolumbii. Siostry w akcji zrobią wszystko, by pomóc przyszłym panną młodym znaleźć suknię prosto z ich marzeń! Prowadzące program za cel mają odnalezienie idealnych sukien ślubnych dla Pań w rozmiarze XXL, które nie jest wcale takie proste. Znalezienie sukni ślubnej, która perfekcyjnie będzie dobrana do figur panien młodych potrafi być nie lada problemem. Zwłaszcza, gdy szukają ich w tradycyjnych sklepach. Specjalnie z myśla o takich Paniach, Yukia Walker i Yuneisia Harris, otworzyły salon sukien ślubnych, by w przeciwieństwie do innych salonów, nieprzychylnych Panią o rozmiarze XXL, spełnić ich marzenia o idealnej sukni ślubnej.
346 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Schudnę dla ciebie

2016 | Program TV
Kamera śledzi zmagania ośmiu osób, które w poszukiwaniu miłości chcą stracić zbędne kilogramy i odzyskać wiarę w siebie. Z pomocą osobistego trenera uczestnicy zmierzą się z bezduszną wagą oraz z własnymi emocjonalnymi blokadami. Najpierw nauczą się kochać siebie, by potem odważnie wyznać miłość wybranym swoich serc. Na oczach widzów zadeklarują obiektom swoich westchnień zainteresowanie, po to, aby po 90 dniach restrykcyjnej diety i ciężkich treningów, wrócić do nich i ich zaskoczyć swoją metamorfozą.
294 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

In Vitro. 9 miesięcy później

2014 | Program TV
Ekipa programu odwiedza pary, których walka o zajście w ciążę zakończyła się sukcesem i te, które mimo zawodu nie ustają w wysiłkach o dziecko. Leczenie niepłodności to proces pełen wyzwań. Oglądając serial „In vitro – 9 miesięcy później” widzowie dowiedzą się o tym jak bohaterowie programu poradzili sobie w tych pełnych niepewności chwilach. Ekipa programu powróci odwiedzić zarówno pary, których walka o zajście w ciążę zakończyła się sukcesem, jak i te, które mimo zawodu nadal nie ustają w wysiłkach o upragnione dziecko.
189 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Włoska podróż pełna smaków

2021 | Program TV
Wieloletni przyjaciele Bobby Flay i Giada De Laurentiis zabierają widzów w kulinarną podróż po Włoszech. To najlepsza podróż po najsmaczniejszym kraju na ziemi!
239 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nielegalny Handel / Black Market

2014 | Program TV
Odsłaniamy kulisy brutalnego podziemia czarnorynkowych transakcji na całym świecie. Od dóbr luksusowych po narkotyki - przekonaj się, jak druzgocące skutki niesie za sobą handel nielegalnym towarem.
395 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

In vitro. Czekając na dziecko

2013 | Program TV
Seria ukazuje losy ludzi, którzy z ogromną determinacja walczą o swoje szczęście. Sześć par opowie o swoich staraniach o dziecko – to często dramatyczne historie, które wzbudzają wiele emocji. Widzowie mają okazje poznać motywację i dowiedzieć się, z jakimi trudnościami muszą się oni zmagać. Proces zapłodnienia metodą in vitro jest długotrwały, a każdy z etapów wiąże się z pewnym ryzykiem niepowodzenia zabiegu. Pary mogą liczyć na ogromne wsparcie lekarzy, którzy rozwiewają ich, wątpliwości. To również cenna lekcja dla widzów, którzy mogą zapoznać się z tą metodą. W programie nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich będą m.in.: Wojtek Zamysłowski – najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Wypowie się również pionier polskich badań nad in vitro profesor Marian Szamatowicz oraz Anna Krawczak – prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko.
201 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Mała piękność / Toddlers and Tiaras

