Seriale z gatunku "Thriller" (215)

Diabelska gra / Diavoli

2020 | Thriller
Londyn, 2011 rok. Charyzmatyczny i obdarzony zimną krwią Włoch Massimo Ruggero po serii oszałamiających sukcesów maklerskich stara się o awans na najwyższe stanowiska w swoim banku. Z czasem zostaje jednak postawiony przed trudnym wyborem. Serial powstał na podstawie bestsellerowej we Włoszech powieści "Devils" autorstwa Guido Marii Brery. Pisarz zawarł w niej wiele swoich doświadczeń z pracy w branży biznesowej.
45 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Śmierć pod palmami / Death in Paradise

Sezon 6 W sezonie szóstym detektyw Humphrey Goodman, znany z filmu „To właśnie miłość” Kris Marshall, niecierpliwie czeka na powrót Marty (Joséphine Jobert), starej znajomej z Londynu. Niefortunnie zaraz po jej przybyciu na wyspę, ich kiełkujący właśnie romans zostaje wystawiony na poważną próbę ze względu na popełnione zupełnie nie w porę morderstwo. Zdarzenie to wpłynie również na pozostałych członków jego zespołu. Okazuje się, że martwy mężczyzna to przyjaciel Florence z czasów szkolnych. Kobieta angażuje się emocjonalnie w sprawę i walczy o sprawiedliwość dla swojego zmarłego przyjaciela. Niespodziewane spotkanie odgrzebuje dawno zapomniane wspomnienia u Dwayne’a, natomiast oficer JP zmaga się z trudnościami małżeńskiego życia. W kolejnych odcinkach detektywistyczna ekipa ma do rozwiązania wiele trudnych zagadek - od morderstwa prezesa klubu krykietowego, znalezionego na środku boiska, po ciało naukowca, odnalezione w połowie drogi na szczyt wulkanu. Jedna ze spraw zabiera także Humphreya i jego ekipę aż do Londynu.
24 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Młody Wallander / Young Wallander

Z tej historii o słynnym Kurcie Wallanderze dowiadujemy się, jak przestępstwo na tle rasowym zmienia świeżo upieczonego policjanta w detektywa.
27 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Jutro należy do nas / Demain nous appartient

2017 | Thriller
Po katastrofie dwóch łodzi na południu Francji, matka usiłuje dociec, co stało się z jej synem.
45 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Grób / BaYom SheHaAdama Raada / The Grave

2019 | Thriller
Trzęsienie ziemi odsłania zbiorowy grób. W środku znajdują się trzy szkielety. Jak wykazują badania, kody genetyczne zmarłych pokrywają się z DNA trójki żyjących osób. Śledztwo przynosi więcej pytań niż odpowiedzi.
51 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Kradzież stulecia / El robo del siglo

2020 | Kryminał , Thriller
Jest rok 1994. Gang złodziei układa ambitny plan obrabowania kolumbijskiego Banku Republiki. Serial inspirowany prawdziwą historią.
68 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Prey

2014 | Thriller
Detektyw Marcus Farrow zostaje oskarżony o zamordowanie żony i syna. Ścigany przez byłych kolegów stara się udowodnić swoją niewinność.
61 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Odwet / Get Even

Cztery uczennice prywatnej szkoły łączą siły, by umiejętnie wymierzyć sprawiedliwość i ujawnić nadużycia.
60 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Bon Voyage

2006 | Thriller
Małżeństwo zabiera dzieci na wycieczkę do Francji. Wkrótce okazuje się, że rodzina jest śledzona przez inną parę o niekoniecznie dobrych intencjach.
49 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Breathe: Walka z czasem / Breathe: Into the Shadows

2020 | Dramat , Thriller
Zamaskowany człowiek uprowadza 6-latkę i stawia rodzicom dość osobliwe żądanie. Aby ocalić córkę, dr Avinash Sabharwal musi zabić konkretną osobę! Tymczasem Kabir Sawant zagłębia się we wrogim środowisku delhijskiego wydziału kryminalnego. Kiedy prowadząc śledztwo poznaje Avinasha, rozpoczyna się psychologiczna gra pełna kłamstw i oszustw. Jak daleko posunie się Avinash, aby uratować swoją córkę?
70 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Na ustach wszystkich / Boca a Boca / Kissing Game

2020 | Dramat , Thriller
W pewnym słynącym z hodowli bydła miasteczku na brazylijskiej prowincji wśród nastolatków wybucha panika z powodu zagrożenia epidemią choroby przenoszonej przez pocałunki. Współczesna mroczna fabuła serialu przedstawia pragnienia połączonej cyfrowo młodzieży, która musi odnaleźć się w prawdziwym, pełnym obaw i nieufności świecie.
40 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Kandydat / El Candidato

2020 | Dramat , Thriller
Agentka CIA, Isabel Alfaro, współpracuje z niesławną legendą CIA, Waynem Addisonem, aby obalić Rafaela Bautistę, najbardziej okrutnego i błyskotliwego narko w Meksyku. Jej misja doprowadza ją do konfliktu z Eduardo Yzaguirre, jej byłym chłopakiem i obecnym burmistrzem Meksyku, najczystszym i najbardziej inspirującym politykiem w kraju.
57 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Mroczne pożądanie / Dark Desire / Oscuro deseo

2020 | Thriller
Mężatka Alma wyjeżdża na weekend, który zapewnia jej cały wachlarz emocji — rozbudza namiętność, kończy się tragedią i zmusza do zadania trudnych pytań o najbliższych.
259 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Miejsce zbrodni / Tatort

