Seriale z gatunku "Przygodowy" (181)

Taffy

Serial animowany o małym szopie praczu, który udając kota znajduje schronienie w posiadłości bogatej starszej pani.
7 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Park Jurajski: Obóz Kredowy / Jurassic World: Camp Cretaceous

Akcja serialu "Park Jurajski: Obóz Kredowy" toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy "Jurrasic World". Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną. Dzięki temu przetrwają atak dinozaurów i odkryją sekrety zagrażające całemu światu.
57 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Close Enough

Para mierzy się z trudami życia codziennego równocześnie radząc sobie z przejściem między dwudziestką a trzydziestką.
28 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mój rycerz i ja / My Knight and Me

W filmie wszystko wygląda ładnie, a ratowanie księżniczek wcale nie jest skomplikowane. Przecież księżniczki zawsze udało się uratować. Ale gdy zjawia się prawdziwy smok i porywa dziewczynę, trzeba zacząć działać naprawdę.
40 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Buffy: Postrach wampirów / Buffy the Vampire Slayer

Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) to szesnastolatka, która została "wybrana". Jej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. W swojej byłej szkole Buffy miała bardzo złą reputację, gdyż spaliła salę gimnastyczną. Po przeprowadzce do Kalifornii, bohaterka chce rozpocząć nowe życie. W nowej szkole spotyka ekscentrycznego bibliotekarza (Anthony Head), który wie o misji, którą ma do wykonania. Na początku człowiek ten bardzo ją przeraża, jednak gdy pokazuje jej księgę o wampirach, Buffy zaczyna mu ufać i wie, że będzie mógł jej pomóc w walce z wampirami.
25 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pippi Langstrumpf / Pippi Långstrump

Obok domu Tommy'ego i Anniki stała willa Śmiesznotka. Podobno kupił ją jakiś kapitan, ale teraz nikt w niej nie mieszkał. Szkoda, bo willa była piękna, a wokół niej rosło pełno drzew, na które można się było wspinać. Ten dzień zapowiadał się całkiem zwyczajnie, aż do momentu, kiedy w mieście pojawiła się rudowłosa dziewczynka na koniu i z małą małpką na ramieniu…
40 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Lena Lorenz

2015 | Dramat , Przygodowy
W Himmelsruh rodzą się trojaczki. Karl zaczyna się dziwnie zachowywać i wycofywać z życia rodzinnego. Lena próbuje znaleźć pomoc dla swojej rodziny, ale nie jest to takie proste.
74 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Miki i raźni rajdowcy / Mickey and the Roadster Racers

Serial opisuje nowe perypetie Myszki Miki i jego przyjaciół – Myszki Minnie, psa Pluto, Goofy'ego, Kaczora Donalda oraz Kaczki Daisy, którzy wyruszają na przygodę przez wzgórze Hot Dog i dookoła świata swoimi wystylizowanymi samochodami wyścigowymi.
48 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Niewiarygodne przypadki komika w podróży / The Misadventures of Romesh Ranganathan

Brytyjski komik Romesh Ranganathan podróżuje do miejsc, których większość z nas nie wybrałaby na letni wypoczynek. Pcha go tam chęć przekonania się, ile prawdy jest w utartych wyobrażeniach o mało uczęszczanych krajach świata, a także właściwa komikom przekora. W pierwszej serii Romesh wybierze się m.in. do Albanii, Etiopii i na Haiti. Nie będą to wczasy all inclusive, ale będzie ekstra. /
65 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Syn smoka / Son of the Dragon

Przebrany za możnego, D.B. udaje kandydata na męża księżniczki. Młodzieniec wraz z przybranym ojcem, Ptakiem, przedostaje się do pałacu. Złodziej nie zdawał sobie sprawy z urody księżniczki Li Wei. Chłopak zakochał się z wzajemnością. Pod wpływem romantycznej duszy Li Wei jej ojciec, pan tych włości, postanowił zmienić reguły konkurów. Wszyscy trzej rywale: D.B., niezdarny książę z Indii oraz ponury władca wojowników z Północy, mieli podjąć próbę zdobycia niezwykłego klejnotu - Smoczej Perły.
70 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Morfuś / My Magic Pet Morphle

Mała Mila przeżywa mnóstwo fajnych i edukacyjnych przygód ze swoim ukochanym Morfusiem, który potrafi zmieniać się we wszystko, o czym dziewczynka zamarzy!
45 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Przeklęta / Cursed

Współczesna wersja legendy arturiańskiej. Nastolatka Nimue pomaga najemnikowi imieniem Artur znaleźć Merlina i dostarczyć mu starożytny miecz.
53 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Abby Hatcher