2009 | Program TV
Fascynująca seria programów, która zabierze nas za kulisy konkursów piękności dla dzieci. Poznamy uczestników w różnym wieku i z różnych środowisk, którzy z zaangażowaniem równym dorosłym walczą o tytuł królowych i królów piękności. Zajrzymy do świata, który kieruje się bardzo twardymi zasadami, choć do czynienia mamy wyłącznie z dziećmi. Poznamy problemy małych uczestników oraz rozterki ich rodziców. Z bliska przyjrzymy się przygotowaniom do konkursów, w których często nagrodą jest nie tylko 1000 dolarów, ale cała gama różnego rodzaju tytułów.
402 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Sześć razy córka

2016 | Program TV
Przez długie lata para starała się o dziecko i w końcu ich prośby zostały wysłuchane - na świat przyszła córka Blayke. Cztery lata później rodzice postanowili dać dziewczynce rodzeństwo. Danielle zaszła w ciążę i po dziewięciu miesiącach urodziła pierwsze w Stanach Zjednoczonych pięcioraczki - dziewczynki! W rodzinie pojawiły się Ava, Hazel, Olivia, Parker i Riley.
217 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Undressed Polska: Randka w łóżku

2016 | Program TV
Poznaj historie Polaków, którzy mimo odmiennych motywacji mają jeden wspólny cel – znaleźć miłość. Nadchodzi prawdziwa rewolucja w randkowaniu! Samotni Polacy przełamują utarte schematy, jakie dotychczas obowiązywały przy poszukiwaniu idealnej partnerki czy partnera. Na pierwszą randkę idą do… łóżka. W intymnej atmosferze, w zaciemnionym pomieszczeniu, z wielkim ekranem w tle, spotka się dwoje singli. „Rozbierzcie się” i „wejdźcie do łóżka” to z pozoru proste komunikaty, od jakich rozpocznie się ich randka. Jak się zachowają w tej niezwykłej sytuacji? Czy znajdą sposoby, aby przezwyciężyć wstyd i otworzyć się na zupełnie obcą osobę? Wspólnie spędzone pół godziny będzie: intensywne, namiętne, zaskakujące.
221 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Salon sukien ślubnych

2020 | Program TV
Program o codziennych wzywaniach słynnego salonu sukien ślubnych Kleinfeld Bridal mieszczącego się na Manhattanie. Wybór i mierzenie sukni to tylko jeden z elementów pobytu w tym bajecznym miejscu.
195 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Małżeństwo od pierwszego wejrzenia / Married at First Sight

2014 | Program TV
"Małżeństwo od pierwszego wejrzenia" to odważny eksperyment społeczny, w którym sześcioro singli poszukujących drugiej połówki przyjmuje nietypowe wyzwanie: zgadza się wziąć ślub z zupełnie obcą osobą przy pierwszym spotkaniu. W eksperyment zaangażowanych jest czworo specjalistów: seksuolog dr Logan Levkoff, psycholog dr Joseph Cilona, socjolog dr Pepper Schwartz i doradca duchowy Greg Epstein. Wierzą oni, że w oparciu o naukę uda im się stworzyć trzy idealne, całkowicie kompatybilne pary. Przyszli małżonkowie pierwszy raz spotkają się dopiero na ślubnym kobiercu. Przez następne tygodnie będziemy przyglądać się kolejnym fazom ich związków - miesiącowi miodowemu, pierwszym wspólnie stawianym krokom, a wreszcie codziennej pracy nad relacją. Po tym okresie każda para stanie przed decyzją: dalsze wspólne życie czy rozwód?
368 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

The Netflix Afterparty

2020 | Program TV
Gospodarze programu, David Spade, Fortune Feimster i London Hughes, zapraszają do ciekawych i zabawnych rozmów gości znanych z największych produkcji Netflix.
293 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Uczta z resztek / Best Leftovers Ever!

Mistrzowie i mistrzynie gotowania z resztek wykorzystują pozostałości dań do przygotowania kulinarnych cudeniek w dwóch rundach tego rewolucyjnego konkursu. W czasie każdego półgodzinnego after party kucharze amatorzy wyczarowują z resztek prawdziwą ucztę. Na zwycięzcę czeka 10 tys. dolarów nagrody. Program prowadzi Jackie Tohn, a sędziują David So i Rosemary Shrager.
315 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.