Popularny niemiecki serial kryminalny emitowany od 1970 roku. W serialu możemy zobaczyć metody pracy niemieckiej policji, sposoby odnajdywania sprawców zbrodni oraz zmiany metod i technik policyjnych jakie dokonały się od 1970 roku aż do dziś. Fabuła serialu skupia się wokół pracy inspektorów rozwiązujących kryminalne zagadki.
87 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku / CSI: NY

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem, wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Mac'owi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu, który nie zawodzi nawet przy najcięższych sprawach, w którego skład wchodzą: detektyw Danny Messes (Carmine Giovinazzo), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), detektyw Lindsay Monroe (Anna Belknap), koroner Sid Hammerback (Robert Joy) oraz technik laboratoryjny Adam Ross (A.J. Buckley).
106 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Dotyk diabła / La Main du mal

Adwokat Thomas Schaffner podejmuje się obrony okrutnego mordercy. Przeciwko mężczyźnie są niezbite dowody. Mimo to Schaffner wygrywa sprawę.
454 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Ofiara / The Victim

2019 | Thriller
Piętnaście lat temu nastolatek zabił synka Anny. Gdy morderca wychodzi na wolność, kobieta zostaje oskarżona o ujawnienie jego nowej tożsamości.
196 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Curon

2020 | Fantasy , Thriller
Po 17 latach kobieta wraca do domu z nastoletnimi bliźniętami. Gdy znika, jej dzieci muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny.
170 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Okupowani / Okkupert / Occupied

2015 | Polityczny , Thriller
Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. Norwegia zapowiada rezygnację z wydobycia ropy naftowej na rzecz ekologicznych źródeł, co grozi wybuchem światowego kryzysu energetycznego. Rosja przy milczącym przyzwoleniu Unii Europejskiej dokonuje szybkiej i bezkrwawej napaści na Norwegię, chcąc zmusić kraj do powrotu do wydobycia ropy i przywrócić równowagę w światowych interesach wydobywczych. Norweski premier (Henrik Mestad) lawiruje między opinią publiczną, domagającą się wyrzucenia Rosjan, a szantażującą go rosyjską ambasador. Samo społeczeństwo wykazuje różne postawy: od kolaboracji z okupantami po próby zbrojnego powstania. Ochroniarz premiera (Eldar Skar) zostaje przypadkowo wplątany w intrygę zmierzającą do usunięcia Rosjan z Norwegii. Serial cieszył się ogromną popularnością w Norwegii, potem sprzedano go do wielu krajów świata.
142 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Trauma

2019 | Kryminał , Thriller
Seria opowiada o losach Adama Belmonta (w tej roli Guillaume Labbé znany m.in. z "Planu na miłość"), policjanta, który całkowicie poświęca się pracy przez co, pomimo wsparcia byłej żony Chloé, nie ma czasu dla swojego syna Victora. Zamiast tego policjant z determinacją tropi seryjnego zabójcę, którego ofiary to młode kobiety zabite przy wykorzystaniu tego samego modus operandi
74 wyświetleń
ENG. Wysoka jakość.

Incydent w Kettering / The Kettering Incident

Anna Macy wyjechała z Kettering, gdy miała zaledwie czternaście lat, wkrótce po tajemniczym zniknięciu jej najlepszej przyjaciółki, 12-letniej Gillian Baxter. Dziewczynki bawiły się w starym lesie na skraju miasteczka, gdy zobaczyły dziwne światła, którym towarzyszyły niepokojące dźwięki. Kilka godzin później Annę znaleziono już samą. Po piętnastu latach Anna powraca do rodzinnego miasteczka, gdzie dowiaduje się, że stary las przeznaczony został do wycinki. Problem ten dzieli społeczność Kettering, w której dochodzi do starć pomiędzy zwolennikami ochrony środowiska a lokalnymi drwalami. Pojawienie się Anny po tak wielu latach wzbudza poruszenie i otwiera stare, zabliźnione rany. Powracają dawne plotki i teorie na temat tego, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia. I wtedy nagle znika kolejna dziewczyna – 17-letnia Chloe Holloway, córka jednego z drwali. Czy dziewczyna uciekła z domu czy może została zamordowana? A jeśli tak, to przez kogo i dlaczego? I czy łączy się to w jakikolwiek sposób z Gillian? W miarę, jak powracają bolesne wspomnienia, Anna coraz bardziej pragnie odkryć, co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy, gdy zniknęła Gillian, i jaki może być jej związek z obiema dziewczynami. Śledztwo doprowadzi ją do odkrycia tajemnic, ukrytych głęboko w sercu Kettering i jego mieszkańców.
128 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.

Betaal

2020 | Akcja , Horror , Thriller
Urzędnicy zatrudnieni do wysiedlenia wioski, przez którą ma przebiegać nowa autostrada, uwalniają starą klątwę oraz armię brytyjskich żołnierzy-zombie.
137 wyświetleń
Napisy PL. Wysoka jakość.

Snowpiercer

2020 | Akcja , Sci-Fi , Thriller
Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.
431 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.

Zakładnik / Dérapages

2020 | Dramat , Thriller
Bezrobotny 57-latek Alain Delambre przyjmuje atrakcyjną ofertę pracy, ale sytuacja staje się nieprzyjemna, gdy zdaje sobie sprawę, że jest tylko pionkiem w okrutnej grze.
243 wyświetleń
Lektor / PL. Wysoka jakość.
Napisy PL. Wysoka jakość.