Dziewczynka o wielkim sercu pomaga Pluszkom – stworkom mieszkającym w hotelu jej rodziców – rozumieć uczucia, naprawiać błędy i akceptować swoje dziwactwa.
55 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nihon Chinbotsu: 2020

Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.
46 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Pogromca legend i tajemnic / Rob Riggle Global Investigator

Rob Riggle, były żołnierz Marines, podróżuje po całym świecie, badając tajemnice i mity. Podejmuje największe i najbardziej ambitne wyzwania, przed jakimi stanął w życiu.
78 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kroniki Zorro / Zorro: The Chronicles

Po pięciu latach spędzonych w Hiszpanii Diego de la Vega żegluje do swojej ukochanej Kalifornii. Wszystko się zmieniło. Mieszkańcy Los Angeles są teraz ciemiężeni przez okrutnego kapitana Monasterio. Pojawia się tajemniczy zamaskowany mściciel. Nazywa się Zorro!
60 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Głębia / W głębinach / The Deep

Przy wybrzeżu Grenlandii ma miejsce sztorm, trzęsienie ziemi i rybacy widzą potwora. Will Nekton studiuje starą mapę i chce sprawdzić miejsce, w którym mogą być smoki. Ant dowiaduje się, że smok strzeże tajemnicy.
104 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Yū Yū Hakusho / Yu Yu Hakusho: Ghost Files

Yusuke Urameshi ginie, ratując dziecko spod kół samochodu. Duch Świata, będąc pod wrażeniem poświęcenia chłopca, daje mu szansę na drugie życie.
67 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

LEGO Ninjago: Sekrety zakazanego Spinjitzu / LEGO Ninjago: Secrets of the Forbidden Spinjitzu

Po ostatnim zwycięstwie czujność ninja zostaje uśpiona. W konsekwencji wojownicy nie są przygotowani do walki, kiedy na horyzoncie pojawia się niebezpieczna czarodziejka Wężonów, którą Mistrz Wu zna z przeszłości. Powraca ona przepełniona żądzą zemsty. Po stuleciach w niewoli wyrusza na poszukiwanie broni, która niegdyś ją pokonała: zwojów Zakazanego Spinjitzu. Aspheera kradnie należącą do Kaia moc ognia i podpala miasto NINJAGO. W wielkiej bitwie zostaje pokonana, ale wcześniej udaje jej się wysłać Zane'a do Krainy Nigdy, najbardziej niezbadanych i niegościnnych terenów rządzonych przez bezlitosnego Lodowego cesarza. Teraz ninja muszą zrobić wszystko, aby uratować przyjaciela.
93 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Nastoletnia Agentka / K.C. Undercover

Waszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.
234 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Battlestar Galactica

2003 | Przygodowy , Sci-Fi
Komandor William Adama staje na czele grupy ludzi, którzy przeżyli galaktyczną wojnę z Cylonami i teraz wyruszają na pokładzie statku kosmicznego Galactica na poszukiwanie nowego świata, w którym ludzkość mogłaby się odrodzić. Ale zagrożenie nie minęło: wśród ludzi nadal bowiem mogą kryć się łudząco do nich podobni Cyloni.
121 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Drifting Dragons / Kūtei Dragons

2020 | Anime , Fantasy , Przygodowy
W tutejszym menu podaje się smoki, więc załoga statku Quin Zaza wyrusza na polowanie. Jeśli zawiodą, puste żołądki będą ich ostatnim zmartwieniem.
78 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Hollywoodzkie kino akcji - prawda i mity / Hollywood Weapons: Fact or Fiction?

2017 | Akcja , Przygodowy
Czym jest fakt naukowy, a czym fantazja Hollywood? Weteran sił specjalnych USA sprawdza najsłynniejsze sceny kina akcji i robi to z poczuciem humoru. Pamiętacie „Szklaną pułapkę”; scenę, w której John McClane, wisząc na strażackim wężu, strzelał w szybę wysokościowca, by ją rozbić gołymi stopami i dostać się do środka? Sprawdzimy, czy to byłoby możliwe w „realu”. Tę i wiele innych scen przetestują weteran sił specjalnych USA – Terry Schappert i mistrz broni – Larry Zanoff.
100 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Astra Force

Astra Force is a TV series starring Mohd Ali, Sonal Kaushal, and Amitabh Bachchan. From legendary actor and icon, Amitabh Bachchan, comes ASTRA FORCE, his first animated series. A funny and fast-paced, action-adventure, superhero...
85 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.